Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Стари познайници

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    Така, де - имам критерий. Ма, нищо. Ще ти стопим сланинките, ако почнеш да идваш с нас...

    Коментар


    • #17
      Първоначално публикуван от Obersturmbahnfuehrer Преглед на мнение
      Така, де - имам критерий. Ма, нищо. Ще ти стопим сланинките, ако почнеш да идваш с нас...
      Хехехеееехе!

      Май нещо си в грешка

      120 от лежанка баце

      Миналото е погребано.

      Коментар


      • #18
        Бе, я ми елате, Сет и Стефан в "риболов" да ви видя IP-то, че тука не мога...!!!
        Пък после, ще ви думам...!!!

        Коментар


        • #19
          Бе, не се излагай. Стефан и Сет изобщо не се познават. Типично за шизофрения, де...

          Днес съвсем случайно засякох Сет-а в една банка и освен, че е посивял си е същият.

          Е, вече правел 120 от лежанка, ама ние правим 250 от грозданка... по изключение - 350.

          Коментар


          • #20
            Първоначално публикуван от Obersturmbahnfuehrer Преглед на мнение
            Бе, не се излагай. Стефан и Сет изобщо не се познават. Типично за шизофрения, де...

            Днес съвсем случайно засякох Сет-а в една банка и освен, че е посивял си е същият.

            Е, вече правел 120 от лежанка, ама ние правим 250 от грозданка... по изключение - 350.

            Коментар


            • #21
              Първоначално публикуван от Obersturmbahnfuehrer Преглед на мнение
              Бе, не се излагай. Стефан и Сет изобщо не се познават. Типично за шизофрения, де...

              Днес съвсем случайно засякох Сет-а в една банка и освен, че е посивял си е същият.

              ....
              Е ти нали си подмладял

              Но и медицински университет със доста съмнителна спецялност явно си завършил от последната ни среща

              Нищо. Дерзай!

              Коментар


              • #22
                Първоначално публикуван от GAD Преглед на мнение
                Бе, я ми елате, Сет и Стефан в "риболов" да ви видя IP-то, че тука не мога...!!!
                Пък после, ще ви думам...!!!

                - Една "кента" за дамата!

                - Носи се! Идва!

                212.91.171.41

                Ама не е това баш, щото е NAT по друг интерфейс

                Коментар


                • #23
                  И що ни издаде? Вече никой няма да ни пуска на аванта и да ни сипва топла котлова храна ни в Курило нито даже на ІV километър ... Сега секи се праи на луд, а на нас тъкмо ни повярваха и айде отначало(((

                  Коментар


                  • #24
                    Първоначално публикуван от Стефан Преглед на мнение
                    И що ни издаде? Вече никой няма да ни пуска на аванта и да ни сипва топла котлова храна ни в Курило нито даже на ІV километър ... Сега секи се праи на луд, а на нас тъкмо ни повярваха и айде отначало(((
                    Ми! Издал съм ни

                    То това е само външно проявление.

                    Дали пък да не вземем да си пием хапчетата (два броя) и да се превърнем на един човек - СетоСтефан

                    Коментар


                    • #25
                      И аз като достоен идиот, се преборих и си качих аватар, как вдигам 500 гр. от полулежанка!

                      Коментар


                      • #26
                        Браво много ти отива.
                        Наздраве.

                        Коментар


                        • #27
                          До тук бях мОмци.

                          Изясних си кой кой е и какво може и знае.

                          Ако някой реши, че с нещо мога да му бъда полезен или има желание да си побъбрим, в профила ми има Кю и Скайп.

                          Няма повече да пиша.

                          Всичко добро!

                          Коментар


                          • #28
                            Защото не съм някое подмолно леке и страхливо копеле, ще ви пусна мнението, което съм писал в другия форум за този тук:

                            ..................


                            Момъци, я успокойте топката

                            Аз лично искам тук да благодаря на ГАД.

                            Той е човека, който ми наля акъл и се спрях да си продавам Фаустито.

                            Ндам. Оръжието трябва да е на този, който го е заслужил и който го е изстрадал.

                            Относно разделението.

                            Мен ме отвартиха там две неща.

                            1. Модератор, който си позволява лични нападки.
                            2. Една тема, за ендуровците и ловците, в която някой размахваше оръжие.

                            Относно администратора - Венци ми писа на лично съобщение, че форума е НЕГОВ и аз нямам думата.

                            А аз отговорих че не го купувам.

                            Апропо как може да бъде един форум нечий? Той е на всички които пишем в него.

                            Тъпо е да се вадят кирливи ризи, а тази наша тема изглежда така.

                            Ако някой иска да пише там - ще се съобразява с техните изисквания. Аз просто си излязох.

                            Тва е мОмци.

                            ГАД, ДОБРЕ СИ ДОШЪЛ.

                            Тук ще се бъзикаме, по моя си изказ, но той в никой случай не е злонравен или с цел да обиди теб или някой друг...

                            .................


                            Това мисля и няма да се разсърдя ако го изтриете. Има го написано и на друго място.

                            Коментар


                            • #29
                              Бе, кво става тук, бе?! Кви са тези простотии и откъде тръгна всичко?

                              Нямаше никакви такива проблеми, докато някой не почна да прави DoS атаки и да претоварва сървърите тук. Имаше такава отделна тема и там се изказваха предположения, че това е администраторът на другия офроудски форум. Не знам дали наистина той стои зад тези действия и доколко не си е покрил IP адресите, че да го уличат, но последвалото му поведение беше симптоматично, даже и имаше някви извинения от въпросния администратор с половин уста.

                              След това се започна някъв интерес от страна на потребителите на другите му форуми, граничещ от доброжелателно-любопитен като твоя, до провокативен. В последствие станаха някви разправии и т.н.

                              Не одобрявам приказки за "мой" и "твой" форум, колкото и да са обективно обусловени, но вече такива приказки са извадени от контекста на една и без това изнервена ситуация. Когато тук се идва с арогантна и предизвикателна нагласа, както пролича от разни теми в ловджийския форум не може да се очаква безкрайно толерантно отношение нито от администратора, нито от публиката.

                              Квото и да се говори, факт е, че всичко започна отвън и то не съвсем случайно. Ако атаките и нападките се правят, за да се "накажат" и "изобличат" администраторите, мога само да цитирам братята американци - Get a life!

                              В заключение - не съм забелязал никакви сериозни проблеми тук до пускането на алтернативния форум, след което последва лавинообразна излагация и то силно еднопосочна, поне в началото.

                              Коментар


                              • #30
                                Уважавайки позицията на set, смятам че подобни дискусии тук са напълно ненужни. Живеем в свободно общество (с доста уговорки) и всеки има право да се движи в рамките на закона. Предишната дискусия от която почна всичко е ясна, както и стана ясно за какво става въпрос. С това законовите рамки бяха изчерпани още повече след писменото тук извинение на този човек. Факт е че същия човек и негови хора продължиха в този дух за което им беше и отнето правото да пишат тук. А правото да пишат на други места имат и това вече не е наша работа.

                                В портала налов за пълноправно членство се изисква плащане което носи съответните дивиденти на собственика. Това си е негово законно право и е естественото той да се опитва да предизвиква колкото се може повече конфронтация и "войни". Всичко това е напълно легално и законно но само когато не пречи на нашия портал. Тъй като в случая хората си пишат на друго място, никой не ни атакува и не предприема никакви незаконни действие ние нямаме нищо против...
                                VPetrov.photography

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X