Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Родопска "разходка"

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Родопска "разходка"

    Отдавна се канех да отида на гости на Митков в Ню Мексико и най-накрая и това се случи. Та звънна ми Митков миналата и седмица и вика чинела аиде ела да "покараме" този уикенд и аз викам ми що не аиде. Само ако знех какво ме чака нямаше да си помисля за ендуро в следващите 6 месеца Но за да не взимам думата на моите домакини ще се огарнича само с представянето им и кратки белешки по снимките а за двудневният преход меко казано ще оставя на тях щото аз нито знам къде съм била нито знаех на кой свят се намирам

    Ето и мястото на срещата картинг писта Хасков, много любезни хора с много добро хотелче и ресторант използвам тази трибуна да им блгодаря още веднъж.

    Това е 80% от групата другите позакъсняха малко


    Та точно след снимката понеже се бяха уплашили от мощната ми машина Бучаков каза на Шмида
    да ми върже ръчките щото съм щял да давам гас с двете ръце и да ги изпреварвам много лесно


    И докато ми връзваха ръчките мойте нови приятели от Севлиево също гледаха дали няма отклонения от правилника на FIM по моя мотор


    Бучака и той гледаше доволно


    А за всичко беше виновен ето ТОЗИ


    Иво "Хусаберг" ми вика, не му се сърди на Митака той те покани за да има поне един в групата който да е по слаб карач от него


    А през трите дни в който ме нямаше ми бяха поникнали .... амо то ловец, рибар или ендураджия без това май, май ...


    Това бяха най отговорните хора в групата, страхотни готвачи само единият малко слаб на карти


    Гостите на Митков


    Гостите на Хусаберг, цялата трапеза беше от него едно яренце и много приятели. БЛАГОДАРЯ
    А за самото каране аз няма да пиша щото

    Ето как започна и свърши всичко...




    И връщането:




    Още веднъж БЛАГОДАРНОСТИ на всички участници в този супер уикенд.

  • #2
    До: Родопска "разходка"

    Ехххх така като гледам, как си прекарвате - направо се ядосвам, че няма с кой да карам... Добре сте си поиграли явно!!! Остава да завиждам благородно.

    Коментар


    • #3
      До: Родопска "разходка"

      Хубава разходка !
      На Белинтаж съм набелязал едни камъни за качване, ама явно ще ги пробваме догодина.

      Като гледам трака как няма забежки встрани, не вярвам Шмида да ви е водил ... ?!
      Ендурото и сексът не са шега работа !
      -------------
      Животът се измерва с броят на издишванията !

      http://sixdayscrazyjob.com
      http://crazy-job.com

      Коментар


      • #4
        До: Родопска "разходка"

        Първоначално публикуван от Жоро Хаджиев
        Хубава разходка !
        На Белинтаж съм набелязал едни камъни за качване, ама явно ще ги пробваме догодина.

        Като гледам трака как няма забежки встрани, не вярвам Шмида да ви е водил ... ?!
        не ти се вярва а, мислиш ли че мина без забежки имаше и още как, ама не са отразени в този трак, а и без това там където забягвахме гпс-а си пасуваше

        като ми остане малко свободно време ще пусна повечко снимки и коментари, ама ще е към сряда като гледам
        Husqvarna WR125 94-->Honda CR125 97-->Yamaha YZ125 04-->KTM 200EXC 07-->KTM 250EXC 06-->KTM 250EXC 09

        Коментар


        • #5
          До: Родопска "разходка"

          ето и малко екшън снимчици на 1во време за да не скучаете
          Прикачени файлове
          Husqvarna WR125 94-->Honda CR125 97-->Yamaha YZ125 04-->KTM 200EXC 07-->KTM 250EXC 06-->KTM 250EXC 09

          Коментар


          • #6
            До: Родопска "разходка"

            Първоначално публикуван от Жоро Хаджиев
            Като гледам трака как няма забежки встрани, не вярвам Шмида да ви е водил ... ?!
            За мое най-голямо "съжаление" точно той ни водеше /возеше буквално/ може да го питаш. Даже накрая му виках тате щото ни .... мамата. Трака мога да ти го пратя целия макар, че не разбирам дали е записал всичко през цялото време ми беше в раницата а на места слънце никога не е огрявало. Жоро тези два дни ми промениха изцяло мирогледа за ендуро, с голям срам трябва да призная, че никога ама никога не съм карал толкова трудно трасе. Най-големият ми проблем се оказа мотора ми прекалено силен за тия технични пътеки бях с ЦРФа и физическата ми подготовка .
            Но като цяло пак ще се повторя много съм доволен и от трасето и от колегите от групата и от ЯРЕТО .
            А снимки от дженеми има и то много но не съм ги правил аз така, че не смятам, че е морално аз да ги пускам нека колегите от групата пуснат заедно с коментари щото аз не знам къде съм бил а и още не мога да се осъзная.

