Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Нужда от спешна помощ - Пловдив!

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Нужда от спешна помощ - Пловдив!

    Това е тема за неотложна взаимопомощ при възникнали непредвидени обстоятелства! Ранени или изгубени хора, закъсали или повредени автомобили и друга техника на недостъпни места! Използвайте следните телефони за град Пловдив!
    sobax - Росен Спасов 0878110730
    drukman - Валентин Георгиев 0888557474
    kalasha - Георги Калашев 0893528488
    jpetrov - Жельо Петров 0879076007
    venci67 - Венцислав Стайков 0887551059
    travelling - Красимир 0898481330 0889715093
    bgbul - Венелин 0897967811
    Р2Р - Петър Павлов 0889850530
    tna_bg - Тодор 0888325987
    teopajero - Теодор Саракирос 0889446448
    ghaitov - Георги Хайтов
    0888649593
    Георги - 0878824532


    За град Смолян и околията
    Костадин 0877216407
    Стоян 0877216405

    За град Велинград
    0886520523 Сава Райчев Велинград.Работя в сервиза на входа на града,има и други момчета от групата ,които биха помогнали.

    За град Стамболийски
    0897390085-Ангел
    Колеги, ако се наложи, утре 22.01. някой/ някои с подготвена джипка да ми помогне да сваля зелената Тойота от Хаджийца /намира се на около 10 км нагоре от Лилково/.
    Случката е следната: днес в 14 ч. племенникът ми и негов приятел тръгват за Лилково без мое знание. Информация, че са добре, получих преди малко. Стигнали са до Лилково и са добре. Знам само, че са ползвали лебедка многократно и нищо повече. Може би ще имам контакт с тях утре. Не ви звъня по гсм-те, защото е късно.
    Благодаря. На разположение съм 24 часа. Венци - 0887 55 10 59.
    Последно редактирано от sobax; 10-01-12, 21:27.
    TOYOTA LJ70 3D Common Rail
    TOYOTA BJ40 3.5D
    Венци 0887551059

  • #2
    Ваичко мина безроблеми.
    Първо да благодаря на ХОРАТА които се отзоваха;Калаша,Герги,Росен,Вальо,Дечо,Ицо,Никита,Жоро С,Никман.

    Ето и случката;
    Двамката тръгват към Лилково около 15 ч.
    Стъпват на лед и сняг, завъртат хъбовете и Дайййййй...към връх Хаджийца 10 км нагоре от селото.
    На 5-ия км джипката ги предава /в Пловдив колата съм я оставил с включени хъбове и като ги завъртат ги изключват/ и започва борба за връщане.
    В 18 ч. ми звънят /драпали са по баирите да търсят обхват/ и чувам: "Чичиииии къде е дистанционното на лебедката?". Казах къде е и докато попитам за какво им е връзката прекъсна.
    И двата им телефона остават без батерии.
    Двамата - по дънки, без якета и с маратонки. По това време температурата е била поне -18 градуса, и 30 см сняг.
    И започва се: лопати, вериги, лебедка, копане, дърпане и токът спира. Пробват да палят, обаче не става. И тогава - спринт обратно към Лилково и към 21.30 ч. започват да махат с двата фенера пред хижата. Хижарят ги черпи по 1 уиски и в 10 ч. заспиват.
    През това време нямам абсолютно никаква идея в кой край на България са. Хванах къра.

    А сега акцията по спасявяне:
    Днес в 9.30 ч. тръгнахме от Пловдив аз, Жоро, Калаша, Росен и брат ми с джиповете на Жоро и Росен. Вътре имаше инструменти за цял автосервиз, включително и резервен акумулатор.
    На Калаша Тераното го оставихме в Пд за резервна кола, ако нещо стане с нас .
    Пристигнахме пред хижата на Лилково, наточени за героизъм. Управителя погледна джипките и каза, че преди малко един по-подготвен Нисан е дошъл и са тръгнали да вадят Тойотата. На всички ни виснаха ченетата. Взехме да се чудим дали да звъним на Дечо и на Вальо, но решихме да се пробваме.
    По пътя нагоре Калаша изведнъж ахна: гледаме насреща един Нисан. Човекът спря и каза, че всичко е ок. Зададе се и зелената Тойота с нашите калпазани. Върнахме се на хижата за по кафе и снимки със спасителя.
    Това бе щастлив ден за Калаша .
    Последно редактирано от stojan_defender-a; 22-01-10, 20:20.
    TOYOTA LJ70 3D Common Rail
    TOYOTA BJ40 3.5D
    Венци 0887551059

    Коментар


    • #3
      До: Нужда от помощ.

      Ако някого се наложи нещо ние(аз и брат ми сме винаги на разположениеа 24 ч) познаване Родопоте около Смолян имаме горе доло подготвен GOLF оборудването не голямо но желанието и ентусиазма е огромен .0887998790 0877126405 0877126407

      Коментар


      • #4
        До: Нужда от помощ - Пловдив!

