Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Стари автомобили на служба

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    От: Волга ГАЗ24-03

    Ако се беше обадил по - рано можеше да ти подаря моя . Но вече всчко е минало . Един път влизам аз в един двор и гледам ниско ми идва за буркана . Колата минава, но буркана не . Естествено бях и претоварен и въобще не съм връщал газта
    Тарся инфо. за разликите м/у Волгова и Латвийска кутия .

    Коментар


    • #32
      От: Волга ГАЗ24-03

      Първоначално публикуван от sparow Преглед на мнение
      Да питам и аз нещо-може ли отнякъде все още да се намери читава сирена от руска бърза помощ?
      Тука в наща бърза помощ имаше латвии ,но всичко отиде одавна на вторични.
      Старите сирени който бяха на линейките са полски. За съжаление ги няма вече.
      ГАЗ 69 УАЗ 452-2 броя УАЗ 31512 Kia Sportage 2.0 16v
      Калта за УАЗа е като водата за водолаза 0886445318

      Коментар


      • #33
        От: Волга ГАЗ24-03

        Първоначално публикуван от mangelko Преглед на мнение
        Нещо по слаба ли е Волговата? Питам защото си купих Латвията от болницата в Габрово преди 2 години. за 600лв . Много лошо външно състояние , иначе другото е добре . 87 година, с бавния диференциал (така ми казаха докторите) . Минал съм 10 000 км . През по голямата част от прехода си я карам с 1500 кг по асвалт и 1200 -1300 кг по лоши пътища. Имам си и ремърке . По равното е супер , обаче като видя баир и започвам да се кръстя . До сега не сам я ремонтирал . Сложих и газ ( разбираемо защо) и не сам я спирал . Но сега ремонтите започват . кутията хърка при високи обороти ( в средни и ниски си е добре) , по надолнище скоростите си излизат сами. Радиатора започна да тече като леика отвсякаде.Аз да доливам добе , ама по байр няма хубаво охлаждане и ще прегрея мотора , пък зима иде . Мотора е чисто нов . Изгоря ми релето на мигачите . изпотрошиха се всичките копчета вътре ( боен фар , сирена , заден фар ...) И така . Това ми е болката . Чудех се за цяла Волга да взема . Защото повредите не са малко . Гледам кой ще ми е най - евтиния варянт, че този месец не е блогосклонен към семеиния бюджет . Размяна на части . Варианти всякакви . Нали двигател вадихте на някоя от колите . Ако я пращате на скраб да я вземам . Мен мотор ми не трябва . Виж колко пари ти дават и да идвам да я взимам. Ще се разберем .
        По горе си писал че кутията има разлика . Външно ги гледам еднакви. При такава експлоатация Волгова кутия ще кара ли ? Моля те дай повече инфо за разликите , защото до сега съм живял в заблуда ,че карам Волга. Skype: Ico__d нямям микрофон
        Ако искаш скоростната кутия от Латвията и други части от нея се обади да се разберем.
        ГАЗ 69 УАЗ 452-2 броя УАЗ 31512 Kia Sportage 2.0 16v
        Калта за УАЗа е като водата за водолаза 0886445318

        Коментар


        • #34
          От: Волга ГАЗ24-03

          Да, аз също се оглеждам за старите сирени на линейките, ама за сега - нищо! Ако някой знае за такава, да казва.
          С "Фармахим" - непобедим
          Дизел - само дънки!

          Коментар


          • #35
            От: Волга ГАЗ24-03

            Колега като гледам как се разглобени тези Волги се чудя случайно да имаш за продан тази лампичка дето е сложена на предният капак отдолу икато имаш нужда и си я пускаш че при мене и липса пък ми се иска да си я сложа.

