Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Риболовни обекти

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    До: Риболовни обекти

    Чудесно предложение ще направя всичко възможно да се възползвам,от мен ти е месото за скрата,пък и друго от каквото има нужда.ще поддържаме връзка по този повод.
    Ланд Ровър-Дискавъри,ТД5-1999 год.,готин е.
    "Мъжко е да обещаеш,човешко да не го изпълниш."
    "Правото на глас,не винаги означава да имаш право на избор."

    Коментар


    • #17
      До: Риболовни обекти

      Колеги да ви похваля едно чудесно място за почивка на 38 км от Пловдив.Та уикенда жената ме заведе там по препоръка на нейната фризьорка Това е хотелче до с.Нови Извор,пътят минва от Асеновград,на 10 км след Араповският манастир. Хотелчето е ново,стаите са с климатик и ТВ.има си комарници.Предлагат и басеин за половинките с мокро барче и тенис корт.Намира се дъбова гора,много е тихо и уютно.Язовира е на 20 метра от хотела,собственника казва,че е зарибен с шаран,толостолоб,бял амур и сом.Отсвен това хранахме едър чаушан,червеноперка и каракуда,но епизодични. Шарана излизаше само на перо,на царевица,интересното е,че препочиташе само сладка,калибърът който масово се лови е 500-1000 гр.Излизат и доста малки ,голи,които естественно се пускат.Таксата за свободен риболов е 5 леа и 3 лева килограма.За гости на хотела,такса невземат. Хората са много любезни и е спокойно много,никъде непускат музика,само птички се чуват.Наслука.
      TLC 120 Executive 3.0 D-4D,163 h.p.
      Honda CBR 4cyl/4str/105 h.p.
      Honda Boad 4m/Yamaha 15 h.p.
      Всички превозни средтсва за мен са просто начин да ида за риба

      Коментар


      • #18
        До: Риболовни обекти

        Първоначално публикуван от Стефан ERA Преглед на мнение
        Колеги да ви похваля едно чудесно място за почивка на 38 км от Пловдив.Та уикенда жената ме заведе там по препоръка на нейната фризьорка Това е хотелче до с.Нови Извор,пътят минва от Асеновград,на 10 км след Араповският манастир. Хотелчето е ново,стаите са с климатик и ТВ.има си комарници.Предлагат и басеин за половинките с мокро барче и тенис корт.Намира се дъбова гора,много е тихо и уютно.Язовира е на 20 метра от хотела,собственника казва,че е зарибен с шаран,толостолоб,бял амур и сом.Отсвен това хранахме едър чаушан,червеноперка и каракуда,но епизодични. Шарана излизаше само на перо,на царевица,интересното е,че препочиташе само сладка,калибърът който масово се лови е 500-1000 гр.Излизат и доста малки ,голи,които естественно се пускат.Таксата за свободен риболов е 5 леа и 3 лева килограма.За гости на хотела,такса невземат. Хората са много любезни и е спокойно много,никъде непускат музика,само птички се чуват.Наслука.

        Аз се заинтересувах от хотела, би ли дал името и по-точно описание как се стига, също така тел. за резерваций и ако не е много нахално да качиш и някой и друга снимка ако имаш
        Благодаря
        LZ1PER

        Коментар


        • #19
          До: Риболовни обекти

          Хотела незнам дали си има име,сигурно е хотел Нови Извор,поне така пишеше на менютата в ресторанта,спането е 30-40 лева в двойна стая,за телефона,ще пиша,като питам жената,мисля че бяха 10-на стаи,за този уикенд бяха заети половината.Хубаво готвят,но малко бавничко,за тях времето е спряло иначе все ти се усмихват
          TLC 120 Executive 3.0 D-4D,163 h.p.
          Honda CBR 4cyl/4str/105 h.p.
          Honda Boad 4m/Yamaha 15 h.p.
          Всички превозни средтсва за мен са просто начин да ида за риба

          Коментар


          • #20
            До: Риболовни обекти

            Телефонът за резервации е 0898-516993
            TLC 120 Executive 3.0 D-4D,163 h.p.
            Honda CBR 4cyl/4str/105 h.p.
            Honda Boad 4m/Yamaha 15 h.p.
            Всички превозни средтсва за мен са просто начин да ида за риба

            Коментар


            • #21
              До: Риболовни обекти

              да се похваля
              За още снимки отидете на линка
              http://s235.photobucket.com/albums/e...oma2006-10-23/
              Прикачени файлове
              CHEVY COLORADO, Z-71, I-5, 4door,Auto
              http://www.coloradofans.com/album_pe...p?user_id=3094
              http://www.geocities.com/sharrko/pictures.html

