Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Среща на Ендуро клубовете 31.01.2010г.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Среща на Ендуро клубовете 31.01.2010г.

    На 31-ви януари (неделя) 2010г. в 13:00, в гр. Велико Търново ще се проведе среща на Ендуро клубовете в България.

    Целите на срещата са:
    1. Разговор за бъдещето на Ендурото;
    2. Запознаване с правилата за РШЕ 2010;
    3. Запознаване със стандартите за провеждне на кръговете от РШЕ;
    4. Уточняване на календара за РШЕ 2010.

    На срещата са поканени всички клубве в страната, които са имали имат или ще имат дейност свързана с ендуро спорта. Особено препоръчително е присъствието на минимум един член от всеки клуб.

    Точното място на срещата ще бъде доуточнено и посочено допълнително.
    К. Кулев

  • #2
    До: Среща на Ендуро клубовете 31.01.2010г.

    Калине, тази среща със статут на Общо събрание на клубовете ли е и ако е така имаме ли проекто-дневен ред ?
    offroad фен
    1983 XL500R ->1996 XR600R ->2004 WR450F ->2008 KLX450R ->2009 BETA 450RR Factory ->2009 KTM 990 Adventure + 2013 Husaberg FE450
    TOYOTA Hilux 3.0 D-4D

    Коментар


    • #3
      До: Среща на Ендуро клубовете 31.01.2010г.

      Първоначално публикуван от Гълъбин Колев Преглед на мнение
      Калине, тази среща със статут на Общо събрание на клубовете ли е и ако е така имаме ли проекто-дневен ред ?
      Не. Организирам срещата с целите описани по-горе.
      Не съм мислил за общо събрание в познатия до сега вид.
      Но ако проявите желание и инициатива, може да се използва организацията на тази среща за целите, които имаш предвид
      К. Кулев

      Коментар


      • #4
        До: Среща на Ендуро клубовете 31.01.2010г.

        Първоначално публикуван от Калин Кулев Преглед на мнение
        Не. Организирам срещата с целите описани по-горе.
        Не съм мислил за общо събрание в познатия до сега вид.
        Но ако проявите желание и инициатива, може да се използва организацията на тази среща за целите, които имаш предвид
        Мисля че по-правилно е да изберем новата КЕ преди да коментираме нещата за сезон 2010.Засега само теб сме те почти утвърдили! Затова питам!
        Последно редактирано от Гълъбин Колев; 16-01-10, 22:56.
        offroad фен
        1983 XL500R ->1996 XR600R ->2004 WR450F ->2008 KLX450R ->2009 BETA 450RR Factory ->2009 KTM 990 Adventure + 2013 Husaberg FE450
        TOYOTA Hilux 3.0 D-4D

        Коментар


        • #5
          До: Среща на Ендуро клубовете 31.01.2010г.

          Ами какво да ти кажа.
          Искам да вървят нещата и да няма никакви поводи за каквито и да било дразги.
          Изрично го казвам, защото в други теми забелязвам, че често не ме разбират правилно (особено от вашия клуб се засягат ). Та с най-добри чувства мнението ми е следното:
          Днес е 17-ти януари. Ако трябва да поизчакам да ме доутвърдите ама да не мине годината... Та за това работя усилено по темата РШЕ вече повече от месец. Очевидно не съм в позиция да свиквам общо събрание, (наистина не е моя работа защото това събрание трябва да се свика от УС на КЕ 2009) и честно да ти кажа хич не си губя времето дори да мисля за събранието, квотния принцип, гласуването, управителния съвет...
          Мен ме вълнува кой ще върши някаква работа и как ще се развиват събитията. Календара достатъчно закъсня, а има толкова много работа, която трябва да се свърши... За това съм се захванал я организирам, пък вие като искате си гласувайте и се утвърждавайте.
          Всички знаем как работи КЕ изминалите години нали? Двама се вълнуват, другите се появяват веднъж годишно. Тая схема ми е ясна... Не мога да ви чакам.
          На срещата ще разкажа какво съм направил и какво смятам да правя, ще се разберем кой и с какво ще участва и кой няма. Ако искате, чувствайте се поканени (използвайте повода) на същото място и на същата дата, досегашния УС на КЕ, да направите общо събрание и всичко както искате. Нямам нищо против!
          К. Кулев

          Коментар


          • #6
            До: Среща на Ендуро клубовете 31.01.2010г.

