Обява

Свий
Няма добавени обяви.

ЧЕСТИТ ПЪРВИ СНЯГ

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    До: ЧЕСТИТ ПЪРВИ СНЯГ

    Ей, страшни снимки, вече ми липсва истинската зима и то доста. Chinela, вмервай ми късметлия си, че имаш възможност често да ходиш в планината и то не къде и да е, а на Паничище.
    Октомври да се прибера от командировка, купувам една Дънлопка и започвам да чакам снеговалежите. Дано има сняг тая година, че и джипа вече ми е в къщи

    Коментар


    • #17
      До: ЧЕСТИТ ПЪРВИ СНЯГ

      Честит първи сняг и от мене
      Хубаво е да има сняг зимата, ма да не пък да набуха до кръста, че тогава пак не е добре
      Бях си на Априлци почивните дни, и веднага щом спря да вали дъжд (чак в петък почти по обед стана тая работа) палнах мотора и в най-голямата кал отидох на старата къща да си набера малко сини сливи за десерт Гледката към връх Ботев и въобще към Стара планина беше само за снимка, но естествено не бях взел фотоапарата, по-скоро нарочно, че си викам ако вали дъжд поне само мене да вали, пък апаратчето е още ново и не съм му се нарадвал още дет се вика . Че и Балкана беше сравнително ясен. После докато се върна, докато взема фотото и пак се спуснаха едни мъгли и облаци. Имам 2-3 снимки, но се вижда само долния край на снега. Довечера ако не забравя ще ги постна тук.
      Местните рейнджъри казаха, че имало над 20 см сняг по Ботев ...
      Hristo Draganov
      http://htftp.domainbg.com/HD/

      И аз искам България чиста ! ! !

      Коментар


      • #18
        До: ЧЕСТИТ ПЪРВИ СНЯГ

        Да, ето го , на средата на пътя от х.Плевен за Ботев

        Коментар


        • #19
          До: ЧЕСТИТ ПЪРВИ СНЯГ

          Радостно е да видя тези пионери в летния сняг и с горещ ентусиазъм...четеики статията по скоро ми заприлича на очерк за космонавтите стъпили на лунната повърхост и изпитали липсата на гравитация, космически студ ...и колко е важно лунохода да е добре "обут" и с добре обучен космонавт...последния ще черпи...Само радост и още тръпка могат да предизвикват тези момчета у мен.

          Коментар


          • #20
            До: ЧЕСТИТ ПЪРВИ СНЯГ

            Първоначално публикуван от Райския
            Да, ето го , на средата на пътя от х.Плевен за Ботев
            Нещо обаче снимките не се виждат май

            Ето от мен две снимки, от които почти нищо не се вижда :
            (Това в мъглата е връх Ботев )
            Прикачени файлове
            Hristo Draganov
            http://htftp.domainbg.com/HD/

            И аз искам България чиста ! ! !

            Коментар

            Активност за темата

            Свий

            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

            Зареждам...
            X