Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Разходки около Ямбол

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Разходки около Ямбол

    Коментар


    • От: Разходки около Ямбол

      Май докато не мине и Русе няма да определите дата... Пък после кой счупен на кой му студено. Пък и за какъв прехо се мисли все пак като км. и трасе, че след тия дъждове, ще е интересно.
      Terrano 2.4 LPGi тел. 0888536080

      Коментар


      • От: Разходки около Ямбол

        Първоначално публикуван от damyan82 Преглед на мнение
        Май докато не мине и Русе няма да определите дата... Пък после кой счупен на кой му студено. Пък и за какъв прехо се мисли все пак като км. и трасе, че след тия дъждове, ще е интересно.

        Ямбол и Сливен няма кои да кара "трофи". Всички сме на линия, чакаме дата и маршрут и газ по баирите.
        ТЛК-120 Николай Колев
        0898521295

        Коментар


        • От: Разходки около Ямбол

          Чакаме дата.

          Коментар


          • От: Разходки около Ямбол

            Вчера Тошко беше в Ямбол и си говорехме за чумерна и си мислим че след този сняг ще е доста тешко трасето(или трябва да сме серозно подготвени)
            Та си мислехме нещо по на изток из стара планина че е по топло
            а дата за тази седмица няма да стане но за 8/9 ако можем да се организираме ще е супер
            п.п това си е мое мнение(все пак да чуем желанията на всички и да се разберем)
            Suzuki samurai sj 413 jx gsm.0897876505 Ямбол

            www.youtube.com /ASK Yambol 4x4 extreme

            Коментар


            • От: Разходки около Ямбол

              Аз почивам на 15-16 ти. Нека чуем и други мнения, защото аз до последно не знам.
              Terrano 2.4 LPGi тел. 0888536080

              Коментар


              • От: Разходки около Ямбол

                В Неделя бях в района на х.Чумерна-/по асфалт/.
                Още тогава снегът беше около 40см.
                Ако тия дъждове при нас,там са били в сняг покривката ще е доста над 40см. и е ъпсурд да се мисли,че ще се кара по черно горе-/лично мнение/.
                Прикачени файлове

                Коментар


                • От: Разходки около Ямбол

                  Може да се уговори някоя хижа на Тополица ,а Ончо знае доста маршрути ,които можем да допълним и ние ,примерно може да се тръгне от с. Лозарево и да се спи на Тополица и втория ден да се щъка към Руен ,или може да се кара на обратно.
                  Теч?! Какъв теч? Това под колата е просто потта на всички коне под капака!

                  Коментар


                  • От: Разходки около Ямбол

                    Чумерна съм го карал. Едно от нещата да искам да съм част от това е да видя нещо ново така, че мен маршрута ме устройва. Още повече, че е и по-близко до мен и респективно по-малко гориво и излишни км.
                    Terrano 2.4 LPGi тел. 0888536080

                    Коментар


                    • От: Разходки около Ямбол

                      А какво ще кажете за Върбица хижата е голяма и е тъкмо като за нас Трасета за каране колкото искате. Примерно Петолъчката-Медвен-Върбица на другия ден Върбица-Каменско-яз.Камчия-Карнобат

                      Коментар


                      • От: Разходки около Ямбол

                        Първоначално публикуван от Оника Преглед на мнение
                        А какво ще кажете за Върбица хижата е голяма и е тъкмо като за нас Трасета за каране колкото искате. Примерно Петолъчката-Медвен-Върбица на другия ден Върбица-Каменско-яз.Камчия-Карнобат
                        Мммм доста живописен маршрут ако няма много сняг ще стане интересен преход
                        Suzuki samurai sj 413 jx gsm.0897876505 Ямбол

                        www.youtube.com /ASK Yambol 4x4 extreme

                        Коментар


                        • От: Разходки около Ямбол

                          Първоначално публикуван от Оника Преглед на мнение
                          А какво ще кажете за Върбица хижата е голяма и е тъкмо като за нас Трасета за каране колкото искате. Примерно Петолъчката-Медвен-Върбица на другия ден Върбица-Каменско-яз.Камчия-Карнобат


                          Става ,особено около камчия си е красиво
                          Теч?! Какъв теч? Това под колата е просто потта на всички коне под капака!

                          Коментар


                          • От: Разходки около Ямбол

                            Добре де дайте да видим кой кога почива и всеки да си напише удобните за него дати и така да се реши нещо. Така, ще има повече време да се подготвим или поне аз. Машината не съм я карал от март месец и определено има какво да се желае. То най-вероятно аз, ще съм единствена кола от Варна. Интересно ми е обаче за колегите от Шумен имат ли интерес???
                            Terrano 2.4 LPGi тел. 0888536080

                            Коментар


                            • От: Разходки около Ямбол

                              Първоначално публикуван от jaxan Преглед на мнение
                              Абе пичове аз че за Ямбол нямам време нямам, ама близо година съм във Варна............Вземете ме на една разходка бе.
                              Да караш или да се возиш?
                              http://vbox7.com/play:398e8b82

                              Коментар


                              • От: Разходки около Ямбол

                                Все пак маи ще се съберете няколко коли от Варна
                                Вчера минавах през Ришки проход и сняг имаше само на високото и по северните склонове
                                ако има желаещи да се нощува на въпросната хижа Върбица е добре да им се обадим и да ги предопредим кока ще ходим(едвали ще е заета цялата но все пак)
                                15 и 16 ли ще са да тите има достатъчно време всеки да си попретегне машинката и газ
                                Suzuki samurai sj 413 jx gsm.0897876505 Ямбол

                                www.youtube.com /ASK Yambol 4x4 extreme

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X