Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Разходки край Сливен

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Разходки край Сливен

    Колеги,дайте да се организираме по-сериозна група да си направим една разходка на 16.5 и/или 17.5.На 8,9,10 има рокерски събор на Бакаджика,който е голямо шоу и не мисля да го пропусна!Очаквам предложения,че не се познаваме!
    0887/400121 Антон Донев

  • #2
    Разходка край Сливен

    Пускам малко снимки от днешната ми разходка.За съжаление снимки от пейзажи нямам ,а красиви такива имаше в изобилие.Нямаше време за спиране,а и трябваше да се дава газ,защото както виждате снега не беше малко.Така или иначе,прибрахме се след двучасова борба с преспата,с помощта на един от най-добрите приятели на офроудъра-лопатата.Обърнахме доста трудно и се прибрахме,иначе ако имаше и друг джип освен моя и жена ми с детето не бяха с мен пак щяхме да го щурмуваме докрай!!!
    Утре филма ще има втора серия,отивам на разходка в Ямбол/напук на лошото време/
    Прикачени файлове
    0887/400121 Антон Донев

    Коментар


    • #3
      До: Разходка край Сливен

      Че,продължава и да вали
      не ме е яд когато ме лъжат а когато си мислят че им вярвам

      Коментар


      • #4
        До: Разходка край Сливен

        Утре ще е доста сериозно.

        Коментар


        • #5
          До: Разходка край Сливен

          Колеги за утре има ли желаещи за разходка из Сливенския Балкан?Хайде Ямбол и Сливен вадете машините.Антоне ако решиш нещо за утре ми пиши ЛС къде да се чакаме.Аз след 11 часа ще съм в Сливен.Имам идея за маршрут.

          Коментар


          • #6
            До: Разходка край Сливен

            Няма ли да е късно след 11ч?Засега освен мен желаещ е Ники ,колегата от Ямбол със Самурая.
            0887/400121 Антон Донев

            Коментар


            • #7
              До: Разходка край Сливен

              Колега по-навреме немога-сутрината имам малко работа.Писал съм ти ЛС.Пътят,който смятам да атакуваме не се чисти и на места снегът достига 50-60см.Мисля,че ще има достатъчно шоу-до сега от този път Зимата без закъсване не съм се прибирал.Трасето е около 15км. дълго.

              Коментар


              • #8
                До: Разходка край Сливен

                Антоне,айде давай снимките да се видим какви сме красавци
                не ме е яд когато ме лъжат а когато си мислят че им вярвам

                Коментар


                • #9
                  До: Разходка край Сливен

                  Те снимките са доста малко,иначе ,има много видео,ама като знам как се качва...Разходката е ямболска,затова ще ги пусна в ямболската тема.
                  Последно редактирано от antiroad; 23-01-10, 21:45.
                  0887/400121 Антон Донев

                  Коментар


                  • #10
                    До: Разходка край Сливен

                    Колеги днес се разходихме из Сливенския Балкан и околията.Снимковия материал с който разполагам е главно пейзажен,тъй като бяхме само с мойта кола и нямах право на грешки и сериозни закъсвания-все пак вън си беше доста студено.В Котел към 17ч. измерихме температура -15гр.Ето и част от снимките-слава Богу се наложи да разкопаваме Нивата само веднъж...
                    Прикачени файлове

                    Коментар


                    • #11
                      До: Разходка край Сливен

                      Ей ,браво ,отишъл си все пак!Самотният офроуд е много опасен,ама като няма организация...Все пак до къде пътува?
                      0887/400121 Антон Донев

                      Коментар


                      • #12
                        До: Разходка край Сливен

                        Точно така. Тренирайте за Стара Загора след седмица.
                        OFFROAD CLUB STARA ZAGORA

                        Коментар


                        • #13
                          До: Разходка край Сливен

                          Маршрутът Антоне беше Ямбол-Сливен-Бяла-Стара река-Кипилово-Котел-Градец-Ичера и отново в Сливен,където оставих един от моите спътници.Общ пробег за деня-220км. с тук таме леки отклонения и заигравки.

                          Коментар


                          • #14
                            До: Разходка край Сливен

                            Значи сериозен преход сте си направили.Браво !!!Аз за днес бях решил да почивам ,ама едни приятели ме събудиха към 9-10ч да ходим към местността Елата ,северно от Гавраилово.Уж бях решил да почивам,ама офроуд офертата не можах да я откажа и хайде -трети ден офроуд в най -гадното време!!!Като че ли беше паднал малко снежецПак имаше дърпания,закъсвания,ама изобщо не е като самотния офроуд.Погледнете каква преспа разчистихме с лопати.Стигнахме до вилата на едни приятели и барбекюто беше на ниво.По стар български обичай забравихме да станем от масата и естествено направихме нощен офроуд,който не мина без закъсвания и въжета.След като излязохме на асвалта/който си беше на места доста заснежен/ по пътя срещнахме закъсала лека кола ,която издърпахме с Витарата на ръчна /мноо мощна ,забравил съм я/.На всичкото отгоре това се оказа хижаря на "Чумерна",ще има много да черпи!!!
                            Прикачени файлове
                            0887/400121 Антон Донев

                            Коментар


                            • #15
                              До: Разходка край Сливен

                              24012010(002).mp4
                              24012010(003).mp4
                              24012010(004).mp4
                              24012010(005).mp4
                              24012010(006).mp4
                              24012010(00.mp4
                              24012010(010).mp4
                              Малко е лошо качеството,ама естествено ,че си забравих апарата!Витарата няма снимки,защото е минала отвсякъде и не мога да карам и снимам едновременно!!!
                              Последно редактирано от antiroad; 24-01-10, 23:29.
                              0887/400121 Антон Донев

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X