            Коментар


            • #36
              От: Волга ГАЗ24-03

              Колеги не се обадихте за частите. Утре Волгата и двете Латвий ще ги карам на вторични.
              ГАЗ 69 УАЗ 452-2 броя УАЗ 31512 Kia Sportage 2.0 16v
              Калта за УАЗа е като водата за водолаза 0886445318

              Коментар


              • #37
                От: Волга ГАЗ24-03

                Ето я едната Латвия и Волгата.Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC00001.jpg
Прегледи:1
Размер:132.6 КБ
ID:5233283Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC00002.jpg
Прегледи:1
Размер:111.8 КБ
ID:5233282Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC00003.jpg
Прегледи:1
Размер:161.0 КБ
ID:5233281Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC00004.jpg
Прегледи:1
Размер:129.6 КБ
ID:5233280Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC00005.jpg
Прегледи:1
Размер:167.9 КБ
ID:5233279
                ГАЗ 69 УАЗ 452-2 броя УАЗ 31512 Kia Sportage 2.0 16v
                Калта за УАЗа е като водата за водолаза 0886445318

                Коментар


                • #38
                  От: Волга ГАЗ24-03

                  Огледалото за задно виждане ,много ми трябва

                  Коментар


                  • #39
                    От: Волга ГАЗ24-03

                    Първоначално публикуван от dragomir_68 Преглед на мнение
                    Частна ли беше или служебна?
                    Частна беше изслужи почти 30 години в семейството двигателя и в момента обикаля врачанския балкан на джип УАЗ. Беше от първите 10 внесени в България купена от кореком. Първата партида е била със заводски дефект поради несъосието между кормилния прът и секторната кутия се късат шлиците и оставаш без управление и от 10 8 катастрофират а две за късмет собствениците не са ги карали интензивно та са се отървали. Наща се обръща в Полоша за късмет на баба ми дядо ми и сестра ми с много ниска скорост господ ги е спасил че са спряли на някъкво крайпътно мотелче да си налеят вода и при потеглянето на втора скорост някъде към 40 километра се късат шлиците колата влиза в една крайпътна канафка и се обръща. После купето и предния мост са сменени за сметка на завода а на проблемния преход е поставено гумено каре .
                    Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

                    Коментар


                    • #40
                      От: Волга ГАЗ24-03

                      Първоначално публикуван от zilala Преглед на мнение
                      Огледалото за задно виждане ,много ми трябва
                      Имаш го.
                      ГАЗ 69 УАЗ 452-2 броя УАЗ 31512 Kia Sportage 2.0 16v
                      Калта за УАЗа е като водата за водолаза 0886445318

                      Коментар


                      • #41
                        От: Волга ГАЗ24-03

                        Здрасти,Драго!Възможно ли е да купя предните пружини на Латвията,искам да ги сложа на Волгата понеже много ще увисне от двигателя на ГАЗ 53,който ще слагам?

                        Коментар


                        • #42
                          От: Волга ГАЗ24-03

                          Драго, Латвията има ли допълнително парно отзад?
                          Случайни хора УАЗ не карат

                          Коментар


                          • #43
                            От: Волга ГАЗ24-03

                            Първоначално публикуван от VLADI Преглед на мнение
                            Здрасти,Драго!Възможно ли е да купя предните пружини на Латвията,искам да ги сложа на Волгата понеже много ще увисне от двигателя на ГАЗ 53,който ще слагам?
                            Влади, ще говоря с шефа на пункта като разглобят Латвията да ми запази пружините.
                            ГАЗ 69 УАЗ 452-2 броя УАЗ 31512 Kia Sportage 2.0 16v
                            Калта за УАЗа е като водата за водолаза 0886445318

                            Коментар


                            • #44
                              От: Волга ГАЗ24-03

                              Първоначално публикуван от Nik Преглед на мнение
                              Драго, Латвията има ли допълнително парно отзад?
                              Ники, оригинално има парно отзад но не знам дали все още е там. Днес ще проверя.
                              ГАЗ 69 УАЗ 452-2 броя УАЗ 31512 Kia Sportage 2.0 16v
                              Калта за УАЗа е като водата за водолаза 0886445318

                              Коментар


                              • #45
                                От: Волга ГАЗ24-03

                                Благодаря ти,Драго.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X