Обява

Свий
Няма добавени обяви.

АЛБУМ СЪС СНИМКИ !

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • АЛБУМ СЪС СНИМКИ !

    Нашият колега Иван Иванов е изработил уникален албум със снимки от състезанията "ATV Challenge Cup 2009" !
    Можете да го разгледате тук в графичен вид за предпечат и да го поръчате на скайп rycito или на мейл iti_reklama@abv.bg !
    Заслужава си


  • #2
    До: АЛБУМ СЪС СНИМКИ !

    Понеже Иван се е справил добре, мисля да го оторизирам за следващите издания да го направим официален снимач
    Така ще може всеки желаещ предварително да си заяви албума и да има основно негови снимки
    А аз ще слагам автограф накрая

    Коментар


    • #3
      До: АЛБУМ СЪС СНИМКИ !

      Иван е най добрия фотограф професионалист,това е човека,който отразява най-добре нашите състезания посредством своите снимки с идеално качество!
      Тюркеджиев старши
      sigpic

      Коментар


      • #4
        До: АЛБУМ СЪС СНИМКИ !

        Първоначално публикуван от brake Преглед на мнение
        Иван е най добрия фотограф професионалист,това е човека,който отразява най-добре нашите състезания посредством своите снимки с идеално качество!
        Тюркеджиев старши
        Мммм да аз вече си поръчах. Имам и от първия Чаландж искам и от таз годишните. Сигурен съм в качеството както на снимките така и на носителя.

        Коментар


        • #5
          До: АЛБУМ СЪС СНИМКИ !

          Първоначално публикуван от Desislav Преглед на мнение
          Мммм да аз вече си поръчах. Имам и от първия Чаландж искам и от таз годишните. Сигурен съм в качеството както на снимките така и на носителя.
          Десо, направи си отделно албумче с "йониката" и отделно с "лепиларката", че се "бият" цветово и музикално
          "Лепиларката" свири фалшиво...основно...щото нямаше компютър да й "вкараш" малко тонове

          Коментар

          Активност за темата

          Свий

          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

          Зареждам...
          X