Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Избор на модератор на раздел "Карлово - ендуро"

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #61
    До: Избор на модератор на раздел "Карлово - ендуро"

    Аз също не отричам уменията на Иван в ендуро спорта, но ако ще избираме местен модератор мисля, че по-подходящ е Николай !
    Това е мое мнение - не го налагам на никой!
    Искаш ли да получиш умен отговор-питай умно!
    0894328706

    Коментар


    • #62
      До: Избор на модератор на раздел "Карлово - ендуро"

      Жоро, дай да говорим с Николай и той да ни бъде модератор! То друг май не остана!? Ако някой се сеща да казва!
      Kawasaki KDX 220 R (Jabcho tuning)>Gas Gas EC300>Beta 300RR

      Коментар


      • #63
        До: Избор на модератор на раздел "Карлово - ендуро"

        До вчера тайничко ви завиждах, че сте сплотени и си правите кефа, но сега съм изумен от неразбирателството ви. Вярно, че всяко стадо си има и мърша, ама изписахте 4 страници и не можете да се разберете за нещо толкова елементарно. Вярно е, че модераторът ще обира негативите и отгоре и отдолу, но не вярвам между вас да няма човек, който да не може да поеме отговорност.

        В крайна сметка изборът на модератор си е ваш. Решението дали да си имате раздел, който сами да си подреждате, или не, също си е ваше.
        Land Rover Discovery I; Jeep Wrangler 4.0; Jeep Grand Cherokee 5.2.
        Honda Transalp XL600V; Suzuki DR-Z400; BMW F800GS.

        Коментар


        • #64
          До: Избор на модератор на раздел "Карлово - ендуро"

          Първоначално публикуван от giorgio Преглед на мнение
          До вчера тайничко ви завиждах, че сте сплотени и си правите кефа, но сега съм изумен от неразбирателството ви. Вярно, че всяко стадо си има и мърша, ама изписахте 4 страници и не можете да се разберете за нещо толкова елементарно. Вярно е, че модераторът ще обира негативите и отгоре и отдолу, но не вярвам между вас да няма човек, който да не може да поеме отговорност.

          В крайна сметка изборът на модератор си е ваш. Решението дали да си имате раздел, който сами да си подреждате, или не, също си е ваше.
          И най интересното е че това става между 4-5 човека неми се мисли ако бяха повече
          Оправданието е като гъз-всеки го носи със себеси !

          Коментар


          • #65
            До: Избор на модератор на раздел "Карлово - ендуро"

            Мисля, че някои колеги разбират погрешно същността на спора.А той е кое ще е най добре за раздела, а не кой ще стане модератор с 1000лв заплата
            Искаш ли да получиш умен отговор-питай умно!
            0894328706

            Коментар


            • #66
              До: Избор на модератор на раздел "Карлово - ендуро"

              Бих ви препоръчал, вместо да се дърлите тук, пред всички, да се съберете довечера на по бира и да се разберете.
              Land Rover Discovery I; Jeep Wrangler 4.0; Jeep Grand Cherokee 5.2.
              Honda Transalp XL600V; Suzuki DR-Z400; BMW F800GS.

              Коментар


              • #67
                До: Избор на модератор на раздел "Карлово - ендуро"

                Първоначално публикуван от giorgio Преглед на мнение
                Бих ви препоръчал, вместо да се дърлите тук, пред всички, да се съберете довечера на по бира и да се разберете.
                Да бе, да ни дават утре по телевизията
                Майтап, мисля че ще се разберем. Положението не е каквото изглежда отстрани.

                Ако досаждаме на другите ударете голямата метла, а ние ще намерим начин да се разберем на три очи
                Искаш ли да получиш умен отговор-питай умно!
                0894328706

                Коментар


                • #68
                  До: Избор на модератор на раздел "Карлово - ендуро"

                  Да гласуваме.Иван или Жоро.Мисля че само те стават.
                  МОТОРА ТРЯБВА ТИ ДА ГО КАРАШ А НЕ ТОЙ ТЕБ 0888984256

                  Коментар


                  • #69
                    До: Избор на модератор на раздел "Карлово - ендуро"

                    На Пачароза ще отговоря, че аз нямам желание да ставам модератор.
                    А на Пенко за пореден път - не се навирай между двама които си мерят.....манивелите

                    И на всички останали/от раздела/ - Да спрем за известно време публичния дебат, че станахме за кудош на всички.
                    Бастуна даде предложение.
                    Аз също.
                    Стоян ако иска да се поправи - аз не участвам.
                    Давайте само конкретни предложения. Като се изкажат всички-ще гласуваме. Ако не можем да си направим организация, Иван да става-то и без това само той е желаещ.
                    Искаш ли да получиш умен отговор-питай умно!
                    0894328706

                    Коментар


                    • #70
                      До: Избор на модератор на раздел "Карлово - ендуро"

                      Първоначално публикуван от gorosop Преглед на мнение
                      Аз не само не искам да ставам какъвто и да е било - аз съм против тази ерархия във форума на местно ниво!!!
                      Момци, мисля вече схванахте идеята на преструкторирането на раздела.

