Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Стойте далеч от автоморга Даро

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #46
    До: Стойте далеч от автоморга Даро

    Този и на мен миналата година ми даде един компютър за ситроен саксо , оказа се за друг модел със друга кубатура . Парите не върна ,със триста зора успях да го сменя при арабите на цар симеон в столицата. Маи арабите са по точни от наще бизнесмени Това е моята история за този .... бизнесмен Даро

    Коментар


    • #47
      До: Стойте далеч от автоморга Даро

      и аз съм с вас момчета. Това са страхотни измамници. Аз също бях преметнат. Отидох да си купя широка броня за Голф2(предна), минах след работа и намерих много добра и същия цвят, разбрахме се за цената(120лв-обурудвана), дадох им 50лв капаро и отивам после да си взема бронята и да доплатя, обаче нашите "хитреци" ми казват 4е бронята струва 160лв и че трябва да им дам още 110лв иначе нито са ме вийдали нито са чували за мен и да се оплаквам на "арменския поп" и нямах избор и си я платих и така. Та пове4е нейелая и да чувам за там. ИДИОТИ
      http://www.offroad-bulgaria.com/atta...2&d=1288641910

      Коментар


      • #48
        До: Стойте далеч от автоморга Даро

        Хм, тя работата там е ясна-опираш му пищова в челото, пък да видим кой е по-куражлия и дали си струва за 200-300 лв. да подмокря гащите.
        Ама така е, като горките "полицаи" покровителстват такива дебили

        Коментар


        • #49
          До: Стойте далеч от автоморга Даро

          Учудващо е наистина това, че отказват да сменят част, която очевидно не става ... За връщане на парите ясно, но за подмяна ...

          А "полицаите" си изкарват extra-money - кво им дреме на чий гръб
          Кръвна група 0+

          Ivan_J: " Всеки си има глава на раменете, лично негово задължение е да си я пази, ако му трябва за нещо. "

          Коментар


          • #50
            До: Стойте далеч от автоморга Даро

            Mалиииии...пичове,кво е това бе ,само като чета и ми настръхва козината. В кой век и коя държава се случва това? нека споделя едно скромно мнение.при нас в Англия ,като влезеш в морга,на ръце те носят,ако пък и сам си свалиш часта,за която си дошъл и кафе или чай ще те почерпят и цената ще падне с 30%(нема да споменавам и пълните с релета и други дреболии ,джобове)....

            ...това само за пореден път доказва,колко е мизерна мошеническата ни държавица...преди 5-6г ми се строши шибедаха на тойотата,потърсих в най близките за менпо-големи градове Добрич и Варна .Където и да попитах...:-Охооооо тойота ландкруисер ,то и да го имаме ще е мноооого скъпо.и така почти цял ден,докато таксиджията дето ме разкарваше ,ми вика:-абе....това нема ли да пасне от некоя друга марка? и рещихме да пробваме...и пасна от пежо 405,като влязохме да питаме ми казаха цена 30-35лв,ама оня като видя че го мерим не на пежооооо....веднага стана70лв! думи немам...култура на обслужване-НИКАКВА
            TЛК 80-4.2ТД
            ТЛК 73-2.4ТД
            ...................

            Коментар


            • #51
              До: Стойте далеч от автоморга Даро

              А бе зависи ,КОи ходи при това прасе даро като отидат 2 по сериозни и го навикат малко става мек като памук казвам ви го от опит .иначе цените са му ужас .Не е за хора сьс слаби сьрца ,там да не ходят , ще трябва и линеиката да ходи

              Коментар


              • #52
                До: Стойте далеч от автоморга Даро

                Първоначално публикуван от vampirax Преглед на мнение
                Някой може ли да ми каже къде се намира автоморга ПЕПИ
                Няма ли някой да кажеЗа Даро разбрахме
                0888794435, 0878171117- VP44 Simulator
                Дизел сервиз, BOSCH- VP44, Zexel VRZ (Pajero 3.2DID),комън-рейл.
                Суперскан България www.decbg.com
                Машинно почистване на DPF/FAP филтър

                Коментар


                • #53
                  До: Стойте далеч от автоморга Даро

                  Един път попитах за един датчик на Пежо за маховика на к -вал и ми казаха 75 лв само след 2 минути го взех от Пежо сервиза за 32 лв
                  0887 526 564/ 0897 933 755 /

                  Коментар


                  • #54
                    До: Стойте далеч от автоморга Даро

                    Наистина,кажете къде се намира моргата на този Пепи!?

                    Коментар


                    • #55
                      До: Стойте далеч от автоморга Даро

                      Колеги,моля ви да споделите,къде се намира автоморгата на този Пепи?

                      Коментар


                      • #56
                        До: Стойте далеч от автоморга Даро

                        Във същата морга ми искаха 100лв за маркуча от въздушния филтър до инжекциона който не беше същия а от VW и момчето започна да ме обеждава че го е свалили от Фронтера.
                        Също 40лв за капачката за водата и 100лв за десен стоп-за Фронтера А Спорт става дума.В последствие си взех маркуч оригинален 2-ра рака за без пари.Та моето обеждение е че и цените са много нагоре да не кажем като за нови части.

                        Коментар


                        • #57
                          До: Стойте далеч от автоморга Даро

                          В същата тази морга,фар за гранда втора ръка е 150лв,нов е 130лв
                          Работата е ясна,с винкела у главата,па като дойдат и куките и на тях по един винкел та да им дойде акъл...

                          Коментар


                          • #58
                            До: Стойте далеч от автоморга Даро

                            Преден капак за паджеро 800лв при Даро. Нов 234лв.

                            Коментар


                            • #59
                              До: Стойте далеч от автоморга Даро

                              И пак никой не ми отговори на въпроса,къде се намира моргата на Пепи!?
                              Колко му е да напишете две думи?
                              Сигурен съм,че мого хора са ми видяли молбата,на защо никой нищо не написа след като въпроса ми не е от 1 ден?

                              Коментар


                              • #60
                                От: Стойте далеч от автоморга Даро

                                Има начин да му отмъстим на този безобразен търговец.И мен ме прекара наскоро с един компютър(400лв.) за X5.Уговорката ни по телефона беше,да си бележат частта и ако не ми свърши работа,да им я върна обратно.Но вдействителност не се случи така доста ме разиграваха,докато разбера,че дефектната част си остава за мен,а парите ми са безвъзвратно изгубени.Затова сега моите познати поръчват от Автоморга Даро най-различни части на нереални адреси и после ги отказват.Призовавам ви: АКО СТЕ ОСТАНАЛИ НЕДОВОЛНИ ОТ АВТОМОРГА ДАРО,ПОРЪЧВАЙТЕ МУ ЧАСТИ ОТ НЕРЕАЛНИ АДРЕСИ.ТОЙ ГО ЗАСЛУЖАВА!НЕКА ПЛАЩА ЗА КУРИЕРСКИ УСЛУГИ,ДОКАТО РАЗБЕРЕ КОЛКО Е ВАЖНО ДА СИ КОРЕКТЕН!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X