Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Проблеми с Фронтера Б, 2000 г., 2.2 ДТИ

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Проблеми с Фронтера Б, 2000 г., 2.2 ДТИ

    Здравейте колеги,
    от 1 седмица и аз съм горд притежател на джип, макар и Фронтера )), 2000 г., 2.2 дти, автоматична скоростна кутия.
    До днес времето беше сухо и нямаше никакви проблеми, но тази вечер заваля сняг и стана страшно!
    Тръгвам и джипа поднася, натискам спирачката пак поднася на дясно, имам чувството, че едно от колелата продължава да върти или обратно като тръгвам върти по-бързо от останалите и буксува!
    Моля, ако е възможно да ми дадете съвет, какво може да не е наред!
    Също така понеже за първи път карам автоматик (а също и джип) да ми дате полезни съвети! Да включвам ли двата дифа когато има сняг? Кога да включвам бавни? За какво служат копчетата по таблото (има една снежинка, едно оградено "S" и едно със стилизирани оси и диферинциал! Но най-много ме притеснява поведението на колата тази вечер!
    Благодаря за съвета!!! (моля да реагирате бързо, защото ако жената разбере, че съм изсипал толкова пари и джипа е повреден ще ме убие )))

  • #2
    До: Проблеми с Фронтера Б, 2000 г., 2.2 ДТИ

    честито! ще е полезно да споделиш и :

    от къде си?

    с какви гуми е джипката? марка, размер, състояние, ДОТ
    ________________________________________________
    Subaru OUTBACK 2,5
    Hyundai TUCSON 2.0

    Коментар


    • #3
      До: Проблеми с Фронтера Б, 2000 г., 2.2 ДТИ

      А най-добре е да отделиш време и да почетеш малко по форума, всичко което питаш е обсъждано многократно.
      Ако чак тогава изскочи някой въпрос който не си намерил пусни тема, ще има кой да ти отговори.
      no signature no problems

      Коментар


      • #4
        До: Проблеми с Фронтера Б, 2000 г., 2.2 ДТИ

        Първоначално публикуван от XpucToH Преглед на мнение
        Здравейте колеги,
        от 1 седмица и аз съм горд притежател на джип, макар и Фронтера )), 2000 г., 2.2 дти, автоматична скоростна кутия.
        До днес времето беше сухо и нямаше никакви проблеми, но тази вечер заваля сняг и стана страшно!
        Тръгвам и джипа поднася, натискам спирачката пак поднася на дясно, имам чувството, че едно от колелата продължава да върти или обратно като тръгвам върти по-бързо от останалите и буксува!
        Моля, ако е възможно да ми дадете съвет, какво може да не е наред!
        Също така понеже за първи път карам автоматик (а също и джип) да ми дате полезни съвети! Да включвам ли двата дифа когато има сняг? Кога да включвам бавни? За какво служат копчетата по таблото (има една снежинка, едно оградено "S" и едно със стилизирани оси и диферинциал! Но най-много ме притеснява поведението на колата тази вечер!
        Благодаря за съвета!!! (моля да реагирате бързо, защото ако жената разбере, че съм изсипал толкова пари и джипа е повреден ще ме убие )))
        Колега,добре дошъл,ама:
        Ти като я купува тая Фронтера,какво точно гледа,преди да се видите с нотариуса?
        Навря ли я в кал/почти аналогично поведение-кофти път/?
        Къса или дълга база е "любимата" ти?
        С какви галошки е?
        С или без ЛСД диференциал е обурудвана?
        Може и с два дифа на сняг,може и с един-може и с бавни.Зависи от комплектацията на автомобила и опита ти.
        Жената не я мисли-ти като не знаеш,тя хептен е на фризьор.
        Кажи и,че тия коли/джипки са бамбашка,вървят навсякъде,но трябва да се опознаете/и да си свикнете с особеностите на трудни терени/.
        Последното е живата истина.
        п.п.-колегата е затворил темата,но на въпросите ми е по-полезно за теб да си отговориш сам и в градски условия...или на близо.
        Коментарите тук не изместват проблеми в кофти условия,а тогава опита и знанието,с какво разполагаш и как да процедираш,са безценни/и се учат на практика,интернет не е вездесъщ/.
        Последно редактирано от maxxx; 06-02-10, 19:31.

        Коментар

        Активност за темата

        Свий

        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

        Зареждам...
        X