Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Части за Nissan - Информация

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Части за Nissan - Информация

    Ценово около 120-150лв. е според мен нормалното като цена.
    Ами то и за мен реалното е около това, обаче където се обаждах ми искаха 300. За това, ако знае някой откъде мога да намеря и да купя да ми пише.

    Коментар


    • От: Части за Nissan - Информация

      Хи,колега защо не видиш тази обява на колега от форума: http://www.offroad-bulgaria.com/show...37#post2320637

      Коментар


      • От: Части за Nissan - Информация

        Първоначално публикуван от a_andreew Преглед на мнение
        Хи,колега защо не видиш тази обява на колега от форума: http://www.offroad-bulgaria.com/show...37#post2320637
        Мисля,че за Терано 1 захвата е различен и няма да стане!!!
        Доколкото огледах...на моето терано захвата за теглича е на напречната най-задна греда намираща се между двата края на рамата и болтовете се хващат вертикално.С две думи за Терано 2 теглича се поставя под най-задната напречна греда и болтовете се прокарват отдолу нагоре и се завиват във фабричните болтове разположени в двата края на гредата.
        При Терано 1 планките на теглича се захващат явно на рамата странично и не съм убеден,че теглича ще може да се преработи за Терано 2.
        Колега...ако не намериш по-добре вземи и си направи един.Железата не са скъпи,ако не можеш...все ще намериш кой да ти направи заварките,букси за тоците се продават/че има и избор...-пластмасови,метални и т.н./
        Успех!
        NISSAN FOREVER
        -----------------------------------------------------------------------------
        Или трябва да намерим път,или да си направим......няма назад!!!

        Коментар


        • От: Части за Nissan - Информация

          Първоначално публикуван от heromen Преглед на мнение
          Ами то и за мен реалното е около това, обаче където се обаждах ми искаха 300. За това, ако знае някой откъде мога да намеря и да купя да ми пише.
          Колега звънни ми за теглича 0888 586 534-Дечо

          Коментар


          • От: Части за Nissan - Информация

            Колеги, ако някой знае от къде може да се купи ГНП за нисан терано 2003г 3.0 л или да се ремонтира или не знам какво може да се направи да ми помогне.Както си работеше колата безпроблемно, преди 1 седмица тръгвам сутринта и не иска да запали.В нисан миказаха , че е ГНП-то.Благодаря предварително!

            Коментар


            • От: Части за Nissan - Информация

              Има цяяяяяла тема по въпроса. Колегата kiki.t ги прави тия помпи:
              http://www.offroad-bulgaria.com/show...highlight=vp44
              Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

              Коментар


              • От: Части за Nissan - Информация

                Здравеите колеги аз съм нов в форума и имам следния проблем с моя джип Nissan Patrol y60 28td .....
                Проблема ми е главата ,моята е спукана лошо и няма как да се направи .Ако някои може да помогне с някои контакт на морга или пък за тези новите "Испанските" глави ще съм му много благодарен !

                Коментар


                • От: Части за Nissan - Информация

                  Първоначално публикуван от Plamen_lv Преглед на мнение
                  Здравеите колеги аз съм нов в форума и имам следния проблем с моя джип Nissan Patrol y60 28td .....
                  Проблема ми е главата ,моята е спукана лошо и няма как да се направи .Ако някои може да помогне с някои контакт на морга или пък за тези новите "Испанските" глави ще съм му много благодарен !
                  Новата глава нещо е станала доста висока цена...
                  До преди няколко години струваше около 1600-1700лв.,а сега гледам е 2100лв.
                  Сега...това с което мога да помогна е главата да се вземе с ТО и може да излезе 1680лв.
                  За мен пак е твърде много, най-лошото е,че...втора употреба няма читави.Тоест втора употреба тази глава НЕ СЕ купува,защото риска човек да се насади на закрепена глава за продаване е почти 100%...и опасността да се изгори с едни пари е много голяма/да не говорим за труда при монтаж и демонтаж и ...похабяване на г-рата на главата/
                  Та така стоят нещата за съжаление...
                  NISSAN FOREVER
                  -----------------------------------------------------------------------------
                  Или трябва да намерим път,или да си направим......няма назад!!!

                  Коментар


                  • От: Части за Nissan - Информация

                    Да и на мен така ми казаха че цената е скочила с около 400-500лв. въпреки това я поръчах защото както казваш ти втората употреба не са читави...Цената е 1620лв. в магазините на Euro7 с отстъпката. Да те питам само каква гарнитура да си купя , метална или от клингирид и марка нещо...???

