Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Проблем със светлините!

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    До: Проблем със светлините!

    Първоначално публикуван от AcTePuKc Преглед на мнение
    +1..Точно така става и при мене.днеска проверих и установих че наистина има някакво реле което спира фаровете при завъртане на стартера.От тук следва че за ксеноните не е проблем.Така няма как да забравя да включа фаровете.Благодаря на всички.
    За ксеноните е проблем самото палене като такова. Лампите от тоя тип се "износват" най-вече от често спиране и пускане, макар точно при автомобилните ксенони тоя ефетн да е по-малък.

    Проблема ти може да се реши с една жица, както казах. Взима се "масата" на релето, и се връзва към подходащия извод на датчика за лампата за маслото.
    Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

    Коментар


    • #17
      До: Проблем със светлините!

      Да попитам.За други модели знам че ключа на положение стартер,изключва всички захранвания,освен запалителната система.А на този модел с допълнително реле ли изключват фаровете, или на фабричното става прекъсването.Това може лесно да се установи с имерване на всички бушони.
      JEEP GRAND CHEROKEE 2.7crd 088-570-53-52

      Коментар


      • #18
        До: Проблем със светлините!

        Първоначално публикуван от Калин Преглед на мнение
        Да попитам.За други модели знам че ключа на положение стартер,изключва всички захранвания,освен запалителната система.А на този модел с допълнително реле ли изключват фаровете, или на фабричното става прекъсването.Това може лесно да се установи с имерване на всички бушони.
        Сигурно не са само фаровете. Предполагам че изключва и още неща, като например подгрев на задно стъкло, огледала, чистачки, подгрев на седалки, и изобщо всичко що е с по-голяма консумация от 5-6 ампера.
        Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

        Коментар


        • #19
          До: Проблем със светлините!

          Много добра идея.Утре ако остане време ще проверя дали изключва и други консуматори на енергия при завъртане на стартера!
          0883325028,0897568196

          Коментар


          • #20
            До: Проблем със светлините!

            Здравейте , вчера станах и аз горд собственик на Паджеро,обаче има няколко незначителни неща за смяна като например : 2-3 лампички на таблото не светят , а може би са и повече,защото незнам дали копчетата където са за парното светят принципно.Отзад габаритите са направо за смяна и крушките за стопа , ако може да ми кажете ориентировачна цена за тези неща ИЛИ НАЙ-ВЕЧЕ да ми препоръчате откъде да пазарувам тук в гр.Пловдив . Благодаря предварително , джипа е 1995г. !!!

            Коментар

            Активност за темата

            Свий

            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

            Зареждам...
            X