Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Сливница офф роуд

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: Сливница офф роуд

    Здравеите колеги Вчера се сабрахме една група от Сливница и тръгнахме на мотосабора в Банкя на Хиподрума.Ето малко Снимчици
    Прикачени файлове

    Коментар


    • До: Сливница офф роуд

      Цецо и другите с оффроуд машините доидоха по черен път
      Прикачени файлове

      Коментар


      • До: Сливница офф роуд

        Абе една снимка имам и то с бира Всъщност аз изпих само 3 чашки по 200 мл бира
        http://ftp.domainbg.com/CECO_KANGOTO...%20EGOISTE.bmp

        Коментар


        • До: Сливница офф роуд

          Айде малко снимки и от мен с разходката до Банкя

          Малко пред история преди да почна да пускам снимките . Сборният пункт на офроадити беше на "пистата" в град Сливница в 9:30 до 10:00 часа . Аз естествено бях готов в 9 часа и с Юли с едно китайско АТВ ( което учуди цялата група с проходимоста си ) и решихме да тръгнем до пистата която е на 1- 2 км от моя дом през по пречупен терен с две минаваня на реката . Е точно тази река ни изигра лошата шега и аз открих не само мотоциклетния сезон , а и плувния , бързите на реката за малко да ми отвлекат мотора , а атв-то беше като кану-каяк . Изленахме , аз се преоблекох ,запалих мотра и се срещнахме с още двама моториста Иво и Емо . Ето и първите снимки дето спряхме за отдих пред една река . Моя джет-мобил като видя реката и се запъна като магаре на мост , ама се справи де минах първи и другите рискуваха след мен .


          Това е Емо с ямашка като моята , с тази разлика че моята може да плува



          След като се измъкнахме сухи от една долена срещнахме наши приятели с Хатевета и си рекохме "аее заедно" . Първоначално бяха скептично настроени за китаиската техника , ама после и те я одобриха .


          Тук уточняваме маршрута , ама как го уточнихме ...


          Добре че Генчо е така добре разбиращ се със женският пол и след малко лутане попита една девойка " Абре 'дека сме " и тя ни опъти ... правилно




          Тук вече сме след Божурище и чакаме Венци с ТРХ-са , защото няма нявика да се обръща и дръпна пред нас като пропусна мястото за завиване ... после ни настигна де











          Тук вече сме на Хиподрума и заслякохме двама АТВ-сти , който изнесоха цялото шоу на гърба си




          Докато се наслаждава ме на стунд шоуто на АТВ-тата видяхме двама колеги с мотори YZ 450 f 2005 год. и CRF 450 R 2003 год . Запознах ме се с тях и разбрах ме че те са с хората с атв-тата и ни викат "докато идвахме на сам , не можахме да ги стигнем в гората " нашата реакцич беше такава ...



          Искам да кажа, че групата от Сливница беше над 30 мотора




          На връщане се връшахме само трите мотора и китайчето , което ни следваше не отлъчно . Тук спира ме на едно ловно бунгало в Златуша .




          Тук Юли казва " Я ме снимай с най-готиният джет в Сливница "





          Това отзад на АТВ-то са 2 галонки бира , за свеки случай ако изгснем за бензин , да не ни прави впечатление колко путаме



          Лека почивка над село Гургулят , олекотява ме АТВ-то



          Искам да допълня ,че НИЕ НЕ ЗАМЪРСИХМЕ ОКОЛКАТА СРЕДА С ОТПАДАЦИТЕ , а си ги занесохме до вкъщи


          Героя на деня !





          Това са снимките, с който разполагам . Надявам се след офицялното откриване на сезона разходките да зачестят и да бъдат все така интересни и пленителни, каквата беше тази . Също така се надявам тази година чедният списък с инциденти да бъде прекратен
          http://ftp.domainbg.com/CECO_KANGOTO...%20EGOISTE.bmp

          Коментар


          • От: Сливница офф роуд

            Какво стана със тази тема на Сливница не знам , от катото съм в САЩ никой ли не кара ?
            http://ftp.domainbg.com/CECO_KANGOTO...%20EGOISTE.bmp

            Коментар


            • От: Сливница офф роуд

              Цецо дай някоя снимка от САЩ.

              Коментар


              • От: Сливница офф роуд

                Ами караме, просто сега качват в ФейсБук.
                Каляме се всяка събота от 14ч. в околноста на язовир Братушково (с.Братушково).
                Всички да се чувстват поканени

                Коментар


                • От: Сливница офф роуд

                  Lele kakva nostlgiq me nalegna razglejdaiki tazi tema (izvinete za latinicata)
                  http://ftp.domainbg.com/CECO_KANGOTO...%20EGOISTE.bmp

                  Коментар


                  • От: Сливница офф роуд

                    И аз като разглеждам моята тема също ме наляга
                    YAMAHA WR450F

                    Коментар

                    Активност за темата

                    Свий

                    В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                    Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                    Зареждам...
                    X