Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Стари автомобили на служба

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Стари автомобили на служба

    Загледай лепенките, личи си че са стъкмени на някаква програма.Жълтия цвят на мотора също е сколхозен, светлосенките му са пожълтяли, изпъкнало е спрямо всичко останало.Няма сини лампи.
    И не на последно място-къде у нас ще намери човек такава улица...

    Коментар


    • От: Стари автомобили на служба

      Първоначално публикуван от dragomir_68 Преглед на мнение
      Шофьор на автобус Чавдар от старите в ДАП Стара Загора през 70те години.
      Драго, сигурен ли си, че е Чавдар?
      Че с тая характерна гега на моторната спирачка, и бялата врътка за жалузите много ми мяза на Шкода - няколко поста по-нагоре има една - с пасажерско ремарке..
      ей тая

      Коментар


      • От: Стари автомобили на служба

        Баш Чавдар от старите си е. То пак си е Шкода с нахлупена отгоре друга коруба. Познава се по характерната права колонка и врата.
        Липсва само гуменото пате с крушки за мигачите на мястото на очите
        "Eсли говно присыпать пудрой, мы получим говно, присыпанное пудрой."

        Коментар


        • От: Стари автомобили на служба

          Първоначално публикуван от ittso Преглед на мнение
          Еуементарен фотошоп, при това, лош...
          Мда...
          "Eсли говно присыпать пудрой, мы получим говно, присыпанное пудрой."

          Коментар


          • От: Стари автомобили на служба

            Първоначално публикуван от Scrapheap Преглед на мнение
            Баш Чавдар от старите си е. То пак си е Шкода с нахлупена отгоре друга коруба. Познава се по характерната права колонка и врата.
            Липсва само гуменото пате с крушки за мигачите на мястото на очите
            От тези, нали
            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:bus2_b.jpg
Прегледи:1
Размер:21.9 КБ
ID:5581047
            не ме е яд когато ме лъжат а когато си мислят че им вярвам

            Коментар


            • От: Стари автомобили на служба

              Първоначално публикуван от Пенчо Преглед на мнение
              Защо мислиш така? Аз си ги спомням много добре, както и БМВтата от ескорта.
              Тези МЗтки наистина бяха катаджийски, но конкретният е манипулиран доста некадърно. (все пак това ми е работата) Погледни само надписите..
              "Eсли говно присыпать пудрой, мы получим говно, присыпанное пудрой."

              Коментар


              • От: Стари автомобили на служба

                Чавдар М-81.Скрапера позна.Иначе вътре си е Шкода.

                Коментар


                • От: Стари автомобили на служба

                  Първоначално публикуван от Scrapheap Преглед на мнение
                  Тези МЗтки наистина бяха катаджийски, но конкретният е манипулиран доста некадърно. (все пак това ми е работата) Погледни само надписите..
                  Баща ми караше първата такава в Разлог.Преди повече от 35 години.За надписите няма да отварям дума,ама да боядисаш и манивелата в жълто...

                  Коментар


                  • От: Стари автомобили на служба

                    Първоначално публикуван от fill Преглед на мнение
                    Баща ми караше първата такава в Разлог.Преди повече от 35 години.За надписите няма да отварям дума,ама да боядисаш и манивелата в жълто...
                    Аз лично съм карал същото милиционерско MZ 250 през 1985 година. Мой братовчед по това време ремонтираше колите и моторите на милицията в Бяла Слатина естествено безпланто и после аз ги тествах. Тази снимка я намерих в facebook.
                    ГАЗ 69 УАЗ 452-2 броя УАЗ 31512 Kia Sportage 2.0 16v
                    Калта за УАЗа е като водата за водолаза 0886445318

                    Коментар


                    • От: Стари автомобили на служба

                      Първоначално публикуван от dragomir_68 Преглед на мнение
                      Аз лично съм карал същото милиционерско MZ 250 през 1985 година. Мой братовчед по това време ремонтираше колите и моторите на милицията в Бяла Слатина естествено безпланто и после аз ги тествах. Тази снимка я намерих в facebook.
                      Снимката,определено е нескопосан фото шоп.Ако не ме лъже паметта,тези емзетки са на "въоръжение" преди 80 та...На 28.01.1988 г. вече бях горд собственик на ETZ150... от сандък....Струваше точно 100 лв повече от телевизор "Велико Търново"...А за тестовете на ченгеджийското MZ 250.ще ти повярвам ако кажеш колко тежи радиостанцията,и в кой куфар се намира.

