Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Разходки край Сливен

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Разходки край Сливен

    Супер клипче ,много ми хареса и на щерката също ,Ванко били споделил кой изпълнителя на песента?
    Теч?! Какъв теч? Това под колата е просто потта на всички коне под капака!

    Коментар


    • От: Разходки край Сливен

      [QUOTE=bat_vanko;2021477]Нощувахме на бунгалата както винаги, имаше снежец. Трябва още обаче за пистата. През ноща наваля м/у 5-10 см. нов.

      Може ли точните координати на тези бунгалца, както и малко инфо за тях???
      Terrano 2.4 LPGi тел. 0888536080

      Коментар


      • От: Разходки край Сливен

        Първоначално публикуван от damyan82 Преглед на мнение
        Може ли точните координати на тези бунгалца, както и малко инфо за тях???
        Бунгалата: 42.785402, 25.959266 (+42° 47' 7.45", +25° 57' 33.36")

        Сайта

        Подочух Елена не са предвидили почистването на новия проход, но ще правят всичко възможно да си чистят пътя Елена-Предела. Твърдица-Предела си го чистят винаги. От Предела-Шешкинград също се чисти винаги, миналата зима бяха изтървали да натрупа, но тази година човека който чисти го видях се е обурудвал с Т-150, най-вероятно няма да има проблем. Последната част "двата километра" си ги чисти стопанина на бунгалата/пистата, лека кола не може да се качва при зимни условия (оставят се доло и малко пеш нагоре) заради наклона, лека 4х4 трудно заради клиренса, най-добре джипче със зимни гуми.
        Пистата ако вали още два-три дни и ще я отъпчат (ратрака се вижда на клипчето, прави я 6+). Влечката е паничка.
        Бунгалата се отопляват с духалки (стопля се бързо и температурата е повече от добре), на вода не разчитайте много, защото може да замръзне. Има ПиянСки бар, добре отоплен с печка на дърва, може да хапвате ваша храна, а също и да си поръчате.
        Има и голяма хижа (масивна постройка), която се стопанисва от други собственици. Интересното е, че се намира на 100-200 метра от бунгалата, които са в Сливенска област, а тя е във Великотърновска.


        Първоначално публикуван от jimito Преглед на мнение
        Супер клипче ,много ми хареса и на щерката също ,Ванко били споделил кой изпълнителя на песента?
        Biagini Passo Powered By VW Syncro

        Коментар


        • От: Разходки край Сливен

          Днес по план бяхме на прасе в Сливенския Балкан и по-точно в с.Нейково.
          Като цяло бяхме чевръсти и следобед решихме да се поразходим из района.
          И така,разпределихме се по машините и право към пътя,който не се чисти,а именно от Раковския разклон в посока проход Вратник.
          Имахме опасения,че паркетника Хонда ЦРВ няма да върви в дълбокия около 40-45см. сняг.
          Така и стана.
          Още с влизането след няма и 100м. видях на огледалото,че Хондата спря.
          Нямаше смисъл да мъчим машинката и така колкото и да ми се искаше да караме напред трябваше да преустановим движението назад.
          Избрахме по-леки пътеки,но въпреки това имаше интересни моменти...
          П.П.Пътя остана непробит,така че ако има желаещи през седмицата да го мъчим аз съм :ЗА".
          Лошото е,че времето ще омекне доста и снегът ще вземе да понатежава и да се сбива,но каквото е такова...
          Прикачени файлове
          Последно редактирано от Янко Желязков; 23-12-12, 19:50.

          Коментар


          • От: Разходки край Сливен

            И ние сега се прибираме,доста копахме и пробивахме нагоре в балкана.Обаче вече ме мързи да снимам,пък и ме е срам да пускам снимки с по -малко сняг от 45 см.Иначе стана корава разходка и едноокия смок се представи на ниво!Имам предвид Витарата де,защото е с едно око
            0887/400121 Антон Донев

            Коментар


            • От: Разходки край Сливен

              Ето два клипа от 23-12-2012 http://vbox7.com/play:d429f0ac04,htt...lay:cfc32d2b3a

