Обява

Свий
Няма добавени обяви.

лов на чакали

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • лов на чакали

    Днес се разходихме с колегата и в раьона на резиденция Перла си заформихме голям купон.ЗА 20 мин 3 убити чакала и един който се измъкна.Бретоните ги намериха из драките и ги извадиха.Приключихме с три чакала,един бекас и един гривек.
    Прикачени файлове
    OFF-ROAD CLUB PRIMORSKO
    www.offroadprimorsko.com
    0899883765

  • #2
    До: лов на чакали

    Първоначално публикуван от damian_drinkov Преглед на мнение
    Днес се разходихме с колегата и в раьона на резиденция Перла си заформихме голям купон.ЗА 20 мин 3 убити чакала и един който се измъкна.Бретоните ги намериха из драките и ги извадиха.Приключихме с три чакала,един бекас и един гривек.
    Браво!Приятното, с полезното...Да попитам -пушката рязана ли е , или така ми се струва?

    Коментар


    • #3
      До: лов на чакали

      Браво, добре е да се отстрелва вредния дивеч, а 27цата определено е рязана и лично според мен цевта й не е повече от 60, 65 см. Иначе чакалите в последно време доста се разпространиха, поне по нашите места де.
      Ако е машина, нека бъде немска!
      XJR 1200
      ETZ 150
      Kawasaki Ninja ZX10R

      Коментар


      • #4
        До: лов на чакали

        Първоначално публикуван от n960 Преглед на мнение
        Браво!Приятното, с полезното...Да попитам -пушката рязана ли е , или така ми се струва?
        Абе май е "фермер", ама за селскостопанска пушка много чакал-фира е дала бре. Браво.
        За жалост продадох старото муле след 12 годишна езда. Утехата е, че отива при ловец.

        Коментар


        • #5
          До: лов на чакали

          Браво,браво добре сте се позабавлявали.Да използвам темата да ви разкажа и аз една случка:
          значи с колегата Ицо (зонгшена) решихме да се повозим с моторите и нещеш ли един чакал на пътя ни,слизам аз взех една пръчка,побутнах го отту оттам той не реагира и се сетихме,че можем да му одрежем ушите и лапичките и да ги занесем в горското(да ни дадат някой лев).Ама ние още малки и глупави още не знаем какво е това,и реших да го снимам с телефонаси и го пратих на бащами.Не след малко той се обади и каза:как го убихте този чакал,а ние си замалчахме и разбрахме,че е чакал.След това извесно време се чудехме и маехме как е умрял и решихме да видим за следи (на 10 метра от чакала е шосето) и открихме и разбрахме как е починал.Една кола го е блъснала,той е притичал малко и паднал и умрял.И този изпълнен с емоцй де се здобихме с 25 лв.
          [SIGPIC][/SIGPIC]Марин Илчев

          Коментар


          • #6
            До: лов на чакали

            Първоначално публикуван от n960 Преглед на мнение
            Браво!Приятното, с полезното...Да попитам -пушката рязана ли е , или така ми се струва?
            Рязана е да цевите са 61см. не съм я рязъл аз но е станала добре много хубав бой има учудващо.
            OFF-ROAD CLUB PRIMORSKO
            www.offroadprimorsko.com
            0899883765

            Коментар


            • #7
              До: лов на чакали

              Брво на вас много хубава разходка сте си спретнали със Стоян ,а гъски нямали по-вашия край ?
              [FONT=Comic Sans MS]
              [/FONT]

              Коментар


              • #8
                До: лов на чакали

                Първоначално публикуван от ЦОНКО Преглед на мнение
                Брво на вас много хубава разходка сте си спретнали със Стоян ,а гъски нямали по-вашия край ?
                Днеска се завъртяха ама при нас всичко е замръзнало и незнам къде ше ги търсим утре.
                OFF-ROAD CLUB PRIMORSKO
                www.offroadprimorsko.com
                0899883765

                Коментар


                • #9
                  До: лов на чакали

                  Браво и на Стоян и на Дамян ина дядо Начо.Тръшкайте ги миризливите гадове.Явно и кучетата са добри "бекасчакалджии", ама и това да ги научиш е талант\ без лоши чувства\...... Само как умират с №9 тия чакали ,ей това да ме отвориш, че не се сещам? Или от специфичната стойка на кучето бързо презареждате? Айде" На слука" и другия път още снимки.

                  Коментар


                  • #10
                    До: лов на чакали

                    Първоначално публикуван от yanev65 Преглед на мнение
                    Само как умират с №9 тия чакали ,
                    Хаха,ми те по тоя край, за всеки случай в едната цев си слагат 13/0,че може и някоя злобна гъба да им изкочи
                    Да не зависиш от "Органи" в България....

                    Коментар


                    • #11
                      До: лов на чакали

                      Много гадни животни.В моето село имаше много и идваха от планината направо в двора влизаха,но с пушката убихме доста и спряха да идват

                      Коментар

                      Активност за темата

                      Свий

                      В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                      Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                      Зареждам...
                      X