Обява

Свий
Няма добавени обяви.

С какво да повдигна Киа Спортидж с около 10 см?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: С какво да повдигна Киа Спортидж с около 10 см?

    Първоначално публикуван от sabiqta Преглед на мнение
    Тампоните на купето ако се изработят от полиуретан какви ще са недостатаците и каква ще е цената.
    Цената ще е тази, че задника ти ще усеща всяко паве като мръднеш от добре асфалтирана улица.
    ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

    Коментар


    • От: С какво да повдигна Киа Спортидж с около 10 см?

      Полиуретановите тампони не се износват ако сложа такива на киата ще знам че ще изкарат докато не ръждясат железата.
      Някаде четох че на витарите тампоните на купето са от полиуретан карал съм витара не съм усетил да друса и да усещам паветата.
      Съгласен съм че возията ще стане по твърда и няма да стъпва меко като котарак но няма и да друса като уазка, сега нямам намерение да сменям тампоните, но като му дойде времето ще сложа от полиуретан тези тампони скъпи ли са ако поръчам да ми направят такива колко ли ще струват??

      Коментар


      • От: С какво да повдигна Киа Спортидж с около 10 см?

        Първоначално публикуван от aldr Преглед на мнение
        Внимавайте с тия от Пловдив ... http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=226184
        Не става въпрос за тези на Димитров, а за Гуматрейд. 120лв е комплекта и няма никакви проблеми.

        Коментар


        • От: С какво да повдигна Киа Спортидж с около 10 см?

          Първоначално публикуван от sabiqta Преглед на мнение
          Полиуретановите тампони не се износват ако сложа такива на киата ще знам че ще изкарат докато не ръждясат железата.
          Някаде четох че на витарите тампоните на купето са от полиуретан карал съм витара не съм усетил да друса и да усещам паветата.
          Съгласен съм че возията ще стане по твърда и няма да стъпва меко като котарак но няма и да друса като уазка, сега нямам намерение да сменям тампоните, но като му дойде времето ще сложа от полиуретан тези тампони скъпи ли са ако поръчам да ми направят такива колко ли ще струват??
          Като сложиш твърда връзка мужду купето и рамата какво мислиш че ще се случи например с предното стъкло при първата неравност. може да напраавиш бодилифт с полиуретан, но пак ще ти трябва мен тампон за да обира вибрациите. Там е сложен не случайно, друг е въпроса за качеството на материала от който са направени. А и самите тампони подигат достатъчно купето от рамата за да сложиш и по-големи гуми без да я повдигаш.

          Коментар


          • От: С какво да повдигна Киа Спортидж с около 10 см?

            Шпилките ще поберат ли още примерно 8мм транспортна лента?
            Колкото повече, толкова повече.
            На Ферозията съм с бодилифт 3 см и между кОпето и рамата се мие по-лесно и не се събира гняс.
            Както и може да измиеш върху резервоара.
            Your conscience is all you can take to your grave.

            Коментар


            • От: С какво да повдигна Киа Спортидж с около 10 см?

              Тези, които ти пратих са с около 5мм по-високи от оригиналните, да имаш предвид.

              Гецата май беше слагал подложки за бодилифт на неговата и може да каже. По мое скромно мнение ще понесе около 2см боди лифт на пръв поглед.
              Opel Frontera A 2.5tds ' 98 (Тера)
              Renault RX4 '02 2.0 (Архи)

              Коментар


              • От: С какво да повдигна Киа Спортидж с около 10 см?

                Чак 2 см, ще ми иска и по-големи гуми, а не искам да я убивам тотално.
                С бодилифт и малки гумета, гледката е гротескна.
                Ще решавам на място, докато ги сменям.
                Ако са с 5мм по-високи, екстра.
                Your conscience is all you can take to your grave.

                Коментар


                • От: С какво да повдигна Киа Спортидж с около 10 см?

                  Подложките са около сантиметър, ако искаш ще намина да ти ги донеса и ще пробваш как ще стане. На мен с новите тампони се повдигна доста купето и затова се отказах. А бях и с малките гуми още. При навиване ще е повдигната най-много с още 5мм. Не че е много ама....

                  Коментар


                  • От: С какво да повдигна Киа Спортидж с около 10 см?

                    Пази ги, Геца.
                    Като се пооправи времето ще я измия и ще си поиграя с тампони и подложки. Днес Нико ми прати спецЯлни тампони.
                    Your conscience is all you can take to your grave.

                    Коментар


                    • От: С какво да повдигна Киа Спортидж с около 10 см?

                      Първоначално публикуван от TigerHunter Преглед на мнение
                      Пази ги, Геца.
                      Като се пооправи времето ще я измия и ще си поиграя с тампони и подложки. Днес Нико ми прати спецЯлни тампони.
                      Дайте и по некоя снимка на тез спецялните тампони. Ако са по-добри да поръчваме от тях.
                      KIA Sportage Grand 2,0 16V 118 к.с
                      08868пет4три18

                      Коментар


                      • От: С какво да повдигна Киа Спортидж с около 10 см?

                        Еми, като ги сменям, ще снимам. Ще бъде експеримент един вид. Нико казва, че били от амортисьори някакви, но на форма и размер ставали. Аз дори не съм поглеждал оригиналните точно как са, но отпред отдясно е желязо в желязо на мойта.
                        Your conscience is all you can take to your grave.

                        Коментар


                        • От: С какво да повдигна Киа Спортидж с около 10 см?

                          От голф 2 са мисля тампоните. Айде честит пореден сняг. Днес ще се кара с наслада, особено когато и блокажа си работи идеално.

                          Коментар


                          • От: С какво да повдигна Киа Спортидж с около 10 см?

                            Тампони за задни амортисьори на голф 3. Не съм споделял подробно инфо, понеже експеримента не беше довършен. Сашо като ги сложи ще споделим. Тампоните са два размера - горен и долен. На моята смених на няколко места долните с такива. На фронтерата на приятел след бодилифта се оказа, че два от оригиналните са заминали и ги сменихме пак с два такива и все още са видимо добре след половин госина каране. Когато Сашо ги смени, ще дадем и номера направо, че в повечето авто магазини гледат на криво като им обясняваш какво търсиш. Цената на 8 големи и 8 малки е около 50лв общо.
                            Opel Frontera A 2.5tds ' 98 (Тера)
                            Renault RX4 '02 2.0 (Архи)

                            Коментар


                            • От: С какво да повдигна Киа Спортидж с около 10 см?

                              Те осем ли са общо на Кията?
                              Да мине женския месец и ще ги сменя и ще снимам.
                              Your conscience is all you can take to your grave.

                              Коментар


                              • От: С какво да повдигна Киа Спортидж с около 10 см?

                                8 болта с по два тампона, горен и долен. Горния е по-големия.
                                Opel Frontera A 2.5tds ' 98 (Тера)
                                Renault RX4 '02 2.0 (Архи)

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X