Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Стари автомобили на служба

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Стари автомобили на служба

    Първоначално публикуван от veskov Преглед на мнение
    Не е към Гагич въпроса, но нека да е там https://www.offroad-bulgaria.com/sho...41#post3411741
    Е, аз написах мнението си там.
    "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

    Коментар


    • От: Стари автомобили на служба

      Поздрави за Гагич от руските агенти
      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:vuxfb44i.jpg
Прегледи:1
Размер:345.0 КБ
ID:5806605

      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:neiztrrc.jpg
Прегледи:1
Размер:419.1 КБ
ID:5806606
      Кой'т не скача е червен, кой'т не скача е червен!

      Коментар


      • От: Стари автомобили на служба

        Присъединявам се към поздравленията.....

        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:autowp.ru_gaz-12_zim_faeton_opytnyj_1.jpg
Прегледи:1
Размер:1.38 МБ
ID:5806613
        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:1434441_jlj5rj3x36gc0wwsoc80.jpg
Прегледи:1
Размер:71.0 КБ
ID:5806614
        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:zim01_large.JPG
Прегледи:1
Размер:114.1 КБ
ID:5806615
        Hyundai Galloper exceed 2.5 TDi К Б

        Коментар


        • От: Стари автомобили на служба

          Първоначално публикуван от nbajani Преглед на мнение
          Присъединявам се към поздравленията.....
          Это что такое? ГАЗ 12 ЗИМ ?
          А онуй горното на Дагобара-дагонебара ни мойм го пузна?
          "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

          Коментар


          • От: Стари автомобили на служба

            Cadillac coupe deville (59г.), Гагич, капиталистическо-империалистически Кадилак.
            Вози като лодка във Венеция ама при бордюри заорава отдолу. Харчи колкото му сложиш, горе-долу колкото един Зил.

            Някъде имах и снимки с един Cadillac deville 83a. С него за първи път в живота ми изпитах чуството да се возиш и да събираш погледите по улиците и то в Париж в началото на 90те.
            Кой'т не скача е червен, кой'т не скача е червен!

            Коментар


            • От: Стари автомобили на служба

              Първоначално публикуван от Bogoljub Gagic Преглед на мнение
              Это что такое? ГАЗ 12 ЗИМ ?
              Так точно товарищ - очередное воровство из пиндоского автопрома...
              Hyundai Galloper exceed 2.5 TDi К Б

              Коментар


              • От: Стари автомобили на служба

                Първоначално публикуван от centurio Преглед на мнение
                То, комай, като не разбирам от ремонт на автомобили, тези неща по-горе, на мен ми звучат като мръсни думи за шведски манджи...
                Поне, единствен си признавам открито, че не знам нещо и не се срамувам да питам колеги за да науча нещо ново.
                Ама, като видях на Драго ''Дачия''-та, първото нещо, което ми проблесна е ето това:
                [ATTACH=CONFIG]978798[/ATTACH]
                А, да видим сега, кой е гледал стари сериали от 70-те на миналия век...
                ..........Старски и Хъч.............
                LZ3YG

                Коментар


                • От: Стари автомобили на служба

                  Първоначално публикуван от Dagobar Преглед на мнение
                  Някъде имах и снимки с един Cadillac .
                  Те ти снимка на кокиче в градината на дядо...
                  Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC06616.JPG
Прегледи:1
Размер:112.2 КБ
ID:5806654
                  ...да, вози меко и събира погледите (сигурно и семейства може да разваля)
                  Съвсем в движение 8-ма генерация(79-85) "Елдорадо" в случая "Биериц кабрио"
                  Последно редактирано от дядо владо; 17-01-19, 12:50.
                  0877 17 07 27 Понеделник - ден за почивка

                  Коментар


                  • От: Стари автомобили на служба

                    Първоначално публикуван от PARAPONERA Преглед на мнение
                    ..........Старски и Хъч.............
                    Точно!
                    https://www.youtube.com/watch?v=rqajVHN7hfc

                    А, някой може би помни и ''Професионалистите'':
                    https://www.youtube.com/watch?v=55gpif0a0P8
                    https://www.youtube.com/watch?v=wqGpIVk3xrU

                    То, автомобили, то нещо! Не като, онези при нас по соца! Не, че и тук нямаше доста западни, де... Пък и не е да не бяхме виждАли, все пак живеем на морето...
                    P.S. Който помни, нека гледа с кеф! На младите, едва ли им са познати, а и не биха им направили такова впечатление...

