Обява

Свий
Няма добавени обяви.

4х4 "ТЕМПО" - Индия - тест + снимки

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    Още през 2002 им правиха промоция на Челопечане Гледахме я обстоино много лоша изработка на всеки един детаил наи зле са гумените уплатнения Но като за тези пари толкова Ако си струваше обаче улиците щяха да са пълни с тях Българинът е бедняк ама не е будала

    Коментар


    • #17
      Е все пак си мисля че и произхода до голяма степен обуславя недоверието. Ако беше същата изработка ама от някоя по-престижна държава щеше да се купуват повече, сигурен съм.
      Веднъж влюбен в американски автомобил след време с ужас установяваш че всичко най-прекрасно на този свят е или неикономично, или неекологично, или не се побира в гаража.

      Коментар


      • #18
        Моите уважения към вносителя и производителя на "Темпо" - но на панаира в Пловдив миналата година поразгледах този джип, а мой клиент в Добрич си купи бус от тази марка/същата copy и paste концепция/. Определено не съм очарован от качеството на сглобката и детайлите произведени в Индия. Иначе си изглежда като Мерцедес с някаква странна емблема, но нещо ми напомня на индийските шалчета от 1лв на Илиенци. Лично аз ако имах тези пари, бих си купил един 20-годишен Г-клас, и да му направя напълно обновяване. Но както се казва за всеки влак си има пътници...

        Коментар


        • #19
          Абе като гледам индийците са сложили добър мотор,100% блокажи на двете предавания,а отпред ми се видя че колата не е с мост а на носачи.Според мен по тази причина тя няма да издържи на тежък оффроуд,а тогава всичко се обесмисля.Който иска джип и не иска да го чупи в планината, ще си вземе нещо по-луксозно.
          NISSAN FOREVER
          -----------------------------------------------------------------------------
          Или трябва да намерим път,или да си направим......няма назад!!!

          Коментар


          • #20
            Re: 4х4 "ТЕМПО" - Индия - тест + снимки

            Някаде бях чул че чугуна не се запечатва с нишо за да може да диша,
            така бил по як и здрав . но знам че слет одливка чугуна се оставя да зрее определено време .

            Несъм много сигурен , накои които разбира от технология на металите
            трябва да се изкажа
            sigpicаз съм шефа на боклука и ако не ме слушаш ,,,,,, 0878 33 81 37 по всяко време

            Коментар


            • #21
              До: 4х4 "ТЕМПО" - Индия - тест + снимки

              Колеги търся информация за магазин който предлага резервни части за двигателите на това индийско "чудо". Двигателя е същия 2.4 турбодизел, само че монтиран на микробус "Темпо Травелер". Нищо от Мерцедес не става, а вносителя го е хванала липсата.

              Коментар


              • #22
                От: 4х4 "ТЕМПО" - Индия - тест + снимки

                Има ли, го това чудо още, къде го продават. Видях на клипа скоростите те какви са, какъв е този КОМ? ИСКАМ ГО
                Родопите..... Широка лъка.....Солища

                Коментар


                • #23
                  От: 4х4 "ТЕМПО" - Индия - тест + снимки

                  Някой знае ли междуболтовото разтояние на джантите!

                  Коментар


                  • #24
                    От: 4х4 "ТЕМПО" - Индия - тест + снимки

                    Сподели каква ти е идеята. Мерил съм го и е около 162мм. (това заради изпускания шублер), централният отвор е 108мм. По-важното е, че май не стават от нищо разпространено в Европа.

                    Коментар

                    Активност за темата

                    Свий

                    В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                    Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                    Зареждам...
                    X