              Коментар


              • От: Разходки край Сливен

                Сега ги намерих
                Гавраилово офроуд

                Гавраилово офроуд

                а от тази неделя нямаш ли?
                0887/400121 Антон Донев

                Коментар


                • От: Разходки край Сливен

                  Здравейте от Сливен! Успешна нова 2013 ви пожелавам. Много ми харесват вашите разходки и по този повод реших да попитам един мой братовчед(служил в Сливен) как е там. Та той ми каза една приказка. Вярно ли е следния лаф за Сливен(по повод закопуването на имот от моя страна в този край) "наведеш се камък, изправиш се вятър, обърнеш се ром те дебне"???
                  Поздрави!
                  Terrano 2.4 LPGi тел. 0888536080

                  Коментар


                  • От: Разходки край Сливен

                    Е ,чак пък да те дебне,но не е като да няма,ама нали сме вече братя
                    0887/400121 Антон Донев

                    Коментар


                    • От: Разходки край Сливен

                      Не е като да няма сняг при вас
                      Ние наричаме път мястото, през което възнамеряваме да преминем
                      Suzuki Vitara 1.6 8v Turbo 35x13.5x15

                      Коментар


                      • От: Разходки край Сливен

                        Току що получих обаждане-днес следобед в Балкана над с.Тополчане безследно е изчезнал ловец-/времето горе е лошо/.
                        Търсенето продължава и в момента-горе има 4-5 коли на ГЗ,Полицията също е намесена.
                        Държа връзка и предлагам утре ако е нужно да се включим и ние в издирването.
                        Сутрината ще дам свежа информация как стоят нещата и евентуално ще се пусне тема на съответното място.
                        Последно редактирано от Янко Желязков; 12-01-13, 22:43.

                        Коментар


                        • От: Разходки край Сливен

                          Информацията е от баща ми, от чиято дружинка е изгубеният ловец. Загубил се е днес в късния следобед и след няколкочасово извирване е подаден сигнал на 112, след което са се е отзовал екип на ГЗ и Полиция. Към момента няма никаква следа от изгубения, а телефонът му е извън обхват или батерията е паднала. По последна информация от преди 20 мин. разбрах, че ловците слизат надолу към с.Тополчане, за да се вземе решение как да процедират до разсъмване, а горе по билото са екипите на ГЗ и продължават търсенето. Района им на ловуване доколкото знам е по билото на планината към м.Чуката, така че най-вероятно там се е изгубил човекът. Има черен път северно от с.Тополчане, който стига до ловната им хижа. Засега отказват предложението ни за помощ от форума, тъй като времето горе е доста лошо с почти нулева видимост и търсенето е безрезултатно. Телефоните са в готовност и ако поискат помощ от нас веднага пускаме тема в раздела за взаимопомощ на форума!

                          Коментар


                          • От: Разходки край Сливен

                            Информация от преди час:човекът е намерен жив и здрав.

                            Коментар


                            • От: Разходки край Сливен

                              Да ,и аз такава информация имам,оказало се ,че колегите му не са се уточнили откъде трябва да го вземат и той ги чакал.
                              Вчера тръгнах за Даулите/скиорската писта,за тези ,които не знаят/ ,но късно по -обяд.Горе вече ме чакаха приятели с ббкюЕстествено тръгнах по прекия път ,който не се поддържа,докато взех да настигам закъсали и отбили коли.Накрая и ние закъсахме и копах с лопатата/отдавна не го бях правил/ ,ама сам джип така .Помогнаха и колегите ,които бях извадил и естествено с мръсна газ минах и продължих нататък,обаче не предвидих фактора ,че съм с две жени и сина ми в колата,имаше възклицания на ужас ,а трябваше да се дава яко газ и се отказах.Нямаше смисъл да се връщаме до Сливен и да минаваме по карандилския път и се отбихме на един склон за пързаляне и огънче.Няколко джипа заминаха нагоре и ме доядя ,че са минали ,пък аз се върнах.Обаче след няколко часа след като си тръгнахме ни застигнаха и обясниха ,че дотогава са се вадили и се успокоих Така ,че ако отива някой нагоре ,да има предвид!
                              0887/400121 Антон Донев

                              Коментар


                              • От: Разходки край Сливен

                                Хубаво е че възникналата ситуация с изгубения ловец,има добър завършек.Антоне нормално е да са преминали ако са биле с Тойоти,не се коси.
                                LZ1BEL "Mud Angels" Stara Zagora
                                Warning: any change to the factory design of your vehicle has potential dangers which could result in injury or death.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X