Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Репутация - какво е това в този портал?

Свий
Темата е затворена.
X
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    Re: Репутация - какво е това в този портал?

    Севдо моите уважения но пробвай и ще видиш че не можеш. Защото от всички тук познаваш няколко десетки а всеки ден във форума влизат между 780 и 1500 човека...

    Много по-лесно ще е всеки който иска по-висока репутация просто да напише нещо което да е наистина стойностно и това веднага ще бъде оценено... Например статия за пътешествие да кажем със снимки
    VPetrov.photography

    Коментар


    • #32
      Re: Репутация - какво е това в този портал?

      И забравих да кажа че въобще не става въпрос нито за Влади нито за Йори... които са и мои приятели... И въобще ако целта беше моите приятели да с най-много зелени точки те отдавна щяха да са! Винаги съм се стремял когато става въпрос за форума да бъда съвършено безпристрастен и да давам еднакъв шанс на всички. Защото иначе ще е по-добре да го затворим и да си говорим по телефоните... И тук се сещам а колко от хората познавахме преди този форум??? Е точно и в това му е смисъла...
      VPetrov.photography

      Коментар


      • #33
        Re: Репутация - какво е това в този портал?

        Първоначално публикуван от Венцислав Петров Преглед на мнение
        .. Например статия за пътешествие да кажем със снимки

        И какво сега? Който не може да си позволи да пътешества, или няма МПС, или няма фотоапарат или просто не се оправя добре с компютър е недостоен за нашите величия, така ли?

        Коментар


        • #34
          Re: Репутация - какво е това в този портал?

          Севдо всеки може някак да е полезен за другите... Най-малкото ако вземе да помогне когато някой пита за нещо а той го знае... А ако нищо не може и компютър няма - е тогава сори ама няма и как да участва тук... Аз знам за човек който има само няколко мнения и е с много висока репутация просто защото всяко негово мнение е от полза и то голяма... И е съвсем нормално той да е е с повече зелени барчета отколкото някой който има много мнения но от тях основната част спокойно може и да не се четат... Пък и какво сте се хванали за тази репутация... Ясно е как се постига, ако някой иска пише и получава ако не го интересува - не се интересува...
          VPetrov.photography

          Коментар


          • #35
            Re: Репутация - какво е това в този портал?

            Първоначално публикуван от disem Преглед на мнение
            И какво сега? Който не може да си позволи да пътешества, или няма МПС, или няма фотоапарат или просто не се оправя добре с компютър е недостоен за нашите величия, така ли?
            Ееее , не е тъй. Аз например не отговарям на много от посочените от теб критерии , ама въпреки това чат-пат получавам по някоя точица. И естествено се радвам , че на някой му е харесало това , което съм написал. За мен в това се съдържа смисъла на тази репутация.

            Коментар


            • #36
              Re: Репутация - какво е това в този портал?

              Първоначално публикуван от peppy Преглед на мнение
              "Двигателист"

              прав ли съм?
              Да, отличен пример. Не го познавам и нямам идея кой е, но на който му се чете може спокойно да прочете всичките му мнения... И много неща ще научи... Един от малкото хора на които внимателно съм прочитал мненията и дори съм ги препрочитал...
              VPetrov.photography

              Коментар


              • #37
                До: Репутация - какво е това в този портал?

                Първоначално публикуван от cveti Преглед на мнение
                Реп. индекс: 10
                Какви червени при тебе бе?!
                Десет страници съпунка и още не е ясно.
                Реп. индекс: 10 е заради количеството мнения които съм написал, не за качеството, и това не е репутацията ми а точките които взимам и давам. Повече мнения пишеш - повече оценки получаваш. Не съм правил статистика но горе доло на пет зелени имам една червена. При това положение една червена може и да "тежи" много повече от пет зелени. Зависи кои ги дава.
                Ай стига с тая репутация. Живота е лесен.

                Коментар


                • #38
                  До: Репутация - какво е това в този портал?

                  Освен от количеството мнения репутационния индекс се определя и от времето от първоначалната регистрация както и от гласовете които са получени...
                  VPetrov.photography

                  Коментар


                  • #39
                    До: Репутация - какво е това в този портал?

                    Може и да е писано някъде, но аз не успях да разбера за какво са зелените точки (квадратчета) под репутационния индекс.
                    Land Rover Discovery I; Jeep Wrangler 4.0; Jeep Grand Cherokee 5.2.
                    Honda Transalp XL600V; Suzuki DR-Z400; BMW F800GS.

                    Коментар


                    • #40
                      До: Репутация - какво е това в този портал?

                      Визуален индикатор за репутацията... (размера и)
                      VPetrov.photography

                      Коментар


                      • #41
                        До: Репутация - какво е това в този портал?

                        Първоначално публикуван от Венцислав Петров Преглед на мнение
                        Визуален индикатор за репутацията... (размера и)
                        Предполагах, но пак не разбирам, защо има разлика между цифровия израз на репутацията и "визуалния индикатор", явно се формират по различни критерии и принципи. Въпросът ми е как и какви?
                        Предполагам, че и други се интерисуват... пусто любопитсво...
                        Land Rover Discovery I; Jeep Wrangler 4.0; Jeep Grand Cherokee 5.2.
                        Honda Transalp XL600V; Suzuki DR-Z400; BMW F800GS.

                        Коментар


                        • #42
                          До: Репутация - какво е това в този портал?

                          Няма цифров израз на репутацията! Репутационния индекс е показател за това кой колко точки дава или взима при гласуване и не е репутация... За да не става объркване ще му променя името на нещо друго например: Вот - точки...
                          VPetrov.photography

                          Коментар


                          • #43
                            До: Репутация - какво е това в този портал?

                            А каква е тази репутация "среден" - така показва че ми е дадено в мнението за което е, а иконката е такава


                            Вече две такива имам, а написания коментар е по-скоро положителен...

                            Как се дава тя - виждам само варианти "Одобрявам", "Не одобрявам"?
                            Subaru Legacy Outback '98 2.5 AT

                            Коментар


                            • #44
                              До: Репутация - какво е това в този портал?

                              Няма среден. Просто този който е гласувал има "0" точки които може да ви даде или отнеме. В случая наистина гласуването е положително но човекът който го е направил както вече написах има 0 точки...
                              VPetrov.photography

                              Коментар


                              • #45
                                До: Репутация - какво е това в този портал?

                                А как ще се процедира като някой прехвърли скалата?
                                Предлагам втори квадратчета в друг цвят със същата стойност,/като някой задържи мишката имам предвид/Защото има хора с репутация над скалата вече който се нуждаят от още...
                                Какво ще кажете за идеята
                                MG RACING

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X