Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Стари автомобили на служба

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Стари автомобили на служба

    Латвия линейка на служба и в сега в София.Натиснете снимката за да я уголемите

Име:28958471_450563825362079_980210183756054528_n.jpg
Прегледи:1
Размер:176.4 КБ
ID:5792400
    ГАЗ 69 УАЗ 452-2 броя УАЗ 31512 Kia Sportage 2.0 16v
    Калта за УАЗа е като водата за водолаза 0886445318

    Коментар


    • От: Стари автомобили на служба

      Много често я виждам сутрин да потегля от трета градска нанякъде. Което ми говори, че не вози пациенти, а изпълнява някакви рутинни ежедневни операции...

      Коментар


      • От: Стари автомобили на служба

        ''ГАЗ М 20 Г Победа'' с двигател 3480 см 3 и автоматична скоростна кутия. Произведена в два екземпляра за нуждите на КГБ.Натиснете снимката за да я уголемите

Име:20-4-2-0-7-7-0-@-GAZ M 20 G Pobeda-dvigatel-.jpg
Прегледи:1
Размер:831.5 КБ
ID:5792431Натиснете снимката за да я уголемите

Име:20-4-2-0-7-5-@-GAZ M 20 G Pobeda-3480 cm 3-1956-1958-slujeben avtomobil na MGB-.jpg
Прегледи:1
Размер:41.3 КБ
ID:5792432Натиснете снимката за да я уголемите

Име:20-4-2-0-7-6-@-GAZ M 20 G Pobeda-predni svetlini , radiatorna reshetka i sireni-.jpg
Прегледи:1
Размер:34.1 КБ
ID:5792433
        С тия две тромби отпред, едва ли автомобил за скрито наблюдение и проследяване...
        Последно редактирано от centurio; 21-06-18, 00:09.

        Коментар


        • От: Стари автомобили на служба

          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:original-27-_-_ok_html_1148e750.jpg
Прегледи:1
Размер:696.5 КБ
ID:5792434Е, тази вече е! Отново ''ГАЗ М 20 Г Победа'', но този път на базата на ''ГАЗ М 20 В Победа''. За разлика от горния-''машина сопровождения'' или на разговорен руски догонялка, това е ''машина наблюдения'' или така наричаната от народа наблюдалка. Тук, вече са произведени от порядъка на сто единици.

          Коментар


          • От: Стари автомобили на служба

            Техническо обслужване на Волга 21 в Автосервиз Бургас 70те години.Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_20180401_201500.jpg
Прегледи:1
Размер:493.2 КБ
ID:5792474
            ГАЗ 69 УАЗ 452-2 броя УАЗ 31512 Kia Sportage 2.0 16v
            Калта за УАЗа е като водата за водолаза 0886445318

            Коментар


            • От: Стари автомобили на служба

              Първоначално публикуван от centurio Преглед на мнение
              ''ГАЗ М 20 Г Победа'' с двигател 3480 см 3 и автоматична скоростна кутия. Произведена в два екземпляра за нуждите на КГБ.[ATTACH=CONFIG]961196[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]961197[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]961198[/ATTACH]
              С тия две тромби отпред, едва ли автомобил за скрито наблюдение и проследяване...
              Точно тази няма да е автомат Виж лостовете за превключване.
              Фиат Купе
              Опел Фронтера В
              Мицубиши Паджеро Пинин

              Коментар


              • От: Стари автомобили на служба

                Бррях, измамници!!! Имай после доверие на руските източници!! Ама, така е, като не разбираш от двигатели... То, лесно само да караш...
                Ей, ги на: http://5koleso.ru/articles/obzory/70...oriya-gaz-m-20
                Ни ги и срам!
                Последно редактирано от centurio; 21-06-18, 22:01.

                Коментар


                • От: Стари автомобили на служба

                  Шест цилиндровият ДВГ за "Победата" по принцип си е изначално по проекта и /влаган и в леки танкове и самоходки/.
                  В окончателния вариант избират четири цилиндровия, щото - икономии...

                  А за нуждите на НКВД са произведени доста повече от две бройки.
                  Последно редактирано от BulAf; 23-06-18, 00:01.