                    Коментар


                    • От: Стари автомобили на служба

                      Първоначално публикуван от дядо владо Преглед на мнение
                      Те ти снимка на кокиче в градината на дядо...
                      [ATTACH=CONFIG]979207[/ATTACH]
                      ...да, вози меко и събира погледите (сигурно и семейства може да разваля)
                      Съвсем в движение 8-ма генерация(79-85) "Елдорадо" в случая "Биериц кабрио"
                      А баш! Оня беше черен, с 2 врати. Още тогава имаше екстри, които станаха стандарт при другите коли едва в края на 90тте. Ма това беше 93 и снимките ми са само на хартиен носител някъде по архивите. Най-вероятно у нас в България. Жив да си деде!
                      Ако някой ден дойда къде тебе, ще ме повозиш ли едно кръгче нейде?
                      Е таквъз.
                      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:CDV1.jpg
Прегледи:1
Размер:275.7 КБ
ID:5806656

                      Иначе няма нещо по-красиво от американска кола от 50те години.
                      Кой'т не скача е червен, кой'т не скача е червен!

                      Коментар


                      • От: Стари автомобили на служба

                        Първоначално публикуван от Dagobar Преглед на мнение
                        Иначе няма нещо по-красиво от американска кола от 50те години.
                        Туй е от 70-те.
                        От 50-те най-хубави са английските, според мен.
                        "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

                        Коментар


                        • От: Стари автомобили на служба

                          Първоначално публикуван от дядо владо Преглед на мнение
                          [ATTACH=CONFIG]979207[/ATTACH]
                          Първоначално публикуван от Dagobar Преглед на мнение
                          [ATTACH=CONFIG]979217[/ATTACH]
                          Само американци могат да направят седем метра кола с две врати.
                          Прави каквото трябва, пък да става каквото ще!

                          Коментар


                          • От: Стари автомобили на служба

                            Първоначално публикуван от Bogoljub Gagic Преглед на мнение
                            Туй е от 70-те.
                            От 50-те най-хубави са английските, според мен.
                            Това да, моделната серия. Конкретно тая дето аз се возих e произведена 83.
                            Иначе аз говорих по-принцип за колите. Имат несравнимо излъчване, както казват немците "majestaetisch" = величествено, мoже би в превод.

                            Първоначално публикуван от davc Преглед на мнение
                            Само американци могат да направят седем метра кола с две врати.
                            Кво им пука, при техните измерения, разстояния и цени на горивото, особено тогава.
                            Мой колега в Щатите живее в няква къща с 5 декара двор.
                            Кара те такова
                            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:52xtyv2o.jpg
Прегледи:1
Размер:33.7 КБ
ID:5806657

                            Най-близкия му магазин за един хляб да си купи е на 5 мили. На мен ми е на няма и 100 метра.
                            Предполагам това е една от причините американските коли да не се наложат по световните пазари. Иначе двигателите им са неубиваеми, стига да не ги караш като спортни. Звукът от двигателите им ме подлудява, едно буботене на бавни обороти.... Ех мечти....
                            Кой'т не скача е червен, кой'т не скача е червен!

                            Коментар


                            • От: Стари автомобили на служба

                              Първоначално публикуван от Dagobar Преглед на мнение
                              Иначе двигателите им са неубиваеми, стига да не ги караш като спортни. Звукът от двигателите им ме подлудява, едно буботене на бавни обороти.... Ех мечти....
                              Как смеЙш да рЪзваляш темата?! Мигар низнаЙш, че по-големи бУклуци от американските коли нема?!
                              "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

                              Коментар


                              • От: Стари автомобили на служба

                                Първоначално публикуван от Bogoljub Gagic Преглед на мнение
                                Как смеЙш да рЪзваляш темата?! Мигар низнаЙш, че по-големи бУклуци от американските коли нема?!
                                Да бе боклуци, как пък не. Американците още след войната карат масови коли с оборудване дето в Европа е било характерно само за най-високия клас коли или става масово едва след десетилетия. И до ден днешен дори европейските марки за американския пазар се отличават доста от европейските за вътрешния пазар. При условие, че някои пътуват десетки километри всеки божи ден само за да отидат на работа, кой ще си позволи да произведе или купи калпава кола?
                                Просто както казах си имат специфика на каране и обслужване нагодени за техните условия.
                                Ако ги караш и третираш по европейски, много вероятно е и да ги счупиш.

                                За камионите пък им да не отварям дума. Кралят на магистралните тирове е Mack. Чувал съм, че в Щатите, ако една транспортна фирма нямат Макове, никой не я счита за сериозна и професионална.

                                На времето имаше един бай Стефчо, Бог да го прости, бивш тираджия от СОМАТ. Карал е Мерцедес. Разправяше за някъв дълаг и голям баир в Турция, дето натоварените европейски камиони го изкарвали с 300 зора. Ако са имали късмет да мине някой Мак, закача ги и заедно със собствения товар ги отнасял като вълна куца медуза.
                                Последно редактирано от Dagobar; 17-01-19, 16:03.
                                Кой'т не скача е червен, кой'т не скача е червен!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X