Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Бързомерци и лазери при пейтнбола...

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Бързомерци и лазери при пейтнбола...

    Първоначално публикуван от Obersturmbahnfuehrer Преглед на мнение
    Тая работа за мисленето за предварението при успоредките ми се струва малко пресилена. Все пак разликата е +- един радиус на цевта и малко, т.е. малко над един диаметър общо или един радиус спрямо мерната линия. Гладкоцевните рядко стрелят с бренекета, пък и да го правят не говорим за голяма точност. Пък дали ще боднеш центъра на сачмения сноп на един радиус вляво или вдясно...

    Тези пушки стрелят статистически със сачмите, но няма лошо да им се кръстосват осите, даже е по-лесно заради коничната им форма.

    Обаче когато видя гладкоцевна с опитка, тогава ще си говорим за точност.

    А, какво ви е мнението за комбинираните гладка и нарезна цев?
    Ха, ха, ха!!!!!!.....
    А вие на пейнтболо, що си слагате бързомерци и т.н.,
    освен да има за какво да се хилим...???!!!
    Да кажа ли кой стреля с лазеарен прицел и много се кефи...???!!!
    Тя, ловната пушка, има доста по-добри характеристики и пак е смешно като и сложиш оптика!!!
    Бързомерците са за такива, дето не могат да си коригират огъня бързо, а лазерите, за най-големите гъзари, с орлов поглед, дето и през деня, и през шарена сянка могат да видят точката на бай лазар..!!!
    "Гъзарията почивен ден няма" - един приятел.

  • #2
    Бързомерецът е съвсем друга история - за близък бой. В суматохата на мелето дава нужното минимално предимство.

    А, лазерът ми е от пистолета. Вместо да прашасва, ще го извеждам сред природата. Той също е за близък бой, но се оказа, че има и психологически ефект за противника като види, че го полазва.

    Иначе, смей се ти на екстрите...

    Коментар


    • #3
      Първоначално публикуван от Obersturmbahnfuehrer
      Бързомерецът е съвсем друга история - за близък бой. В суматохата на мелето дава нужното минимално предимство.

      А, лазерът ми е от пистолета. Вместо да прашасва, ще го извеждам сред природата. Той също е за близък бой, но се оказа, че има и психологически ефект за противника като види, че го полазва.

      Иначе, смей се ти на екстрите...
      Смея се, не се присмивам!
      Ако на ловна стрелба видиш някой с бързомерец, ела ми се обади, да взема едно буре с бира,
      та да напълним и бездънната паст на Стефан и Сет, взети заедно!!!
      Психологическият ефект е най-вече за теб,
      другите просто не го виждат!
      На екстрите винаги съм се смял, те са за тези,
      които още не са разбрали, че може и без тях, даже по-добре!!!
      Екстрите не правят ловеца, нито стрелеца!
      Те правят някой, който много му се иска, да си мисли, че е такъв...!!!
      Говоря принципно, не лично!!!

      Коментар


      • #4
        Някой се изказва неподготвен. Ние говорим от опит. Разликите с бързомерците и без тях са осезаеми. Съдя по себе си, щото аз не монтирам моя, но срещу мен ползват.

        Пък за лазера, не си идвал достатъчно. Доста хора са видяли точката как ги набарва малко преди да ги освиткам. Даже някои викаха по радиостанциите на съотборниците си да се пазят, щото вече са полазени... Като не вярваш, питай Коста и Краси другия път. А, май забравяш, че и теб те опуках от сериозна дистанция и то с лазера, щото заради него нямам механичен мерник.

        Пък, че те не правили стрелеца е много ясно. Само, дето Събин без него ще те очушка малко по-бавно. Когато нещата напреднат, един добър приклад и един бърз мерник дават превеса.

        Няма страшно. Живот и здраве, сам ще се убедиш в някои неща.

        Коментар


        • #5
          Първоначално публикуван от Obersturmbahnfuehrer
          Някой се изказва неподготвен. Ние говорим от опит. Разликите с бързомерците и без тях са осезаеми. Съдя по себе си, щото аз не монтирам моя, но срещу мен ползват.

          Пък за лазера, не си идвал достатъчно. Доста хора са видяли точката как ги набарва малко преди да ги освиткам. Даже някои викаха по радиостанциите на съотборниците си да се пазят, щото вече са полазени... Като не вярваш, питай Коста и Краси другия път. А, май забравяш, че и теб те опуках от сериозна дистанция и то с лазера, щото заради него нямам механичен мерник.

          Пък, че те не правили стрелеца е много ясно. Само, дето Събин без него ще те очушка малко по-бавно. Когато нещата напреднат, един добър приклад и един бърз мерник дават превеса.

          Няма страшно. Живот и здраве, сам ще се убедиш в някои неща.
          Т'ва с точката и на мен ми го разправи три пъти!!! Ама, най-вече те демаскира!!!
          За бързомереца, казах к'вото имах да казвам!!!
          Че Събин е добър, не отричам, но що го намесваш като страна?!
          С него ще се "видим" на войната!
          ...Кой, кого ще очушка...???
          Като изстреляте топчета, колкото аз патрони, ша видим?!
          Хванахте цаката на един терен и станахте големи стрелци!!!
          Я се съпикясайте малко! Постреляйте по гургулици, патки и т.н. и ще си говорим тогава, така е лесно!
          Да ти дам ли скоростите с които летят тия птици, или ще си ги намериш сам...???!!!
          ...Пък татко, ако беше жив, как щеше да те учушка...!!!