        Колеги, ако имате нужда от помощ при тежък случай, аз съм на разположение с трактора!!!
        0888/586 534
        Последно редактирано от sobax; 26-03-11, 10:58.

        Коментар


        • #5
          До: Нужда от помощ - Пловдив!

          И аз
          (http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=68153)
          Последно редактирано от djcrazy78; 09-02-10, 21:58.
          Със себе си съм имал повече проблеми,
          отколкото с всеки друг човек. Нямам по голям враг от самия себе си!!!!!!
          Да изградим Параклис: www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=113508

          Коментар


          • #6
            До: Нужда от помощ - Пловдив!

            Уважаеми колеги,

            Андрей Сураев, служител на фирма Гладиатор - Пловдив, който много от нас познават и лично, има нужда от помощ. За да получите пълна информация можете да погледнете тук:

            http://www.wix.com/andreysuraev/Andrey

            Всеки който има възможност нека помогне.

            А аз, пожелавам от името на всички, много кураж на Андрей, да се възстанови напълно и да оставим много скоро тази тема в миналото.
            __________________
            TOYOTA LJ70 3D Common Rail
            TOYOTA BJ40 3.5D
            Венци 0887551059

            Коментар


            • #7
              До: Нужда от помощ - Пловдив!

              Ще ви помоля на утрешната сбирка да вземете решение по въпроса.
              Дечо и Аз се включваме.
              Най-голямата и задружна група в България сме......

              Ще помагам на колегите във Варна и няма да ме има, но Дечо ще се постарае да присъства /пътува/.

              Хайде група да помогнем на Андрей!
              TOYOTA LJ70 3D Common Rail
              TOYOTA BJ40 3.5D
              Венци 0887551059

              Коментар


              • #8
                От: Нужда от помощ - Пловдив!

                Колега е закъсал-явно голям зор е брал.Колата ще нощува в гората-водоема до БЧ.
                Утре ще ходя да вадя джипа на Павлов-Петьо/втърбасал се е около Бяла Черква/
                Днес се обади в 17 часа,но нямаше как.Ако има айляци да заповядат,смятам че ще се оправя и без помощ.
                TOYOTA LJ70 3D Common Rail
                TOYOTA BJ40 3.5D
                Венци 0887551059

                Коментар


                • #9
                  От: Нужда от помощ - Пловдив!

                  Първоначално публикуван от venci67 Преглед на мнение
                  Колега е закъсал-явно голям зор е брал.Колата ще нощува в гората-водоема до БЧ.
                  Утре ще ходя да вадя джипа на Павлов-Петьо/втърбасал се е около Бяла Черква/
                  Днес се обади в 17 часа,но нямаше как.Ако има айляци да заповядат,смятам че ще се оправя и без помощ.
                  Изваден, много благодарности на Венци.

                  Коментар


                  • #10
                    От: Нужда от помощ - Пловдив!

                    Нека помогнем на НИКИ

                    http://www.offroad-bulgaria.com/show...=102019&page=1
                    www.4x4Trips.bg

                    Коментар


                    • #11
                      От: Нужда от помощ - Пловдив!

                      Да помогнем с каквото можем.
                      http://www.offroad-bulgaria.com/show...04#post1296304
                      Със себе си съм имал повече проблеми,
                      отколкото с всеки друг човек. Нямам по голям враг от самия себе си!!!!!!
                      Да изградим Параклис: www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=113508

                      Коментар


                      • #12
                        От: Нужда от помощ - Пловдив!

                        Понеже няма кой да се сети да напише...
                        Утре (събота) в 9.00 се чакаме на ЕКО на Асеновградско шосе преди отбивката за Крумово
                        Целта е манастира
                        Росен Спасов (0+) LZ1SMY 0878110730
                        Най-добрите ми спомени са предстоящите!

                        Коментар


                        • #13
                          От: Нужда от помощ - Пловдив!

                          Лош инцидент на магистрала Тракия.
                          Вальо е добре с леки натъртвания,други пострадали няма.

                          Колата е прибрана и в Неделя го чакаме на поредната ни разходка.
                          TOYOTA LJ70 3D Common Rail
                          TOYOTA BJ40 3.5D
                          Венци 0887551059

                          Коментар


                          • #14
                            От: Нужда от помощ - Пловдив!

                            Колеги, моля ви оглеждайте се за този откраднат джип: http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=106134
                            Това което ни липсва ни кара да мечтаем.

                            Коментар


                            • #15
                              От: Нужда от помощ - Пловдив!

                              Колеги, нека и групата от Пловдив да подкрепи начинанието от тази тема http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=108892
                              Все пак го правим за себе си и нашето желание да караме в гората за в бъдеще.
                              Can Am Outlander 800 EFI Max - XT Limited edition V-twin
                              Mitsubishi Pajero Sport 3,0 V6 24V ръчка, R/D Locker

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X