Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Стари автомобили на служба

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Стари автомобили на служба

    Първоначално публикуван от ittso Преглед на мнение
    Всеки автомобил е поръчков...
    И тия ли, които се чакаха по 10-15 години???
    Ясен: "Правилата просто не могат да обхванат живота, затова компромиси има навсякъде. Само различно дълбоки. И според местните и личните разбирания кое е по-важно."

    Коментар


    • От: Стари автомобили на служба

      След като си пуснал поръчка да ти бъде доставен автомобил, значи е поръчков. Отделно, избирал си цвят, дали да има ляво огледало, радио.
      Тоест, комплектовка по твой вкус, а гореизброените могат да минат за "всички екстри".
      Не чета коментари и не отговарям на такива.

      И коментаторите...

      Коментар


      • От: Стари автомобили на служба

        Първоначално публикуван от Vlado_Ts Преглед на мнение
        Всъщност пълна глупост е да твърдиш неща , които не съм писал .Не знам с каква цел карат с вдигнати гребла - "да източват държавата" или каквото там . А и лично на мен ми е през сайдера . Важен е резултатът от "чистенето" , за което и постнах снимките ( извадени иначе от клипчета, които лично съм правил с цел да показвам на Тома Неверните соцтруженици, че "такова животно" на запад от нас все пак има).
        ... а ако четеше подробно ( което трябва да правиш , когато аз пиша) щеше да видиш , че "за краставичката" е в отговор на дежурните краставичари . С други думи , както съм ти казвал и друг път : "Каквото повикало- такова се обадило" .
        Сигурно имаше предвид, че карат с вдигнати гребла, за да се насладят на шарените екранчета на жи пьи есите?Извинявай не съм ти хванал тънката мисъл.Баш в Софето да ревете от резултатите на снегопочистването при положение, че ресурс се изсипва от цялата държава, за да ви ловят снежинките във въздуха някак ми идва в повече.Тук ако става въпрос чистят с една Ифа и двама от етноса, които разхвърлят сол като сеячи, редовно карат с вдигнато гребло, защото измете ли греблото пресно навалелия сняг отдолу става доста неприятно, такъв ни е климата.

        А по темата, още една антика от днеска - път строи
        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:039125017-big.jpg
Прегледи:1
Размер:574.0 КБ
ID:5821161

        Коментар


        • От: Стари автомобили на служба

          Първоначално публикуван от Kirilpm Преглед на мнение
          .Баш в Софето да ревете от резултатите на снегопочистването при положение, че ресурс се изсипва от цялата държава, за да ви ловят снежинките във въздуха някак ми идва в повече.
          Аре, моля стига с подобни глупости!!

          Като как го изсипвате този ресурс, че нещо немога да схвана.

          Коментар


          • От: Стари автомобили на служба

            Ами да ти го кажа с прости думи зимата като отида в София разликата е очеизвадна с Варна или Бургас.А в София и снега е доста повече.Всяка година някой реве, че не му изчистили и глухите улички в квартала,а тук дори булевардите не са изчистени нацяло.

            Коментар


            • От: Стари автомобили на служба

              Първоначално публикуван от Kirilpm Преглед на мнение
              Ами да ти го кажа с прости думи зимата като отида в София разликата е очеизвадна с Варна или Бургас.А в София и снега е доста повече.Всяка година някой реве, че не му изчистили и глухите улички в квартала,а тук дори булевардите не са изчистени нацяло.
              Питайте си кмета. Къде ги е похарчил кинтите,

              Коментар


              • От: Стари автомобили на служба

                Първоначално публикуван от Kirilpm Преглед на мнение
                Ами да ти го кажа с прости думи зимата като отида в София разликата е очеизвадна с Варна или Бургас.А в София и снега е доста повече.Всяка година някой реве, че не му изчистили и глухите улички в квартала,а тук дори булевардите не са изчистени нацяло.
                Пак не стана ясно като как цялата държава изсипва ресурс за снегопочистването на София...

