Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Български джипки на Дакар-2011г

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: Български джипки на Дакар-2011г

    Първоначално публикуван от Цанко Преглед на мнение
    ....Ако бяха казали Близнаците, или пък Сашо Ковачев, или някой друг с техния опит и възможности, щях да повярвам, но в случая аз също не съм оптимист, колкото и да ми се иска.....

    ...Не се познаваме с Алекс и Златко, и не казвам, че не са добри .....
    Колега, ти изобщо имаш ли представа кой е Алекса ? Мисля, че не.
    Сори, но като ти гледам аватара ( приеми го за комплимент ), ако това си ти, то Алекса има повече състезателни години отколкото ти имаш спомени....
    Като не познаваш някого недей да правиш коментари. Този човек има в пъти състезателен опит повече от всеки друг в този форум. Прояви малко уважение защото ако той отиде ТАМ няма да изложи България!

    Коментар


    • До: Български джипки на Дакар-2011г

      Първоначално публикуван от ПЛАМЕН ТЕНЕВ Преглед на мнение
      За 2008 имаме несъстояли се рали "Дакар".
      За 2007 имаме добър репортаж.
      За 2006 нямаме нищо.

      Има серии Дакар, това пустинно рали ли имаш в предвид за 2008?
      За 2006-та къде пише нещо повече от 10-тина поста?
      Май интереса на форума започва основно след репортажа през 2007-ма.
      Пламене четеш през редовете. Къде е казал Петър, че 2008-ма е пустинно рали? 2007 бяха в пустинята!

      Коментар


      • До: Български джипки на Дакар-2011г

        Първоначално публикуван от nitro Преглед на мнение
        Колега, ти изобщо имаш ли представа кой е Алекса ? Мисля, че не.
        Сори, но като ти гледам аватара ( приеми го за комплимент ), ако това си ти, то Алекса има повече състезателни години отколкото ти имаш спомени....
        Като не познаваш някого недей да правиш коментари. Този човек има в пъти състезателен опит повече от всеки друг в този форум. Прояви малко уважение защото ако той отиде ТАМ няма да изложи България!
        Дай малко информация, кой е?

        Не се заяждам, сериозно питам!

        Принципно нивото на топ офроуд пилотите в БГ не е много различно един спрямо друг. Всички са много далече от необходимата подготовка за Дакар, но това е съвсем нормално и няма нищо лошо. Щом има желание и възможност може и да участват, а с много късмет може и да завършат

        Коментар


        • До: Български джипки на Дакар-2011г

          Първоначално публикуван от sabin Преглед на мнение
          Дай малко информация, кой е?

          Не се заяждам, сериозно питам!
          Колелега, аз леко съм шокиран Не искам да обидя никой, но как да дискутирам примерно Ф1 с някой, който не знае кой е бил пилот на Минарди ? Разговорът би бил безмислен...
          Така е и тук - темата не е история на българският моторен спорт.

          Коментар


          • До: Български джипки на Дакар-2011г

            Първоначално публикуван от nitro Преглед на мнение
            Колега, ти изобщо имаш ли представа кой е Алекса ? Мисля, че не.
            Сори, но като ти гледам аватара ( приеми го за комплимент ), ако това си ти, то Алекса има повече състезателни години отколкото ти имаш спомени....
            Като не познаваш някого недей да правиш коментари. Този човек има в пъти състезателен опит повече от всеки друг в този форум. Прояви малко уважение защото ако той отиде ТАМ няма да изложи България!


            Недей така nitro. За разлика от теб Цанко е в този форум със своето име и със своя снимка на аватара. Не е анонимка.Най малкото аватара му е в тон с идеите на форума.Негри обаче дето да се занимават с офроуд няма много по белия свят.Прочети отново мнението на Цанко и ще видиш че то е едно от малкото смислени и нормални.

            И внимавай как ще отговориш на Събин Щото той е един от елементите дето е "отворил" в България много хора за Ендурото и ориентирането по GPS.Специалист по привеждане на мотобайка в бойна машина. Участник и победител в многобройни състезания с мотоциклет. Включително и в рали рейд по роуд бук.Както в България така и на международната сцена.Един от първите и най добър навигатор за времето си в офроуд надпредварите.Навигатор и механик на П.Кралев друг факир в моторните спортове. С който са се състезавали на Карпат Трофи в Румъния.
            П.Кралев е и първия българин участник на легендарното състезание 24h Le Mans.С него двамата станаха и шампиони на България в оф роуда.Толкова отдавна беше че не помня годината.
            Събин седеше на една пейка и гледаше от метър как се ремонтират камионите в Дакар сериите.Както и многобройни прекарани часове в боксовете на мотоциклетистите.Рано сутрин будилник му беше минаването на Сирил Депре
            Така че и той може и знае какво да каже по темата.

            Я ни кажи сега ти кой си??

            Алекса аз го познавам и уважавам и като човек и като състезател. Както и синът му.Но ще повярвам в неговите беспорни качества за Дакар когато направи десет други състезания на международната сцена от който поне пет в пустиня.И това не е защото се съмнявам че го бива като човек или пилот. А за да не се съмнявам че има вече нужният реален опит за рали като Дакар.Както и "очукан" екип и тествана бегачка. Плюс адекватна програма за реализирането му в състезанието.
            Не мога да разера защо разни хора си мислят че пишем нещо дето не е вярно.Че пречим на мечтите на другите или им завиждаме за тях.И също така че Дакар е нещо толкова просто като марула "скуби па яж".

