Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Офф-роуд състезание в Девин

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    До: Офф-роуд състезание в Девин

    Трасето е около 2 километра,с естествени и изкуствени препядствия, лебедките са препоръчителни! Задължителни са гумите за кал Стартовата такса е 20лв.
    Необикновенните времена изискват необикновенни мерки!

    Коментар


    • #17
      До: Офф-роуд състезание в Девин

      Благодаря за информацията.

      Коментар


      • #18
        До: Офф-роуд състезание в Девин

        Живот и здраве аз викам да покарам, все пак има доста време до тогава
        Търговията е проста работа ама не е за прости Люде.

        Коментар


        • #19
          До: Офф-роуд състезание в Девин

          Нещо останаха много неясноти относно състезанието.Ще има ли изобщо състезание?Нещо снимки от трасето?Отиде ли някой да го гледа?Видях в календара, че е оставено за 7-ми петък.Това окончателната дата ли е след като не се припокрива с друго състезание?
          Последно редактирано от Петър Митрев; 12-04-10, 21:31.

          Коментар


          • #20
            До: Офф-роуд състезание в Девин

            колеги ще се опитам да ви покажа трасето, предполагам как ще е, тъй като ми е добре познат района. доста е трудно поне катеренето ще има ями с кал и така поне това знам. Около 5 км. Не искам да ви подвеждам това ми е предположението, но точния маршрут него знам.
            Прикачени файлове

            Коментар


            • #21
              До: Офф-роуд състезание в Девин

              Състезанието ще се случи! Датата остава,скоро ще качим и снимки ...Бая скали имаше да разбиваме, че нямаше път на места
              Необикновенните времена изискват необикновенни мерки!

              Коментар


              • #22
                До: Офф-роуд състезание в Девин

                Ще има ли разходка със състезателен характер в Девин за обявените дати или да
                0886/706147 Тунинг на Vitara & Grand Vitara

                Коментар


                • #23
                  До: Офф-роуд състезание в Девин

                  Първоначално публикуван от vkita Преглед на мнение
                  колеги ще се опитам да ви покажа трасето, предполагам как ще е, тъй като ми е добре познат района. доста е трудно поне катеренето ще има ями с кал и така поне това знам. Около 5 км. Не искам да ви подвеждам това ми е предположението, но точния маршрут него знам.
                  Това изобщо не ми прилича на траял ,а ако е ,ще е най дългия правен досега.

                  Коментар


                  • #24
                    До: Офф-роуд състезание в Девин

                    До колкото разбрах организаторите работят, та най вероятно ДА
                    BULGARIA TROPHY 2016 ... NO LIMITS ...

                    Коментар


                    • #25
                      До: Офф-роуд състезание в Девин

                      Вчера огледахме мястото за трасето. Дължината ще бъде като за траял. Ако организаторите реализират нахвърляните идеи ще се получи интересно състезание. Няма да е супер хард за трошене, но няма да е и магистрала. С добро задволанно устройство и гуми трасето ще може да се премине без асистенция. Евентуално на две места ще трябва да имате добър ъгъл на атака отпред. За сега от изкуствените препятствия са предвидени "слонски стъпки".
                      Публиката ще има възможност да наблюдава цялото трасе.

                      Нядявам се тези дни организаторите като уточнят трасето да дадат повече подробности. Също така и някоя снимка, че аз нямаше как да снимам / постоянно закъсвах в едно дере и трябваше да ме теглят /
                      BULGARIA TROPHY 2016 ... NO LIMITS ...

                      Коментар


                      • #26
                        До: Офф-роуд състезание в Девин

                        По моя информация траяла в Девин се отлага.Моля организатора да даде повече информация.
                        SUZUKI SAMURAI
                        http://htftp.domainbg.com/icofresh/a...m/new-logo.jpg

                        Коментар


                        • #27
                          До: Офф-роуд състезание в Девин

                          Уважаеми колеги,
                          работим усилено за провеждане на състезанието-ТРАЯЛ ХЕРМЕС 4 X 4 -гр. Девин. Но, като за първи път и поради липса на опит,водени от голям ентусиазъм то да се случи, подценихме сложността по организацията на мероприятието. Оказа се че препядствията които подготвихме са непосилни за участниците от нашия регион, докато подготвените автомобили ги преминават с лекота. Така с идеята " да има за всекиго по нещо" и от съображения за близостта между датите за провеждане на състезанията в Девин и Лазарово, решихме да променим датата на нашето състезание. Бихме желали, макар че ни е за първи път, да направим едно достойно състезание с два класа, в което да има предизвикателство, както за нормални, така и за висок клас автомобили. Насрочваме дата 12.06.2010 г. Датата е твърда и няма да бъде променяна повече. Извиняваме се ако сме провалили плановете на някой от Вас и Молим за разбиране от Ваша страна. Решението ни е за благото на състезанието и участниците в него.
                          Необикновенните времена изискват необикновенни мерки!

                          Коментар


                          • #28
                            До: Офф-роуд състезание в Девин

                            Местя датата в Календара
                            LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
                            www.ADV-Bulgaria.com

                            Коментар


                            • #29
                              До: Офф-роуд състезание в Девин

                              Събирайте колите след Лазарово и напред към Девин
                              BULGARIA TROPHY 2016 ... NO LIMITS ...

                              Коментар


                              • #30
                                До: Офф-роуд състезание в Девин

                                Браво. Пишете Троянско участие след Лазарово.Успех в организациата,а ние щте направим купона. Ама да има кал.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X