                  Коментар


                  • От: Стари автомобили на служба

                    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:1-1-3-4-1-@-GAZ M 25-1945-prototyp-.jpg
Прегледи:1
Размер:465.2 КБ
ID:5792610
                    Абсолютно! Прототипът ''ГАЗ М 25'' от 1945 е бил с шест цилиндров ДВГ и кубатура от 2700 cm 3. Хубав автомобил е щял да бъде, ама не би...
                    Последно редактирано от centurio; 23-06-18, 03:55.

                    Коментар


                    • От: Стари автомобили на служба

                      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:195-3-0-3-1-@-GAZ 24 34 Volga-1985-1993-klimatiziran-slujeben avtomobil na KGB-FSB-.jpg
Прегледи:1
Размер:121.6 КБ
ID:5792715
                      Ето и нещо, отново по темата: ''ГАЗ 24 34 Волга'', изпълнение за спецслужбите. Интересното тук е монтирането на едно приспособление в стил James Bond... Ще го цитирам в оригинал, за повечето колеги, вероятно няма да е проблем да си го преведат от руски: ''механизм с тремя сменными номерными знаками''.
                      Последно редактирано от centurio; 23-06-18, 03:56.

                      Коментар


                      • От: Стари автомобили на служба

                        Ако съм провокирал интересът Ви, ето и линк към оригиналната статия:
                        https://www.kolesa.ru/article/nablyu...ih-spetssluzhb
                        Приятно четене!

                        Коментар


                        • От: Стари автомобили на служба

                          Интересно дали в България е имало такива автомобили . Нашите служби бяха известни в миналото като много ефективни .
                          Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

                          Коментар


                          • От: Стари автомобили на служба

                            Първоначално публикуван от sek.1 Преглед на мнение
                            Интересно дали в България е имало такива автомобили . Нашите служби бяха известни в миналото като много ефективни .
                            И за чий гуй са им на нашите служби такива смешки ? Кого ще догоняют насред София с 300 коня , а и за какво ?
                            Аз не съм чул Джеймс Бонд да е идвал в България .
                            Аман от холивудски фантасмагории !
                            Топлата вода е открита случайно само първия път . Всички последващи опити за нейното преоткриване са умишлени , упорити и целенасочени.

                            Коментар


                            • От: Стари автомобили на служба

                              Освен това, нашите служби много-много не тачеха руския автопром. След прословутият ЗИС на Тарабата, тук си се караха Мерцедеси, че и Кадилаци, имаше и едни Пежа, имаше и ДС-и (Цитрон). Волга ползваха селски партийни секретари и директори на предприятия (ама не ДСО - тия и те беха на от загниващите).
                              Прави каквото трябва, пък да става каквото ще!

                              Коментар


                              • От: Стари автомобили на служба

                                Първоначално публикуван от Vlado_Ts Преглед на мнение
                                И за чий гуй са им на нашите служби такива смешки ? Кого ще догоняют насред София с 300 коня , а и за какво ?
                                Аз не съм чул Джеймс Бонд да е идвал в България .
                                Аман от холивудски фантасмагории !
                                Имаше, едно интервю с покойния вече Уилям Кейси, което ми се е запечатало в паметта... Журналистът, явно впечатлен от рангът му, започва встъплението с реплика, която ще цитирам по памет: ''За мен е много интересно, за пръв път виждам срещу себе си истински шпионин (нарече го така, на разговорен език, явно за да бъде разбран от по-голяма част от аудиторията)...'' Човекът го изслуша учтиво, усмихна се и каза: ''А, никой, никога не би могъл да знае в действителност с колко представители на тайните служби сте се срещали...''
                                Това за мен е достатъчно показателно, какво представлява този ''паралелен свят'' и естеството на работа в него. Има рутинни, ежедневни задачи, които изискват подобно техническо обезпечаване (нямам предвид сменяемите регистрационни табели). Не е нужно да го догоняют, достатъчно е да го следват...
                                Аз също не съм чул Джеймс Бонд да е идвал в България. Но, на пример Илич Рамирес Санчес е бил чест гост на страната ни и близък на нашите служби. Чувал съм, дори че инстектирал за тях уязвимостта на Аспаруховия мост, ясно за всички в каква насока...

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X