                Коментар


                • От: Стари автомобили на служба

                  Лесно, Сф стана Голема, отдавна. Знаят и кмет,и МС. Виж, приходите какви са е друг въпрос. През деня в Сф се трудят и поне 2 млн несофиянци. Или не?
                  А тези простотии се правят от името на всички ни.
                  Даника
                  Ми не гълтайте бре, и не лапайте. )) Дистанцирайте се демек ... ))deyan"h

                  Коментар


                  • От: Стари автомобили на служба

                    Първоначално публикуван от Kirilpm Преглед на мнение
                    Ами да ти го кажа с прости думи зимата като отида в София разликата е очеизвадна с Варна или Бургас.А в София и снега е доста повече.Всяка година някой реве, че не му изчистили и глухите улички в квартала,а тук дори булевардите не са изчистени нацяло.
                    Кире/Иване у Варна/Бургас не че пада много често сняг ама като падне е съчетано с бурен ветър и виелици

                    У Софето ветър нема ама смога ги трови яко

                    Като няма вятър и баба (Фъндъчка) знае
                    Land Rover Discovery II, V8 4.0
                    VW Golf VI variant
                    Гагич: "...Никой сериозен оффроудър не е сложен заводски на въздух, само СУВ за пред нощния чалга-клуб, пред кафето и за друсни-полянка..."

                    Коментар


                    • От: Стари автомобили на служба

                      + че Влагата е мнооого.
                      А тези простотии се правят от името на всички ни.
                      Даника
                      Ми не гълтайте бре, и не лапайте. )) Дистанцирайте се демек ... ))deyan"h

                      Коментар


                      • От: Стари автомобили на служба

                        Тази зима чакаме с огромен интерес ледените пързалки по най новата придобивка булевард Левски и неговите необичайно големи денивелации
                        Land Rover Discovery II, V8 4.0
                        VW Golf VI variant
                        Гагич: "...Никой сериозен оффроудър не е сложен заводски на въздух, само СУВ за пред нощния чалга-клуб, пред кафето и за друсни-полянка..."

                        Коментар


                        • От: Стари автомобили на служба

                          Първоначално публикуван от rosen_offroad Преглед на мнение
                          Тази зима чакаме с огромен интерес ледените пързалки по най новата придобивка булевард Левски и неговите необичайно големи денивелации
                          E па стягайте джуганите и Ураловете тогава . Щото у софЕто е уЕсно - ветър нема . Той извива още от Костинброд у лево къмто Богров и у десно къмто Перник и Дупница . У Люлин се чувствУва само като лек морски бриз посред летото около Галата ...
                          Топлата вода е открита случайно само първия път . Всички последващи опити за нейното преоткриване са умишлени , упорити и целенасочени.

                          Коментар


                          • От: Стари автомобили на служба

                            Е при еднакъв кмет различен ли ветър да вее?
                            А тези простотии се правят от името на всички ни.
                            Даника
                            Ми не гълтайте бре, и не лапайте. )) Дистанцирайте се демек ... ))deyan"h

                            Коментар


                            • От: Стари автомобили на служба

                              Първоначално публикуван от veskov Преглед на мнение
                              Е при еднакъв кмет различен ли ветър да вее?
                              Беше тая . Ся при наличието на Маяма Нолова (както нежно я нарича един наш съфорумник ) ше задуха вЕтърът на промЕната . ... и ледения вятър ше се изрАвни с Варненския , примерно .... изобщо, всички ше станем равни , н`ъл туй е мечтата на здравите сили ?
                              Топлата вода е открита случайно само първия път . Всички последващи опити за нейното преоткриване са умишлени , упорити и целенасочени.

                              Коментар


                              • От: Стари автомобили на служба

                                Да си спомним за родното производство .....

                                Натиснете снимката за да я уголемите

Име:ШКОДА ЕВРОПА 1.jpg
Прегледи:1
Размер:241.3 КБ
ID:5821514Натиснете снимката за да я уголемите

Име:ШКОДА ЕВРОПА 5.jpg
Прегледи:1
Размер:345.4 КБ
ID:5821515Натиснете снимката за да я уголемите

Име:ШКОДА ЕВРОПА 2.jpg
Прегледи:1
Размер:132.0 КБ
ID:5821516Натиснете снимката за да я уголемите

Име:ШКОДА ЕВРОПА 3.jpg
Прегледи:1
Размер:237.7 КБ
ID:5821517Натиснете снимката за да я уголемите

Име:ШКОДА ЕВРОПА 4.jpg
Прегледи:1
Размер:437.5 КБ
ID:5821518Натиснете снимката за да я уголемите

Име:елба миксер.png
Прегледи:1
Размер:1.06 МБ
ID:5821519Натиснете снимката за да я уголемите

Име:п.кунин 7.jpg
Прегледи:1
Размер:226.0 КБ
ID:5821520

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 9 потребители онлайн. 1 потребители и 8 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X