Обява

Свий
Няма добавени обяви.

07-07-07 7-те рилски езера

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    До: 07-07-07-7те рилски езера

    ОК АЗ ЩЕ ТРЪГВАМ СЛЕД МАЛКО АКО ИМА НЕКОЙ ЕНТУСИАСТИ ОЩЕ ДА ЗВЪНКАТ

    Коментар


    • #17
      До: 07-07-07-7те рилски езера

      беше страшно!!!

      Коментар


      • #18
        До: 07-07-07-7те рилски езера

        Първоначално публикуван от bigworm
        беше страшно!!!
        Колега дай снимки ако имаш, ако ли не разкажи поне как мина през това задръстване нагоре, колко попържни отнесе и дали се качи до петото езеро или само до хижата . Защото сега там е като на "митинг на СДС в зората на демокрацията"
        Иначе евала за избора на маршрут, по тоя камънак горе е голям кеф нали??

        Коментар


        • #19
          До: 07-07-07-7те рилски езера

          Първоначално публикуван от Chinela
          Колега дай снимки ако имаш, ако ли не разкажи поне как мина през това задръстване нагоре, колко попържни отнесе и дали се качи до петото езеро или само до хижата . Защото сега там е като на "митинг на СДС в зората на демокрацията"
          Иначе евала за избора на маршрут, по тоя камънак горе е голям кеф нали??
          По тоя камьнак само си чупите моторчетата,иначе от сапарево до пионерска през гората е супер,аз имам няколко снимки от 08/07/07. Имаше даже и мн.колеги с 4х4,но както винаги само Г-то,беше минало разкопаното за 5-тото езеро ,и един Патрол с мн.зор.
          Прикачени файлове

          Коментар


          • #20
            До: 07-07-07-7те рилски езера

            Леле страхотни снимки сте направили Браво !
            [B]®[/B][I]Always Off Road[/I][B]®[/B]

            Коментар


            • #21
              До: 07-07-07-7те рилски езера

              Аз съм навит за такива карания,ако някой има желание,може да звънка на 0896 809 206.Имам мотор Kawasaki KLX 650
              но нямам компания
              [URL="http://slackpack.net/?q=node/388"]
              [/URL]

              Коментар


              • #22
                До: 07-07-07-7те рилски езера

                Здравейте колеги. Решихме да се разходим до езерата в събота. Аз, Влади (ХТ600) и Вальо (КТМ425). Трагнахме от Самоков и през много приатни пътечки за 45мин. стигнахме до новата хижа. Пътят до там е масло, хора се качват с най-лачените джипки,още малко и да видя някой с пистарка. До там добре. Въпреки , че е забранено решихме да се качим и да видим езерцата, да направим по снимка от високо. Голямата грешка беше, когато решихме да слезем от хълма към езерата на ляво от Бъбрека(близнаците или нещо такова) с цел да стигнем да старата хижа. Маршрута беше отвратителен....но никой от нас не съжаляваше когато стигнахме хижата и разбрахме, че ние сме вторите мотористи който стъпват на тази хижа. Свалихме много килограми, но си прекарахме страхотно.
                Имам още много снимки, но нещо не ми позволява да ги кача....?????
                Прикачени файлове

                Коментар

                Активност за темата

                Свий

                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                Зареждам...
                X