              Коментар


              • #22
                До: Риболовни обекти

                Страхотен улов, колега! Завиждам ти...благородно
                Днес си купих въдица за такива риби
                Toyota Hilux '07 120 hp Double Cab
                Mercedes w212 E350 4matic
                Ducati Monster 600
                O888795575

                Коментар


                • #23
                  До: Риболовни обекти

                  Първоначално публикуван от torozoff Преглед на мнение
                  Страхотен улов, колега! Завиждам ти...благородно
                  Днес си купих въдица за такива риби
                  всичко е късмет. Тази голиамата дето я държа я хванах със малка пръчка 1.65см, а месината ми беше тест5кг. Отне ми близо 30 минути да я иавадя че да не скъса месината. На ниаколко пъти имах останали около 50см месина на ролката. Но на карая се умори и я извадих. Тежеше 24паунда към 11 кг.
                  Другите бяха към 7-8кг.
                  CHEVY COLORADO, Z-71, I-5, 4door,Auto
                  http://www.coloradofans.com/album_pe...p?user_id=3094
                  http://www.geocities.com/sharrko/pictures.html

                  Коментар


                  • #24
                    До: Риболовни обекти

                    Първоначално публикуван от sharrko Преглед на мнение
                    всичко е късмет. Тази голиамата дето я държа я хванах със малка пръчка 1.65см, а месината ми беше тест5кг. Отне ми близо 30 минути да я иавадя че да не скъса месината. На ниаколко пъти имах останали около 50см месина на ролката. Но на карая се умори и я извадих. Тежеше 24паунда към 11 кг.
                    Другите бяха към 7-8кг.
                    Малко уточнение, месина = влакно, корда...!!!
                    Бравос колега и аз завиждам!!!

                    Коментар


                    • #25
                      До: Риболовни обекти

                      На 11.12 и 13.01.2008 бяхме на яз.Ивайловград с надежда за големи риби.Облавяне с джигови примамки,вобглери,жива рибка.Бая се напъвам да се сетя,но 4 човека по класическо капо за три дена не сме имали.Вярно,че се бяхме насочили към едра риба,но и на симеонче,един кьорав костур нещя да удари.Иначе температура на въздуха -2 до +2 градуса,на водата 3-4 градуса.Пълно мъртвило.
                      TLC 120 Executive 3.0 D-4D,163 h.p.
                      Honda CBR 4cyl/4str/105 h.p.
                      Honda Boad 4m/Yamaha 15 h.p.
                      Всички превозни средтсва за мен са просто начин да ида за риба

                      Коментар


                      • #26
                        До: Риболовни обекти

                        Мдааа , сега отникъде не се чува за добра слука. Просто сезонът е такъв , с тия студове...

                        Коментар


                        • #27
                          До: Риболовни обекти

                          абе не е баш така...
                          виж какво правят колегите от Ф. мания:


                          помогнете да открием откраднатите двигатели http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=59117

                          Коментар


                          • #28
                            До: Риболовни обекти

                            Първоначално публикуван от sharrko Преглед на мнение
                            да се похваля
                            За още снимки отидете на линка
                            http://s235.photobucket.com/albums/e...oma2006-10-23/
                            Да се изфукам и аз.Шарани на Дунава,но лятото.Единият е 5.300кг.,а другият 3.700кг.Това се случи край с.Нова Черна в разтояние на 30мин.от 16.30 до 17.00ч.
                            Прикачени файлове
                            Чавдар Владимиров
                            0887/912075
                            Ленд Ровър Диско 1
                            Самуад в проект

                            Коментар


                            • #29
                              До: Риболовни обекти

                              А бе като се знам колко държа на студа тоя берекет никога не може да ми се случи.

                              Коментар


                              • #30
                                До: Риболовни обекти

                                Само за информация на запалените рибари,днес от Доспат се върнаха и моят приятел Наско Боянов и Карфицата,има 2-3 пръста лед,нестава за дупка,нестава и за разбиване да се лови от брега.НО момчетата са доволни,червено вино с мръвки имало на корем.
                                TLC 120 Executive 3.0 D-4D,163 h.p.
                                Honda CBR 4cyl/4str/105 h.p.
                                Honda Boad 4m/Yamaha 15 h.p.
                                Всички превозни средтсва за мен са просто начин да ида за риба

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X