Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Регистрация на газово и въздушно оръжие

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Регистрация на газово и въздушно оръжие

    Първоначално публикуван от bojitch Преглед на мнение
    Може някъде да е казано, но не го намирам.
    Как се разбират (изчисляват) джаулите?
    Mасовите китайски патлангачи са доста под норматива, то и на кутията им си го пише.
    подаръци за мъже от FACOM
    промоция на читави инструменти

    и на хоби такива

    тел. О879 Ч8Ч 2З5

    Коментар


    • От: Регистрация на газово и въздушно оръжие

      Здравейте, подариха ми въздушна пушка и сега четейки законите нямам идея дали да я регистрирам. За нея самата нямам никакво инфо, купувана е преди 5-6 години, китайска най-вероятно. Няма си модел ни марка, пише само "SAFARI" на нея. Няма също така и никакви документи към нея, ако ида да я обява дали няма да ми треснат акт, защо сега чак я обяваявам? В смисъл аз и да ги убедя, че са ми я подарили, те ще искат да глобят този който ми я е подарил.. струва ми се, че ако решат много сериозно могат да ме разиграят... Ако някой знае нещо по въпроса, моля да сподели или да даде съвет. Убеден съм, че няма 24джаула сила, но няма как да го докажа.

      Коментар


      • От: Регистрация на газово и въздушно оръжие

        Днес ходих да "уведомя" властите за един газов пистолет - който е към 7-мо РУ да знае, че КОС-а е още в Студентски град срещу УНСС, а не в самото 7-мо до Американския колеж. Аз добре се поразходих днеска, но няма нужда и други да го правят...
        Honda XL600LM, 1987
        Honda HR-V, 1.6, 3 drs, 4WD, 1999
        Opel Frontera B Sport, Y22DTH, 2003

        Коментар


        • От: Регистрация на газово и въздушно оръжие

          Първоначално публикуван от D_I_V_A_K Преглед на мнение
          Здравейте, подариха ми въздушна пушка и сега четейки законите нямам идея дали да я регистрирам. За нея самата нямам никакво инфо, купувана е преди 5-6 години, китайска най-вероятно. Няма си модел ни марка, пише само "SAFARI" на нея. Няма също така и никакви документи към нея, ако ида да я обява дали няма да ми треснат акт, защо сега чак я обяваявам? В смисъл аз и да ги убедя, че са ми я подарили, те ще искат да глобят този който ми я е подарил.. струва ми се, че ако решат много сериозно могат да ме разиграят... Ако някой знае нещо по въпроса, моля да сподели или да даде съвет. Убеден съм, че няма 24джаула сила, но няма как да го докажа.
          Отиди до Вип Трейдинг в Мусагеница. На една стена са окачени всякакви въздухарки, с етикети за ТТ-данните. Ако я има, ще видиш дали подлежи на "уведомление" в полицията.
          ЪХ: "Парите си похарчих за пури, пиене и жени, а останалите ги профуках"

          Коментар


          • От: Регистрация на газово и въздушно оръжие

            Здравейте. Някой има ли представа дали във Варна 3-то РПУ ще стане номера да регистрирам газовия ?? И с какво работно време са както и кои дни работят.

            Коментар


            • От: Регистрация на газово и въздушно оръжие

              Никакъв номер няма - отиваш и го декларираш.
              Прави каквото трябва, пък да става каквото ще!

              Коментар


              • От: Регистрация на газово и въздушно оръжие

                052 / 511310 обаждаш се и питаш. Това е тел. на 3-то РПУ. Не ядат хора............
                Венцислав Петров
                Горното е изцяло мое лично мнение, с което не ангажирам никое друго лице.
                Рекстън 2 2.7 165 к.с. ; Лагуна купе 2.0 dci 210 к.с.
                0889 62 8четири 6четири

                Коментар


                • От: Регистрация на газово и въздушно оръжие

                  http://forum.airguns.bg/index.php?fo...1%82%D0%B8.11/

                  Тук има по подробно писано относно регистрацията на газово и ВО.
                  jeep CHEROOKEE KJ 2,4 147kс.

                  Коментар


                  • Първоначално публикуван от D_I_V_A_K Преглед на мнение
                    От: Регистрация на газово и въздушно оръжие

                    Здравейте, подариха ми въздушна пушка и сега четейки законите нямам идея дали да я регистрирам. За нея самата нямам никакво инфо, купувана е преди 5-6 години, китайска най-вероятно. Няма си модел ни марка, пише само "SAFARI" на нея. Няма също така и никакви документи към нея, ако ида да я обява дали няма да ми треснат акт, защо сега чак я обяваявам? В смисъл аз и да ги убедя, че са ми я подарили, те ще искат да глобят този който ми я е подарил.. струва ми се, че ако решат много сериозно могат да ме разиграят... Ако някой знае нещо по въпроса, моля да сподели или да даде съвет. Убеден съм, че няма 24джаула сила, но няма как да го докажа.
                    Има как,отиваш в ВИП магазина за оръжие на Г.М.Димитров там ти я мерят с хронограф и ти дават бележка.
                    Honda CRF 250 X
                    Touareg 3.0 TDI

                    Коментар


                    • дядо владо
                      дядо владо коментира
                      Редактиране на коментар
                      Иво, той D_I_V_A_K е питал през декември 2012 г.......дали от тогава не е намерил решение?

                    • Alexr
                      Alexr коментира
                      Редактиране на коментар
                      Дядо, отговора, обаче може да ми свърши работа на мен. Така, че благодаря!

                  • Малко остарели,но все пак новини:


                    ЗОБВВПИ Чл.4 Ал.8 (Нова - ДВ, бр. 37 от 2019 г.) Техническите спецификации за предупредителните и сигналните оръжия, с цел гарантиране, че същите не може да бъдат преработвани така, че да произвеждат изстрел с куршум или снаряд чрез действието на взривно вещество, се определят с акт по чл. 10а, параграф 3 от Директива (ЕС) 2017/853 на Европейския парламент и на Съвета от 17 май 2017 г. за изменение на Директива 91/477/ЕИО на Съвета относно контрола на придобиването и притежаването на оръжие (ОВ, L 137/22 от 24 май 2017 г.), наричана по-нататък "Директива (ЕС) 2017/853". Съответствието с техническите спецификации се удостоверява със сертификат от производителя.

                    Преходни и Заключителни разпоредби
                    КЪМ ЗАКОНА ЗА ИЗМЕНЕНИЕ И ДОПЪЛНЕНИЕ НА ЗАКОНА ЗА ОРЪЖИЯТА, БОЕПРИПАСИТЕ, ВЗРИВНИТЕ ВЕЩЕСТВА И ПИРОТЕХНИЧЕСКИТЕ ИЗДЕЛИЯ
                    (ОБН. - ДВ, БР. 37 ОТ 2019 Г.)

                    § 67. (1) Лицата, които до влизането в сила на този закон притежават регистрирани предупредителни и сигнални оръжия, които не отговарят на техническите спецификации по чл. 4, ал. 8, може да ги съхраняват, носят и употребяват по досегашния ред, без да прехвърлят собствеността върху тях, освен при наследяване.


                    And if all others accepted the lie, then the lie passed into history and became truth.

                    Коментар

                    Активност за темата

                    Свий

                    В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                    Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                    Зареждам...
                    X