Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Риболовни обекти

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #61
    До: Риболовни обекти

    здравейте колеги, едно въпросче за язовир Йовковци

    мисля да направя едно излетче за 3-4 дена там ,но днес ме шашнаха нещо че бил вододайна зона на гр.В. Търново. Нкой ако има информация да сподели как е положението.
    -------Honda CR-V 128к.с.--------
    "Нищо не е толкова лошо, колкото изглежда !"

    Коментар


    • #62
      До: Риболовни обекти

      Първоначално публикуван от madmaximus Преглед на мнение
      здравейте колеги, едно въпросче за язовир Йовковци

      мисля да направя едно излетче за 3-4 дена там ,но днес ме шашнаха нещо че бил вододайна зона на гр.В. Търново. Нкой ако има информация да сподели как е положението.
      Вярно е. И не само на В.Търново. Но си има места където е разрешен риболова. Това са предимно ръкавите. На място като отидеш ще разбереш къде са разрешените места, още повече че доста хора ще откриват там падането на забраната.

      Коментар


      • #63
        До: Риболовни обекти

        Първоначално публикуван от madmaximus Преглед на мнение
        здравейте колеги, едно въпросче за язовир Йовковци

        мисля да направя едно излетче за 3-4 дена там ,но днес ме шашнаха нещо че бил вододайна зона на гр.В. Търново. Нкой ако има информация да сподели как е положението.
        Забранените места са маркирани с червени, метални шамандури. Както каза и Тихомир, места за рибарлък -бол. Кое от кое, по-хубаво.
        LR Discovery I, 300 TDI+Grigri+велосипед и кънки+Nitrox+Icom ID-51

        Коментар


        • #64
          До: Риболовни обекти

          Най-вкусният шаран на света се хваща в язовир "Кабаяка". Отправна точка е с. Блатница, северно от гр. Пазарджик. Когото и да попитате в селото ви посочва пътя към язовира. Около 2 км. полски път. Обстановката чудесна, хората прекрасни. Собственика Стоянчо е сърцат и всеодаен рибовъд. Лови се на дъно, "пружина" или "косъм". Излиза и на перо, но по рядко. Най-хубавото и вкусно нещо настъпва вечерта, или на другия ден, като опържите шарана.............!!!
          Прикачени файлове
          GLK320CDI, GLC250d

          Коментар


          • #65
            До: Риболовни обекти

            Уважавам "локалния" ти патриотизъм, колега, но най-вкусните шарани са на Дунав! Вода огромна, незастояла, храна разнообразна.....всеки, който е имал възможност за сравнение ще се съгласи! Наслука!
            "Make love, not war!"

            Коментар


            • #66
              До: Риболовни обекти

              Първоначално публикуван от dok_vd Преглед на мнение
              Уважавам "локалния" ти патриотизъм, колега, но най-вкусните шарани са на Дунав! Вода огромна, незастояла, храна разнообразна.....всеки, който е имал възможност за сравнение ще се съгласи! Наслука!
              Да, да, ама не. Дунав е толкова замърсен, че в никакъв случай не би могъл да се конкурира с един малък самостоятелен водоем с изворна вода в него да речем.

              Коментар


              • #67
                До: Риболовни обекти

                Първоначално публикуван от Тихомир Преглед на мнение
                Да, да, ама не. Дунав е толкова замърсен, че в никакъв случай не би могъл да се конкурира с един малък самостоятелен водоем с изворна вода в него да речем.
                Ех, носталгия по Петко Бучаров, или нещо друго? Никога не съм бил силен по география, но пък съм бил много пъти в Горна, а не си спомням Дунав да минава оттам! Както и да е, с какво, колега, ще се храни Шарко в този затворен водоем с изворна вода, като е пословичен с афинитета си към застояла вода и тиня?/за справка - литература бол/.
                "Make love, not war!"

