Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Моргите за Г-класа или от къде да купуваме части втора употреба!

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    До: Моргите за Г-класа или от къде да купуваме части втора употреба!

    Благогодаря
    Последно редактирано от vokel; 11-03-08, 21:07.
    --------------------------------------------------------------
    Ал. Иванов
    +359888561561

    Коментар


    • #32
      До: Моргите за Г-класа или от къде да купуваме части втора употреба!

      Здравей,

      Правилно сте се насочили към Кърнаре, но не правете грешката с "Теслата".


      Ето тук има кординати на момчетата http://www.mercedes-lkw.com/

      Търсете Пламен или Иван има доста части за Г-класа и постоянно камионите им пътуват така, че предполагам ще ви намерят каквото търсите на разумна цена.

      Коментар


      • #33
        До: Моргите за Г-класа или от къде да купуваме части втора употреба!

        Може ли някой да даде съвет за гумените свързващи съединения между основния и допълнителните резервоари?Интересни са и алтернативни решения.

        Коментар


        • #34
          До: Моргите за Г-класа или от къде да купуваме части втора употреба!

          Първоначално публикуван от ichomakov Преглед на мнение
          Здравей,

          Правилно сте се насочили към Кърнаре, но не правете грешката с "Теслата".


          Ето тук има кординати на момчетата http://www.mercedes-lkw.com/

          Търсете Пламен или Иван има доста части за Г-класа и постоянно камионите им пътуват така, че предполагам ще ви намерят каквото търсите на разумна цена.
          Незнам аз кои е Теслата ама тоя другия Пламен(чиста проба менте мошеник)за мен де за някои може и златен да е.

          Та ако става въпрос за моргата на края на Кърнаре и после в ляво,от там взех един мотор 2.9 интересното е че беше качен още на бус запалих,чух,видях душих като Немска овчарка.Технически грамотен човек съм знам как се слуша какво се гледа от 14 годишен не съм дал на никои да ми пипне нито мотор нито пък кола аз си ги оправям щото се навъдиха маистори ментета та ме е страх да ходя при някои такъв.Харесах капарирах на другия ден отивам взимам.Когато го сложих на буса въртя ама не пали нещо газо-разпределението го няма отварям капака на главата и оооо.....небеса вала на три хидр.повдигачи не на парчета а на парченца та така там потънах 2000 кинта.

          Та внимаваите ако ходите там и си опичаите акъла.
          Последно редактирано от spl77; 04-12-08, 09:15.

          Коментар


          • #35
            До: Моргите за Г-класа или от къде да купуваме части втора употреба!

            И аз имам нещо останало.http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=70984

            Коментар


            • #36
              До: Моргите за Г-класа или от къде да купуваме части втора употреба!

              Аз съм много доволен от теслата той е на главният път ,пазрлъка върви и частите са му читави.Христо се казва а тел.-0888503851
              Последно редактирано от Стефи Накова; 15-01-15, 11:26.

              Коментар


              • #37
                До: Моргите за Г-класа или от къде да купуваме части втора употреба!

                И още една морга каде има гета е автоборса ричи гр.Стара Загора тел.0887100888

                Коментар


                • #38
                  До: Моргите за Г-класа или от къде да купуваме части втора употреба!

                  Мога ли на Г 300Д 83 година да сложа турбо д.

                  Коментар


                  • #39
                    До: Моргите за Г-класа или от къде да купуваме части втора употреба!

                    имам няколко г-класи-къси бази .останали са доста работи. имам и нови части за тях ,ако някой го интересува нещо ще давам отстъпки за колеги от клуба. на лични или на телефона в подписа.
                    Марио-0896 109 351 или 0876 438 583

                    Коментар


                    • #40
                      От: Моргите за Г-класа или от къде да купуваме части втора употреба!

                      Търся предна, лява полуоска за Г-300Д, десен волан/ако има значение/, къса база.
                      Станимир Дочев - тел.0888 939 434; 0897 800 790.
                      Jeep Grand Cherokee * WJ * 4.7 V8 * Quadra Drive * LPG LR

                      Ако можеш - дай, ако неможеш - признай!

                      Коментар


                      • #41
                        От: Моргите за Г-класа или от къде да купуваме части втора употреба!

                        Колеги, на някой да му се намира работещ спирачен супорт за дясно предно колело на W460? Или само едно буталце?
                        Без блокажи си за никъде. :D
                        Без лебедка, хептен...

                        0887 731062 - Цецо

                        Коментар


                        • #42
                          От: Моргите за Г-класа или от къде да купуваме части втора употреба!

                          Колега на бусовете Мерцедес апаратите са еднакви като на г класата и маи са по евтини.
                          Никои да не се качва на камионите преди да са дошли ?

                          Коментар


                          • #43
                            От: Моргите за Г-класа или от къде да купуваме части втора употреба!

                            Първоначално публикуван от VARIO Преглед на мнение
                            Колега на бусовете Мерцедес апаратите са еднакви като на г класата и маи са по евтини.
                            Дай боже да са същите, все ще се наложи някога. Аз си създадох проблем от некадърност; счупих едното буталце с тръбния ключ, бях се панирал, че е от закалена стомана, оказа се чугун; направихме едно стоманено и решихме проблема.
                            Без блокажи си за никъде. :D
                            Без лебедка, хептен...

                            0887 731062 - Цецо

                            Коментар


                            • #44
                              От: Моргите за Г-класа или от къде да купуваме части втора употреба!

                              Имам един бензинов мотор МБ 2,3 с механична инжекция,мисля му едни 250 лв. с инжекцията ,може и да го разглобим!

                              Коментар


                              • #45
                                От: Моргите за Г-класа или от къде да купуваме части втора употреба!

                                Първоначално публикуван от сиско Преглед на мнение
                                Имам един бензинов мотор МБ 2,3 с механична инжекция,мисля му едни 250 лв. с инжекцията ,може и да го разглобим!
                                Ако е с петстепена скоростна кутия,дали ти стоят щангите за скоростите.Трябват ми за петстепена кутия от мотор2.3 бензин 86 год.Благодаря и
                                ТОЙОТА в РЕЙНДЖЪР стъпили на ПАТРОЛ Y 60
                                Г 230Е
                                Г 500 0887 390 703

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X