                      Коментар


                      • От: Стари автомобили на служба

                        Първоначално публикуван от green Преглед на мнение
                        Голямото "торпедо"..Така си го кръстих....


                        [ATTACH=CONFIG]703202[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]703201[/ATTACH]

                        Ще сгреша ли ако попитам какво става, когато влезне нещо между 2-рата и 3-тата ос?
                        ;-)
                        Grand Cherokee I - 5.2 - супер беше!
                        нула 999 нула 3 нула 9 нула 3

                        Коментар


                        • От: Стари автомобили на служба

                          Не съм я търсил и мерил станцията колко тежи, но като питах един милиционер-приятел какво има в куфарите ми отговори,че в единя куфар е водката в другия колата. Това беше в добрите стари години.
                          ГАЗ 69 УАЗ 452-2 броя УАЗ 31512 Kia Sportage 2.0 16v
                          Калта за УАЗа е като водата за водолаза 0886445318

                          Коментар


                          • От: Стари автомобили на служба

                            Мотоциклета е TS 250 и по-точно MZ TS 250/1 A. Да, MZ обаче модел Те Ес (telegabel, schwinge).
                            Произвеждал се е от 1976г. до 1981г.

                            Тази снимка очевидно е манипулирана от нашенец, но модела 250/1 A е полицейски (и армейски).
                            В книгата "КАТ-София кръстопът на времето" от В. Стоевски и Б. Беленски има снимки, на които се виждат 13 броя TSи в базта на КАТ "Красно Село" и в двора на КАТ София - 11бр. Вероятно са били доста повече.
                            В България са влезли през 1978г, като "първите мотоциклети за пътен контрол".
                            Има и други снимки на милиционери с този мотоциклет от 70те преди да влезе ЕТЗ 250F на "въоръжение" през 80те.

                            А oригиналната снимка(без надписи НМ и жълт цвят) е тази и разбира се е от Германия

                            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:ts.jpg
Прегледи:1
Размер:154.5 КБ
ID:5581049
                            Последно редактирано от Димо; 21-04-14, 11:49.
                            ______2
                            Е = MZ

                            Коментар


                            • От: Стари автомобили на служба

                              Първоначално публикуван от fill Преглед на мнение
                              Снимката,определено е нескопосан фото шоп.Ако не ме лъже паметта,тези емзетки са на "въоръжение" преди 80 та...На 28.01.1988 г. вече бях горд собственик на ETZ150... от сандък....Струваше точно 100 лв повече от телевизор "Велико Търново"...А за тестовете на ченгеджийското MZ 250.ще ти повярвам ако кажеш колко тежи радиостанцията,и в кой куфар се намира.

                              Това са старите "МЗ"-тки. На въоръжение са били до тогава докато издържат..бих казал и според мястото ,където са служили. През 89 поне в Ямбол вече имаше един
                              два от тези. Аз съм карал по новия 250 чисто нов с "найлоните"
                              ''Хубави сте, но сте празни..''- продължи малкият принц. - ''За вас не може да се умре.''.

                              Коментар


                              • От: Стари автомобили на служба

                                Преди десетина години един приятел купи дава такива TSа от някакъв търг на полицията . И двата запалиха и си вървяха без почти никакви ремонти . Единя си го кара до ден днешен другия му е донор за части . Явно ги бяха свалили от експлоатация само защото са стари . TSа е много по корава машина от следващите 250 (точилката) и 251 .
                                Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X