Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Стойте далеч от автоморга Даро

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    До: Стойте далеч от автоморга Даро

    Вчера ходих до един магазин за митсубиши на Г.М Димитров ,там стопа на бронята струва 75лв. а този на калника 90лв. и това без никаква отстъпка във една авто морга ми искаха 100лв. за малкия стоп на бронята и 150лв. за този на калника.Смех
    -нали.

    Коментар


    • #32
      До: Стойте далеч от автоморга Даро

      Три пъти съм минавал през Даро за части за различни коли, и трите пъти цените бяха с около 40-50 % по високи от Касто, която е на 50 метра. А за отношението просто няма смисал да се коментира ....
      BULGARIA TROPHY 2016 ... NO LIMITS ...

      Коментар


      • #33
        До: Стойте далеч от автоморга Даро

        Луд луд баси и пича е тоя на даро днес звънях за задения кардан на ТЛКто иска ми 800лв а на друго място си намерих за 100лв как си е каза цената а аз го попитах нов ли е? е не е докато има шматки ще е добре тоя не 40-50% с 800% отгоре

        Коментар


        • #34
          До: Стойте далеч от автоморга Даро

          Чудя се защо ги храним тези боклуджии като Даро? Гледам по телевизията едно предаване за възстановяване на автомобили в Англия.Цените на повечето нови части там са по ниски от тези които посочвате в моргата.

          Коментар


          • #35
            До: Стойте далеч от автоморга Даро

            Първоначално публикуван от Кити Преглед на мнение
            Чудя се защо ги храним тези боклуджии като Даро? Гледам по телевизията едно предаване за възстановяване на автомобили в Англия.Цените на повечето нови части там са по ниски от тези които посочвате в моргата.
            Народопсихология братче...Масовото схващане е,че като е втора употреба,е по-евтино,беж-направо в моргата,дори не питаш в един-два магазина,за цената на нови части.Освен това и от морга до морга,разликата е огромна.Последно търсих заден носач и шенкел за Форд Фокус-при един познат,цена-уж като за мен-300лв.При съвсем случаен арабела,същата част за 200.Та обикаляне му е майката.
            Онзи,който не слуша съвети е обречен да слуша упреци.

            Коментар


            • #36
              До: Стойте далеч от автоморга Даро

              Еееее Драго (така се казва тоя шефа на Даро) е много як мошеник. Цените са му някакви безумия и отношемието пък да не говорим.Стига бе хора, не ходете там.Знам за два случая , в които даже се е уливал-единия съм свидетел , като един клиент беше набит от негов служител , като след като се намесиха другите хора и дойде полиция , вярно се прегръщаше с полицаите, а вторият беше като един от пумиярите му охапа друг клиент.

              Коментар


              • #37
                До: Стойте далеч от автоморга Даро

                Абе,аз преди месец пазарувах от Даро.Трябваше ми радиатор за охлаждането на маслото на автоматика за Мерцедес W140 S600.Обиколих много морги и никъде нямаха запазен/непробит и със запазени резби/.Нов радиатор струва 1200лв и е голям колкото тетрадчица за първолаци.Във всички морги където открих такъв радиатор цената му беше 250лв,но бяха много зле.Стигнах до Даро и тоя дебелия се появи.Обясних му какво искам и че ми трябва перфектен радиатор.Нямаха в наличност и тоя се обади тук там,после ми каза,че ще ми намери до няколко дена това което търся.След два дена ми се обади да си го взема......Наистина беше перфектен и ми взе 250лв.Нямам оплаквания от този човек.В момента карам с неговия радиатор и нямам проблеми.Не се е държал лошо с мен.......Кучетата щяха да ме ухапят обаче!

                Коментар


                • #38
                  До: Стойте далеч от автоморга Даро

                  Тъкмо го бях сложил като отметка в мозилата и даже щях да ходя до там с автобус някакъв (коалта е ударена и май няма как иначе). Мислех дори да го питам дали не иска да купи другата за части. След прочетеното, определено няма да отида при него, но улицата сигурно ще трябва да я посетя все пак.
                  Исках да попитам Голди за това как да свържа с Пепи или друг коректен търговец, тъй като имам две ударени коли и вече ми омръзна 76:
                  Сравнение конкретно в цените:
                  Компресор за блокажа на Паджеро.

                  При Даро цена 350 лв.
                  При Пепи цена 80 лв.

                  Предварително благодаря

                  Коментар


                  • #39
                    До: Стойте далеч от автоморга Даро

                    Първоначално публикуван от sparkybg Преглед на мнение
                    А питал ли си колко е нова броня в магазина? Да не излезе тая от моргата по-скъпа от чисто нова, па макар и не оригинална.
                    Значи нова оригинална броня от миркат е 900 лв. Неоригинална не намерих нова нито аз нито сервиза на застрахователите, така че ми сложиха новичка за 900 и съм доволен! Реално 500 при 900 нова не е зле, но и така не можах да я видя тая броня в какво състояние е, пък и не ме интересуваше много защото колата вече беше в сервиза на застрахователя и това си беше тяхна работа....

                    Коментар


                    • #40
                      До: Стойте далеч от автоморга Даро

                      Аз исках блока за контрол на стъклата (Фронтера 2.3).....предложиха ми за 200лв....добре, че я бях разглобил и го пробвах намясто....естествено, че не работеше....за малко щях и аз да потъна с 200лв...от там само брони или някакви подобни неща и то само в краен случай, ако не сте намерили от някъде другаде...

                      Коментар


                      • #41
                        До: Стойте далеч от автоморга Даро

                        Тоя е пълна непоръбена мутра, жена му, която също работо там е същата. За преден спирачен апарат - 160 лв, взех го от Пепи - 40 лв.
                        Пазете се от тях - по никакъв повод некупувайте.
                        Никога няма да си вземете парите, а частите са му дефектни !!!

                        Коментар


                        • #42
                          До: Стойте далеч от автоморга Даро

                          И аз изобщо не съм доволен, за пласмасовата маска на чероки за която се хващат фаровете 180 лева и само те имаха тогава ,на всичкото отгоре не беше извадена внимателно а изкъртена,за отношението на персонала да не говорим -първобитни хора.

                          Коментар


                          • #43
                            До: Стойте далеч от автоморга Даро

                            Май във всички морги обичат да се държат високомерно и да те гледат като 3-та ръка човек. Аз затова и спрях да ходя по тях..предпочитам вече да търся нещата от хора по форумите или от едно две доверени места....
                            А тези от Даро са наистина безумци с цените, наскоро ги питах за една скоростна кутия за Пежо и цената беше 800 лева.... взех си такава за 150...

                            Коментар


                            • #44
                              До: Стойте далеч от автоморга Даро

                              Някой може ли да ми каже къде се намира автоморга ПЕПИ

                              Коментар


                              • #45
                                До: Стойте далеч от автоморга Даро

                                този даро е бахти пумияра.чета ви постовете момчета и се ядосвам.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X