          Коментар


          • #6
            Явно напразно се хабя, да разказвам неща които не си видял. Щом искаш да говориш наизуст - твоя работа.

            Демаскирането се прояви още от самото начало, ама има две измерения - първото е, че ме виждат, ама не могат да ме докопат и второ, знаят, че ги дебна.

            Събин го намесвам, щото той стреля с бързомерец, а не аз. Ама не можа да изпиташ действието му на гърба си, щото веднага се намърда при тях.

            За количеството изстреляни топчета - голям залък хапни, голяма дума не казвай. Тук се стреля яко и нито цените, нито ресурсите са като при бойното оръжие. Айде, няма да вадим сметките и кой за една неделя прави над 1000 изстрела.

            По птици си стреляйте вие. Това вече сме го предъвкали. Пък и не съм забелязал тези ти умения да са ти помогнали особено. Нямаш грижи - другия път ще ти предложа да се погоним 1:1 и на различен терен.

            Коментар


            • #7
              Първоначално публикуван от Obersturmbahnfuehrer Преглед на мнение
              Пък и не съм забелязал тези ти умения да са ти помогнали особено. Нямаш грижи - другия път ще ти предложа да се погоним 1:1 и на различен терен.
              Що си мисля, че не си ти човека,
              който може да прецени уменията ми...???!!!
              Аз, твоите, да съм ги обсъждал някъде, или ти си еталон???
              Га, Га, ГА, сказал ГАД!!!

              Коментар


              • #8
                Бе, то е ясно, че говоря за пейнтбол, а не за въртене на чеверме. За първото мога да преценя, а за второто нямам наблюдения, следователно и мнение.

                Досега няколко пъти съм те отстрелвал, а ти мен - нито веднъж. Затова го казвам.

                Коментар


                • #9
                  Първоначално публикуван от Obersturmbahnfuehrer Преглед на мнение
                  Бе, то е ясно, че говоря за пейнтбол, а не за въртене на чеверме. За първото мога да преценя, а за второто нямам наблюдения, следователно и мнение.

                  Досега няколко пъти съм те отстрелвал, а ти мен - нито веднъж. Затова го казвам.
                  Това мога да го кажа и аз, просто думи!!!
                  Няма свидетели, няма кадри, нищо!!!
                  В интерес на истината, резултата е 3/1 за теб, само че си много велик, да помниш такива подробности.
                  А и е много лесно да си велик с дълга цев, по-високо налягане и т.н.!!
                  За това не искам екстри, за да надделеят качествата на стрелеца,
                  а не на оръжието!
                  Колкото, до това, че разбиваш диалога и го пращаш в различни теми, за да не могат да се свържат постовете..........!

                  Коментар


                  • #10
                    Освен, че пишеш откровени заблуди като "по-високо налягане" (което е константно при течно СО2), параноята те хваща за гърлото. Ако помислиш малко трезво, преди да сипеш обвинения, ще се сетиш, че нямам права в ловния подфорум и следователно не местя и не трия нищо, "за да не могат да се свържат мненията".

                    Пак си противоречиш. Без екстрите щяли да надделеят качествата на стрелеца, а с тях какво ще надделее? Нали те са само зарибявки и не те "правят стрелеца" - това са твои думи.

                    Изобщо, изглеждаш объркан. Ама, няма да ти преча да задълбочиш това състояние. Пък и ми е все тая, така че ако искаш, създавай всякакво впечатление.

                    Коментар


                    • #11
                      Колкото, до това, че разбиваш диалога и го пращаш в различни теми, за да не могат да се свържат постовете..........!
                      Уважаеми колеги модератори, аз съм виновния. Чета ви с интерес и респективно местя диалога където му е мястото. Че иначе малко не прилича на модератори точно в тема за надцевки да си определят дуел, тъй де...

                      А според мен вече се изчерпаха аргументите и затуй предлагам да си стиснете ръцете за момента (виртуално) пък нали сте се уговорили за дуел там ще видим кое какво...
                      VPetrov.photography

                      Коментар


                      • #12
                        Нямам време да прочета цялата тема, извинете ме ако напиша нещо вече писано.

                        Главната цел на бързомереца в пейинтбола, е да маркираш противника от 1-вият истрел. От както съм с бързомерец и прилкад, разходите ми на топчета паднаха от около 800 на 400-500, което е почети 2-но!

                        А знаете колко хора трепам в една игра средно

                        Някой хора може да се забавляват да стрелят на усет - няма лошо! Венци примерно ме изуми как от 1-ви изстрел уцели дърво на 40м без да ползва даже мерни прибори!

                        Мене ме познавате, аз обичам джаджките и ме кефи бързомереца. Иначе като гледате разните спец части всички са с бързомерци, значи има идея...

                        Коментар


                        • #13
                          Всичките ми "сносни" мнения са в "дуела"!!!
                          Тук вече темата е "кауза пердута"!!!
                          Последно редактирано от Тони Груев(GAD/dag); 02-02-07, 21:12.

                          Коментар

                          Активност за темата

                          Свий

                          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                          Зареждам...
                          X