                Коментар


                • #68
                  До: Риболовни обекти

                  Първоначално публикуван от dok_vd Преглед на мнение
                  Ех, носталгия по Петко Бучаров, или нещо друго? Никога не съм бил силен по география, но пък съм бил много пъти в Горна, а не си спомням Дунав да минава оттам! Както и да е, с какво, колега, ще се храни Шарко в този затворен водоем с изворна вода, като е пословичен с афинитета си към застояла вода и тиня?/за справка - литература бол/.
                  Пише се Бочаров, колега, с О. Това първо.
                  Второ. И аз не съм бил на Луната ама знам, че там мечки няма. Виж във Видин съм бил и още си спомням мазните петна от мазут и корабно гориво по реката.
                  И трето - ставаше дума за вкуса на месото на шарана, а не за храната, но пък следващия път като идваш към Горна/където си идвал доста често/ ми се обади да те заведа да видиш водоем, който макар че се захранва с изворна вода, си има и тиня, и водорасли, и където освен шаран има още и една камара други риби.

                  Коментар


                  • #69
                    До: Риболовни обекти

                    Първоначално публикуван от Тихомир Преглед на мнение
                    Пише се Бочаров, колега, с О. Това първо.
                    Второ. И аз не съм бил на Луната ама знам, че там мечки няма. Виж във Видин съм бил и още си спомням мазните петна от мазут и корабно гориво по реката.
                    И трето - ставаше дума за вкуса на месото на шарана, а не за храната, но пък следващия път като идваш към Горна/където си идвал доста често/ ми се обади да те заведа да видиш водоем, който макар че се захранва с изворна вода, си има и тиня, и водорасли, и където освен шаран има още и една камара други риби.
                    Аз утре ще ходя до Горна.Да ти се обадя ли ?/Става дума за четвъртък/
                    Чавдар Владимиров
                    0887/912075
                    Ленд Ровър Диско 1
                    Самуад в проект

                    Коментар


                    • #70
                      До: Риболовни обекти

                      Първоначално публикуван от чаро 4х4 Преглед на мнение
                      Аз утре ще ходя до Горна.Да ти се обадя ли ?/Става дума за четвъртък/
                      Да, разбира се.

                      Коментар


                      • #71
                        До: Риболовни обекти

                        Първоначално публикуван от Тихомир Преглед на мнение
                        Да, разбира се.
                        Към 10ч ще съм в Горна.Нямам ти телефона ,така че чукни ти.Номерът ми е в подписа.
                        Чавдар Владимиров
                        0887/912075
                        Ленд Ровър Диско 1
                        Самуад в проект

                        Коментар


                        • #72
                          До: Риболовни обекти

                          Колеги,
                          някакви отзиви или преки впечатления от яз."Ястребино"?
                          Сряда рано мисля да отпридам там,или на "Бели Лом".За вторият последно само таранка и червеноперка,та с този висок Дунав се ошматках вече къде да мятам сопите...

                          Коментар


                          • #73
                            До: Риболовни обекти

                            Първоначално публикуван от maxxx Преглед на мнение
                            Колеги,
                            някакви отзиви или преки впечатления от яз."Ястребино"?
                            Сряда рано мисля да отпридам там,или на "Бели Лом".За вторият последно само таранка и червеноперка,та с този висок Дунав се ошматках вече къде да мятам сопите...
                            Как къде,в дунава,дебни шараните,вземай пример от beljata...
                            Който пие бира не умира,но не трябва пил да шофира :!: ;)

                            Коментар


                            • #74
                              До: Риболовни обекти

                              Първоначално публикуван от suhia_ribar Преглед на мнение
                              Как къде,в дунава,дебни шараните,вземай пример от beljata...
                              З@@би,дебненето го отработвам от откриването до сега-нищо!За асортимент на стръв и захранки-само непрани гащи на абитуриентка не съм мятал.Валат,че дрънка!
                              Август би могло,с тези амплитуди и маржове на нивото-сега е абсурд.
                              Пък и beljata тараши из мамалигарско,може там шарковците да са по-ларж,тука са циции явно...

                              Коментар


                              • #75
                                До: Риболовни обекти

                                Може би Янтра, не съм проверявал, но чувам добри неща

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X