                    Коментар


                    • От: Части за Nissan - Информация

                      Първоначално публикуван от Plamen_lv Преглед на мнение
                      Да и на мен така ми казаха че цената е скочила с около 400-500лв. въпреки това я поръчах защото както казваш ти втората употреба не са читави...Цената е 1620лв. в магазините на Euro7 с отстъпката. Да те питам само каква гарнитура да си купя , метална или от клингирид и марка нещо...???
                      Ами гледай каква я дават по каталог или пък каква си свалил от колата и слагаш такава.Ако е метална...не прави компромис да слагаш кингеритова...
                      Слагай хубава гарнитура от реномиран производител/Виктор Ренц,Елринг ,Гьотце /
                      Поздрави и успех!
                      NISSAN FOREVER
                      -----------------------------------------------------------------------------
                      Или трябва да намерим път,или да си направим......няма назад!!!

                      Коментар


                      • От: Части за Nissan - Информация

                        Питам се дали някои знае от къде мога да си купя уплътнения за джипа - Nissan Patrol y60 , kъсата база.... Няма значение втора ръка или нови .
                        И още един въпрос дали е възможно уплътненията от "Кобра" да паснат , това е в случаи че няма оригинални разбира се .

                        Поздрави

                        Коментар


                        • От: Части за Nissan - Информация

                          Аз бих те посъветвал да напишеш от къде си. Има си място в профила.
                          За мотора: иди при някой който е правил такива мотори и знае гяволъците. По-тънко излиза, вЕрвай ми.
                          Името Евро 07 не ме кефи. Там е еФтино. Ефтините и хубавите неща обикновенно се продават в различни магазини.
                          Най добре звънни на Андро Още по добре иди да ти го направи тоя мотор.
                          Бан-метод с който модераторите налагат на останалите своя начин на мислене.
                          Към модераторите-А изтрийте го сега.
                          Суратя утрепа и тоя форум. Жалко. Сбогом Приятели. Вальо. О888 557Ч7Ч

                          Коментар


                          • От: Части за Nissan - Информация

                            Първоначално публикуван от drukman Преглед на мнение
                            Аз бих те посъветвал да напишеш от къде си. Има си място в профила.
                            За мотора: иди при някой който е правил такива мотори и знае гяволъците. По-тънко излиза, вЕрвай ми.
                            Името Евро 07 не ме кефи. Там е еФтино. Ефтините и хубавите неща обикновенно се продават в различни магазини.
                            Най добре звънни на Андро Още по добре иди да ти го направи тоя мотор.
                            Според мен човека май пита за уплътнения за прозорците или вратите,а не за нещо по мотора...
                            На Патрол къса база ако ти трябват уплътненията за плъзгащите прозорци ...тцъ...едва ли ще свършиш работа с уплътнения.Най-големия проблем на тия Патроли в тази им част е,че изгниват рамките и не съм сигурен дали само с някакви/които няма да са и точните/нови уплътнения ще се реши всичко!
                            Принципно за там се правят цели нови рамки,изрязва се стъкло от триплекс и...естествено става вече и неотваряемо.Ако те интересува варианта мога да ти дам координати на човека който купи моя Патрол и направи вече тази манипулация!
                            поздрави!
                            NISSAN FOREVER
                            -----------------------------------------------------------------------------
                            Или трябва да намерим път,или да си направим......няма назад!!!

                            Коментар


                            • От: Части за Nissan - Информация

                              Поста с уплътненията за прозорци съм го проспал. Имах предвид главата.
                              Бан-метод с който модераторите налагат на останалите своя начин на мислене.
                              Към модераторите-А изтрийте го сега.
                              Суратя утрепа и тоя форум. Жалко. Сбогом Приятели. Вальо. О888 557Ч7Ч

                              Коментар


                              • От: Части за Nissan - Информация

                                Здравейте колеги търся една джанта за Патрол 2005 г 17 цола ако някой знае от къде може да се купи да каже 0895643525

                                Натиснете снимката за да я уголемите

Име:mwoboahDvWsSmvA3o2jK55A.jpg
Прегледи:1
Размер:9.3 КБ
ID:5554870
                                Прикачени файлове
                                Suzuki Samurai 420i

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X