            Ако някой имаше болната амбиция да отиде и да се изложи пръв...Богати хора много..Един от тях си готви сина за играч във формула -1"Не се е сетил да отиде на старта директно при големите".

            Вече трябваше някой да си направи ташак на Дакар с едно Дюшево да речем.Но хората не са балъци и знаят че там е гьоч и мъка.Както и много отговорно пред спонсорите дето и без това нямаме за реклама в рали рейда.



            Колкото за другия анонимен колега bgbul ще му отговоря че лично аз нямам нито права нито съм му слагал или махал някви точици.Щом сам е решил да се обижда на бели чорапи негова работа.
            Всеки случай аз лично никога не съм давал мнения в раздела за гъби.Най малкото защото нищо не им разбирам и мога да подлъжа някой.Също така не бих си позволил да споря с него че е смешно той да твърди че Мухоморката е отровна гъба.
            За себе си знам че няма как да познавам ядливите гъби в гората от първия път ходене там.Камо ли от един репортаж по телевизията за двойника пачи крак примерно.А дали си супер оптимист или наивен мечтател съм сигурен че на отровната гъба и е все тая.
            И аз му пожелавам успех в ниженето и сушенето на гъби.
            Последно редактирано от PETER BLIZNAKA; 30-01-10, 04:32.

            Коментар


            • До: Български джипки на Дакар-2011г

              Първоначално публикуван от nitro Преглед на мнение
              Колега, ти изобщо имаш ли представа кой е Алекса ? Мисля, че не.
              Сори, но като ти гледам аватара ( приеми го за комплимент ), ако това си ти, то Алекса има повече състезателни години отколкото ти имаш спомени....
              Като не познаваш някого недей да правиш коментари. Този човек има в пъти състезателен опит повече от всеки друг в този форум. Прояви малко уважение защото ако той отиде ТАМ няма да изложи България!
              Колега, имам представа кой е Алекса. Ходил съм по доста състезания (май от 2002 насам, не като състезател, а като асистенция, или контрола, или просто с фотоапарата), и знам всички състезатели, и новите, и от първите. Също така знам , че Алекса е сериозен мъж и състезател, горд, и държащ на думата си. И щом е казал, един ден ще иде на Дакар, и най вероятно ще се справи.
              Но щом всички българи , които са наясно с Дакар и този тип състезания, а те не са много, казват че не става така, аз им вярвам, защото някои от тях ги познавам, знам какво са направили, какво са видели, и знам че никога не говорят глупости, и кьорфишеци.
              Уважавам и се кефя на карането и постъпките на Алексите.
              Смятам , че не трябва да се сърдят или да се скарат с някой затова , че знаещите са толкова откровени, че са реалисти, или песимисти, и казват че не трябва толкова да се бърза. Всички те знаят кой е Алекса, кога е започнал и на какво е способен. Но да се сложи летвата на 2,09 и да си повярваш че ще я скочиш, без да си скочил преди това 1,90 е несериозно.
              А колегата bgbul не бива да се изказва по теми , които не са му ясни, и да дава такива патетични мнения, защото май всичкия спам идва заради неговите мнения. Повече чети, по малко пиши.

              Коментар


              • До: Български джипки на Дакар-2011г

                Първоначално публикуван от PETER BLIZNAKA Преглед на мнение
                Недей така nitro. За разлика от теб Цанко е в този форум със своето име и със своя снимка на аватара. Не е анонимка....

                И внимавай как ще отговориш на Събин .....

                Я ни кажи сега ти кой си??
                Виж сега, първо аз не пиша в този форум за да се заяждам или да се карам с някого.
                Второ никът ми е такъв, защото така съм решил през 2006 г. когато съм се регистрирал.
                Трето никога не съм крил кой съм, няма и причина да го правя - Румен от гр. Варна, на 41 години, ръст 183см. тегло 85 кг. с черна коса, нося обувки 43 номер .....
                Ако някой се интересува от мен винаги може да разбере и повече.

                Събин не го познавам лично, но знам кой е.

                Първоначално публикуван от Цанко Преглед на мнение
                Колега, имам представа кой е Алекса...
                Колега не съм искал да те обидя, просто така съм разбрал предишното ти изказване.

                Коментар


                • До: Български джипки на Дакар-2011г

                  Първоначално публикуван от nitro Преглед на мнение
                  Колелега, аз леко съм шокиран Не искам да обидя никой, но как да дискутирам примерно Ф1 с някой, който не знае кой е бил пилот на Минарди ? Разговорът би бил безмислен...
                  Така е и тук - темата не е история на българският моторен спорт.
                  Ами и аз съм шокиран

                  Всъщност не съм Тя цялата тема е пълна с безсмислени отговори.

                  Дори на елементарен въпрос не можеш да отговориш и увърташ

                  Като заявиш, че някой бил нещо, уточни се като не са на ясно читателите. Иначе какъв е смисъла да подхвърляш каквото и да било?

                  Алекса го познавам лично от офроуда, но не следя всички моторни спортове за да знам кой кой е и затова питам предполагайки, че човек който ни обяснява какъв бил ще знае и ще ни каже. Ама явно само си чешате езиците.

                  Алекса го уважавам като състезател и му се кефа на стила на каране, но това няма нищо общо с темата.

                  Коментар


                  • До: Български джипки на Дакар-2011г

                    Темата продължава тук
                    Издъних се на Тюринг теста

                    Коментар

                    Активност за темата

                    Свий

                    В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                    Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                    Зареждам...
                    X