Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Хромиране. Къде и колко струва?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Хромиране. Къде и колко струва?

    Здравейте. Искам да питам дали някой е правил хромиране на детайли по своето АТВ и къде? Искам да се хромират джантите,нърф баровете,носачите и задната чупеща рама. Знаете ли колко горе/долу ще излезе като цена?
    '05 Suzuki RM 250

  • #2
    До: Хромиране. Къде и колко струва?

    за какво ти е да го правиш, за 1 каране ще замине, ако си решил да им сменяш покритието занеси ги на прахово, не е скъпо и е много издръжливо

    Коментар


    • #3
      До: Хромиране. Къде и колко струва?

      kvv дай скайп или ме намери. Моя е naugh7_boy искам да те питам някои неща.
      '05 Suzuki RM 250

      Коментар


      • #4
        До: Хромиране. Къде и колко струва?

        Първоначално публикуван от kvv Преглед на мнение
        за какво ти е да го правиш, за 1 каране ще замине, ако си решил да им сменяш покритието занеси ги на прахово, не е скъпо и е много издръжливо
        Кире не си прав, попринцип хрома е най-здравото покритие но надали ще намери в БГ някои които да го направи качественно. А ако целта ти е да "лллъска" си купи един никелов спреи и дерзаи!!!

        Коментар


        • #5
          До: Хромиране. Къде и колко струва?

          Първоначално публикуван от dand79 Преглед на мнение
          Кире не си прав, попринцип хрома е най-здравото покритие но надали ще намери в БГ някои които да го направи качественно. А ако целта ти е да "лллъска" си купи един никелов спреи и дерзаи!!!
          Не се ли драска лесно? Аз мисля че ще се надраска и като е лъскаво ще си личи много /да не говорим каква цигания ще стане/

          Коментар


          • #6
            До: Хромиране. Къде и колко струва?

            Хрома е много пъти по-здрав от праховото покритие. Някой явно е проспал часовете по Химия в училище.

            Кажи от къде си за да можем да те насочим.

            Освен това не е лошо да се ползва и търсачката към форума - тя определено работи:
            http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...E8%F0%E0%ED%E5
            С "Фармахим" - непобедим
            Дизел - само дънки!

            Коментар


            • #7
              До: Хромиране. Къде и колко струва?

              Първоначално публикуван от м20_маниак Преглед на мнение
              Хрома е много пъти по-здрав от праховото покритие. Някой явно е проспал часовете по Химия в училище.

              Кажи от къде си за да можем да те насочим.

              Освен това не е лошо да се ползва и търсачката към форума - тя определено работи:
              http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...E8%F0%E0%ED%E5
              химията никога не ми е била силна страна иначе за циганията си оставам на същото мнение, все пак не ми се вярва да не се надере, нерфбаровете бая камъни обират

              Коментар


              • #8
                До: Хромиране. Къде и колко струва?

                И аз така мисля, че е по-здрав от праховото покритие, нищо че химията не ми върви много. А по въпроса с циганията кажете кои детайли да хромирам, за да не ми седи циганско.
                От Гоце Делчев съм.

                П.П. м20 маниак: Винаги си информиран, не само в ретро раздела. Поздрави
                '05 Suzuki RM 250

                Коментар


                • #9
                  До: Хромиране. Къде и колко струва?

                  Първоначално публикуван от naughty_boy Преглед на мнение
                  И аз така мисля, че е по-здрав от праховото покритие, нищо че химията не ми върви много. А по въпроса с циганията кажете кои детайли да хромирам, за да не ми седи циганско.
                  От Гоце Делчев съм.

                  П.П. м20 маниак: Винаги си информиран, не само в ретро раздела. Поздрави
                  За мен лично, каквото и да хромираш, ще седи циганско. Ако машината ти е черна, можеш да си направиш джантите хром. Хромът седи много добре на черен цвят! По-добре помисли нещо друго да направиш по машината отколкото да я мацаш. Разбира се ако на теб си ти харесва, кои сме ние, че да те разубеждаваме.

                  П.п. Виждал си китайчетата как ги правят, "хромират" наред, е грозничко е!

                  Коментар


                  • #10
                    До: Хромиране. Къде и колко струва?

                    Не не не не...не искам да седи циганско. Ето снимки на атв-то. Препоръчайте ми кои детайли може да хромирам за да не седи циганско.
                    Прикачени файлове
                    '05 Suzuki RM 250

                    Коментар


                    • #11
                      До: Хромиране. Къде и колко струва?

                      Първоначално публикуван от naughty_boy Преглед на мнение
                      Не не не не...не искам да седи циганско. Ето снимки на атв-то. Препоръчайте ми кои детайли може да хромирам за да не седи циганско.
                      Не хромирай нищо!

                      Коментар


                      • #12
                        До: Хромиране. Къде и колко струва?

                        По-добре недей, како по-добре недей...има една такава песен.

                        Коментар


                        • #13
                          До: Хромиране. Къде и колко струва?

                          Първоначално публикуван от nane7o Преглед на мнение
                          Не хромирай нищо!
                          и аз това казвам

                          Коментар


                          • #14
                            До: Хромиране. Къде и колко струва?

                            Ауспуха ти ли го маца ?! тва самоделка ли е какво е незнам но е най-грозното нещо по цялото ти АТВ !!!! а на тоз модел , особено синия просто няма какво къде да хромираш ..
                            Няма кал - Няма кеф !!!
                            Suzuki Samurai LJ410 1984
                            Suzuki LTZ400 2008
                            Honda Accord 2.0i SE Exec. 2002

                            Коментар


                            • #15
                              До: Хромиране. Къде и колко струва?

                              За без пари ако намериш по-хубаво обади ми се.
                              Никакъв хром тогава.
                              Темата може да се заключи.
                              '05 Suzuki RM 250

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X