            П.П. Колегите ми казаха, че сме карали по трасето от 2005 и от 2007 година.

            Коментар


            • #7
              До: Родопска "разходка"

              "разходката" бе супер !
              върнахме се свежи и с отпочинали глави
              266 километра показва моят трип поне
              и двата дни бяха много интересни, с много шеги -красиви гледки, имаше и няколко доста "весели" пътечки..които..не се вързват много с понятието "разходка"....а на няколко места..направо си бе екстремно !..но не и опасно или неприятно..
              ..въобще маршрута бе сглобен чудесно поздравления за шмида и бучака
              снимки има доста..дори този път благодарение на лаптопа на Иван Минев от ек Хасково -/запомнете добре това име..че от този сезон влиза и в..политиката /- всички снимки от всички апарати бяха събрани на едно и "драснати" на диск..като накрая всеки получи по един..което си е чудесна идея

              аз диска..забравих да си го взема.. но от снимките в апарата ми има ..ще ги кача обаче...и аз не знам кога....че имам доста работа натрупана а времето е много дефицитно

              Коментар


              • #8
                До: Родопска "разходка"

                Здрасти,Chinela,
                хубава разходка сте направили.
                Искам да попитам колко км. излезе само този маршрут?

                Коментар


                • #9
                  До: Родопска "разходка"

                  Здравей колега, flyfisher,
                  Точно под всеки трак съм пуснал и необходимата ти информация за разстояние в км. и за денивелация в метри.
                  Но все пак ще ти напиша нали си колега 96.1км.

                  Коментар


                  • #10
                    До: Родопска "разходка"

                    ..как 91 бе
                    266 километра бе общо карането за двата дни
                    на този тряк няма май доста от нещата


                    ПП краси ти що публикуваш чужди снимки без съгласието на автора

                    Коментар


                    • #11
                      До: Родопска "разходка"

                      Първоначално публикуван от mitkov
                      ..как 91 бе
                      266 километра бе общо карането за двата дни
                      на този тряк няма май доста от нещата
                      Мите, "тате" момчето пита само за горепосоченият трак който е в едната посока от картинг пистата в Хасково до хижата в която спахме вечерта и по GPSа е 96.1км което не включва карането след като се настанихме, също и връщането до Хасково на другия ден. Така, че това е само част първа от общо 266км.

                      Коментар


                      • #12
                        До: Родопска "разходка"

                        Първоначално публикуван от mitkov
                        ..как 91 бе
                        266 километра бе общо карането за двата дни
                        на този тряк няма май доста от нещата


                        ПП краси ти що публикуваш чужди снимки без съгласието на автора
                        ами защото на Жоро не му се вярваше че несме правили забежки като Шмида и бил водач

                        Като гледам трака как няма забежки встрани, не вярвам Шмида да ви е водил ... ?!
                        и понеже никой нищо не пуска реших да пусна

                        ако съм нарушил нечие лично простронство се извинявам искрено
                        Husqvarna WR125 94-->Honda CR125 97-->Yamaha YZ125 04-->KTM 200EXC 07-->KTM 250EXC 06-->KTM 250EXC 09

                        Коментар


                        • #13
                          До: Родопска "разходка"

                          реших да пусна
                          ..не се приема..другия път агнето от тебе

                          Коментар


                          • #14
                            До: Родопска "разходка"

                            аз агне не ям, оправяйте се
                            пържоли ако искате по може да се споразумеем


                            айде вземи напиши нещо със снимки че хората чакат
                            Husqvarna WR125 94-->Honda CR125 97-->Yamaha YZ125 04-->KTM 200EXC 07-->KTM 250EXC 06-->KTM 250EXC 09

                            Коментар


                            • #15
                              До: Родопска "разходка"

                              аз агне не ям, оправяйте се
                              пържоли ако искате по може да се споразумеем
                              -ставаме двама-и аз съм по по пържолите

                              -снимките при пръв удобен случай..натиснали са ме в момента яко...с работа и ангажименти едвам и тези постове пуснах
                              ..малко да се пооправя и ги пускам

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X