                      Тука не са нужни емоции. Обърнете внимание на горе маркираното в червено...
                      Голяма част от колегите във форума си представят модераторството като йерархия, власт и титла. Няма такова нещо!
                      Всички сме равни с тая разлика, че някои от нас са се нагърбили да следят подробно раздела си, да следят за разводняване на теми - съответно сливане, разделяне, преместване, създаване на нови теми, копиране на теми и публикации, систематизиране, съблюдаване за лош тон и език, правопис и начин на изразяване. Някои го приемате за началство - защо?? Това просто е едно не малко бачкане, за да може като краен продукт да излезе това, което основната маса потребители виждат при всяко влизане в портала.
                      За да се получи всичко това, да, нужни са забележки, но няма как да е иначе. И това, че някой е получил забележка никак не означава, че този, който я е направил му е началник или нещо подобно.
                      Всичко се прави за да имаме добър краен продукт. Добър форум. Добра медия. Не забравяйте, че този портал е не само форум, той е национална електронна медия.

                      Така че, този който се наеме да модерира, никак няма да му е лесно и въобще не му завиждайте, дори напротив, трябва да му помагате, защото той винаги ще е между чука и наковалнята.
                      И знайте - без човек, който да се грижи за реда и уюта на групата ви, не можете.
                      Много е важно този човек и занапред да има свободно време да отделя на форума.

                      Хайде сега се вземете в ръце и нахендрете някой
                      Пък той после да му мисли


                      И още нещо да добавя:
                      Защо не седнете в кръчмето довечера на по една шопска и по една анасонлийка, и там да си решите кой ще изгърбите за модератор, а сте седнали тука да си търкате клавишите
                      Там Ем ше си пинете, Ем ше си Апнете, а и работа ше свършите
                      Последно редактирано от Жоро Донечки; 04-02-10, 16:38.

                      Коментар


                      • #71
                        До: Избор на модератор на раздел "Карлово - ендуро"

                        Не съм влизъл няколко дни и вече има кавги.

                        Тъй като вече нямам мотор поне засега , не знам моето мнение дали ще се зачита.

                        Който и да стане модератор на мене ми е все едно, тук Ваньо е прав, че трябва да е местен.
                        Ако не сме доволни от него, ще го напляскаме .

                        Жоро не го познавам, явно и той мен. Така че за него не мога да кажа никакво мнение.

                        За Ваньо е ясно, ЗА съм да е модератор. Но тук проблема идва от висшите модератори.

                        Николай- тука съм за много ГОЛЯМО ЗА. Ники ти се човека.
                        Поздрави и УМНАТА
                        Последно редактирано от viki terzieva; 12-02-10, 13:58.
                        crf450 supermoto

                        Коментар


                        • #72
                          До: Избор на модератор на раздел "Карлово - ендуро"

                          Първоначално публикуван от shumanski Преглед на мнение

                          Жоро не го познавам, явно и той мен.

                          Това не пречи да сме на едно мнение. Радвам се, че станахме двама

                          Между другото е време и останалите да се размърдат. То не че някоя друга група вече си е избрала модератор/поне не се е чуло/....
                          Искаш ли да получиш умен отговор-питай умно!
                          0894328706

                          Коментар


                          • #73
                            До: Избор на модератор на раздел "Карлово - ендуро"

                            Малко предизборно:

                            Обещавам, ако ме изберете да не ви заривам с камъни когато ви подминавам!
                            Kawasaki KDX 220 R (Jabcho tuning)>Gas Gas EC300>Beta 300RR

                            Коментар


                            • #74
                              До: Избор на модератор на раздел "Карлово - ендуро"

                              За такава закана баннаха един плевенски модератор

                              Между другото заповядайте утре в Сопот на Манастирска поляна.
                              Може м/у другото направим една "лайф" о/а/перативка, за която вече
                              два пъти ни дават препоръка "отгоре"
                              Последно редактирано от Жоро Йорданов; 12-02-10, 13:53.
                              Искаш ли да получиш умен отговор-питай умно!
                              0894328706

                              Коментар


                              • #75
                                До: Избор на модератор на раздел "Карлово - ендуро"

                                След като съм предложил Иван, това не означава, че съм против Николай. Дори се познаваме много добре с него, като знам колко му е натоварена програмата в работата и бизнеса с който се занимава просто искам да му спестя един ангажимент в повече.
                                Оправданието е като гъз-всеки го носи със себеси !

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X