            Знаеш че сме ти гласували доверие преди повече от месец именно защото някой трябва да върши работа и мисля че знаеш че ти имаме доверие.Просто имай предвид че това че има ендуро въобще е плод на разбирателство и диалогичност между клубовете,защото те са енндурото,а не федерацията.Старата КЕ направи само една грешка, но човек се учи от грешките си все пак и в този случай е поправима ( не става въпрос за твоята кандидатура за председател на КЕ,напротив, не виждам по-подходящ човек
            Последно редактирано от Гълъбин Колев; 17-01-10, 07:32.
            offroad фен
            1983 XL500R ->1996 XR600R ->2004 WR450F ->2008 KLX450R ->2009 BETA 450RR Factory ->2009 KTM 990 Adventure + 2013 Husaberg FE450
            TOYOTA Hilux 3.0 D-4D

            Коментар


            • #7
              До: Среща на Ендуро клубовете 31.01.2010г.

              Първоначално публикуван от Калин Кулев Преглед на мнение
              ...
              За това съм се захванал я организирам, пък вие като искате си гласувайте и се утвърждавайте.
              Всички знаем как работи КЕ изминалите години нали? Двама се вълнуват, другите се появяват веднъж годишно. Тая схема ми е ясна... Не мога да ви чакам.
              На срещата ще разкажа какво съм направил и какво смятам да правя, ще се разберем кой и с какво ще участва и кой няма. ...
              +1

              Коментар


              • #8
                До: Среща на Ендуро клубовете 31.01.2010г.

                Срещата на Ендуро клубовете ще бъде в град Велико Тъново ул.Толедо N:6 бизнес център Тремол за повече инфо 0888819808-Зорница

                Коментар


                • #9
                  До: Среща на Ендуро клубовете 31.01.2010г.

                  Координатите на сградата са: N43 04 47 , E25 36 29
                  Срещата ще се проведе в снек бар ТРЕМОЛ , пускаме линк към google maps с ориентир от посока София: http://maps.google.com/maps?f=d&sour....panoramio.all
                  ориентир от посока Варна: http://maps.google.com/maps?f=d&sour....panoramio.all

                  Коментар


                  • #10
                    До: Среща на Ендуро клубовете 31.01.2010г.

                    Барни, не е зле да се измисли някакво озвучаване.Помисли по въпроса
                    offroad фен
                    1983 XL500R ->1996 XR600R ->2004 WR450F ->2008 KLX450R ->2009 BETA 450RR Factory ->2009 KTM 990 Adventure + 2013 Husaberg FE450
                    TOYOTA Hilux 3.0 D-4D

                    Коментар


                    • #11
                      До: Среща на Ендуро клубовете 31.01.2010г.

                      Първоначално публикуван от Гълъбин Колев Преглед на мнение
                      Барни, не е зле да се измисли някакво озвучаване.Помисли по въпроса
                      да повикаме ли и златаришката музика

                      Коментар


                      • #12
                        До: Среща на Ендуро клубовете 31.01.2010г.

                        Първоначално публикуван от Барни Преглед на мнение
                        да повикаме ли и златаришката музика
                        Винаги си ме разбирал правилно!
                        Трябваше в събота да я направим тая среща

                        ПП: Калине, не чети ако обичаш
                        offroad фен
                        1983 XL500R ->1996 XR600R ->2004 WR450F ->2008 KLX450R ->2009 BETA 450RR Factory ->2009 KTM 990 Adventure + 2013 Husaberg FE450
                        TOYOTA Hilux 3.0 D-4D

                        Коментар


                        • #13
                          До: Среща на Ендуро клубовете 31.01.2010г.

                          събота 30 януари МРК Боляри ще организира предизборно чалга парти,моля всички прецедатели на мотоклубове да присъстват.Мероприятието ще бъде на високо ниво

                          Коментар


                          • #14
                            До: Среща на Ендуро клубовете 31.01.2010г.

                            Тъй кажи бе човек !
                            Нали знаеш как си падам по класиката и чалгата ?!
                            При вас съм на 100% пък Гълъбин, ако иска да идва !
                            Ендурото и сексът не са шега работа !
                            -------------
                            Животът се измерва с броят на издишванията !

                            http://sixdayscrazyjob.com
                            http://crazy-job.com

                            Коментар


                            • #15
                              До: Среща на Ендуро клубовете 31.01.2010г.

                              Последно часът на срещата остава ли си 13:00?
                              Kawasaki KX250F

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X