Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Стари автомобили на служба

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Стари автомобили на служба

    Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
    Инерция. Курамиянко. С руски лагери с квадратни съчми. Аре у лево.
    Лагерите на руснаците бяха от малкото читави неща които правеха .
    Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

    Коментар


    • От: Стари автомобили на служба

      Първоначално публикуван от sek.1 Преглед на мнение
      Лагерите на руснаците бяха от малкото читави неща които правеха .
      Да ама то трябва и семеринг иначе вътре е прах и лайна
      И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

      Коментар


      • От: Стари автомобили на служба

        Първоначално публикуван от sek.1 Преглед на мнение
        Лагерите на руснаците бяха от малкото читави неща които правеха .
        Само че само ГПЗ 1 и ГПЗ 12(или15).
        Виж, алуминиеви туби и чугунени глидери правеха всички
        А тези простотии се правят от името на всички ни.
        Даника
        Ми не гълтайте бре, и не лапайте. )) Дистанцирайте се демек ... ))deyan"h

        Коментар


        • От: Стари автомобили на служба

          Като има семеринг са само лайна. Иначе това нещо от клипа, днеска отиде и се върна до Кюстендил (имаше парад) и както бях много горд че е вдигнал 140, така се червих като божур по целия път. Как се зададе баир и умираше два завоя преди него. Конявската планина я мина само с две почивки за охлаждане. Костваше ми пет литра за поливане на бензиновата помпа и към два за радиатора. Иначе 80-90, ама трябва да е леко нанадолнище.

          Коментар


          • От: Стари автомобили на служба

            Що се правиш, че не знаеш
            Мокра кърпа връз помпата или дюза за чистачки, водица, моторче ,копче и
            А тези простотии се правят от името на всички ни.
            Даника
            Ми не гълтайте бре, и не лапайте. )) Дистанцирайте се демек ... ))deyan"h

            Коментар


            • От: Стари автомобили на служба

              Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
              Да ама то трябва и семеринг иначе вътре е прах и лайна
              На времето в сервиз Москвич стигнах до брпигадир по случайност Лагерите бяха от малкото неща от които не страдаха москвичите . Семерингите им държаха колкото и сегашните . Всичко останало по предния мост беше трагедия . Кормилните щанги не можеха и 10 000 километра да изкарат . Толкова живееха и шарнирите .
              Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

              Коментар


              • От: Стари автомобили на служба

                Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
                Да ама то трябва и семеринг иначе вътре е прах и лайна
                Не се измъквай като гагича.Почти всичко руско и гумено,с което съм се сбълсквал е било отвратително с много много малки изключения.Като пример чисто нова гума КАМА 13ка на чисто нова джанта поиска 130 грама баланс.Но с модата да се плюе по всичко руско,щото е руско не съм съгласен.Само едно нещо не мога да си обясня,скоро се сблъсках с чисто нови руски маркучи за лека кола тези дето стоят като намотани и още от рафта бяха нацепени,дата на производство 2013,за толкова години производство как не се научиха да правят един прост прав маркуч като хората?

                Коментар


                • От: Стари автомобили на служба

                  Първоначално публикуван от Kirilpm Преглед на мнение
                  Не се измъквай като гагича.Почти всичко руско и гумено...
                  А-а-а-а, другарю, не предавайте доверието на здравите сили?!
                  Мигар ни стье чели, че единствените заводи за изскуствен каучук са в Матушка? Цел свет пазАри от тех. Туй "Нокиан-Мокиан" се и правят напраО тамА!
                  Е, имАло и некви други заводи, в Китай и Индия, ама са далеко... Руската гума - най-добрата гума!
                  "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

                  Коментар


                  • От: Стари автомобили на служба

                    Имал съм два.
                    Инерцията не им е силната страна. Вървяха си, но каквото и да пипнеш е осрано.
                    И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                    Коментар


                    • От: Стари автомобили на служба

                      50кила е по-тежък от жигула и се бута 500 пъти по-зор. И това кога е с лагери KOYO.
                      пп и такова радио
                      А тези простотии се правят от името на всички ни.
                      Даника
                      Ми не гълтайте бре, и не лапайте. )) Дистанцирайте се демек ... ))deyan"h

                      Коментар


                      • От: Стари автомобили на служба

                        Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
                        Имал съм два.
                        Инерцията не им е силната страна. Вървяха си, но каквото и да пипнеш е осрано.
                        Малко по нагоре бях писал че сегашната ми кола А4ка минава по инерция 2 километра повече от жигули при равни условия,преди жигулито москвича беше още по-скаран с инерцията въпреки това не съм убеден,че проблема баш е в лагерите на главините,по скоро във формата на купето и перфектно събраните от завода диференциали.

                        Коментар


                        • От: Стари автомобили на служба

                          Въздушното съпротивление има решаваща роля над сто и кусур. Космическият кораб, опс москвича, такива скорости не развива на практика.
                          И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                          Коментар


                          • От: Стари автомобили на служба

                            Ей, интересни хора сте. Какво сте се заяли с москвето? С какво го сравнявате? Ми толкова си може. 125 км/ч. за осмявката и 150 за "чистия дванайсетак" по заводски данни. Хората си ги караха, строеха къщи и вили с тях, ходеха на лозе, караха бостан, товареха го колкото може да поеме, даже и на почивка ходеха. Каквото - такова както казва "давс". Не беше върха на технологиите, но се лесно поправяха. Както казваше тъста "на сушина си и товари много". Той, тъщата, лелята, двете ми дъщери /малки/ и две кози на местото на свалената предна дясна седалка, на разходка "до ранчото". Я качи сега две кози в бавареца или мерджана
                            сто: Тук нормално си подаваме топката като на тренировка и гледаме да не се контузим. Понеже сме от един отбор.
                            dembito: Хардуера можеш да го ритнеш, а софтуера само да го напсуваш

                            Коментар


                            • От: Стари автомобили на служба

                              Аз не мога да се оплача,на 408 се научих да карам,какъв тонаж е извозил и изтеглил само той си знае,през река е минавал,колкото километри е минал по асфалт горе долу два пъти по толкова му се падат по черен път.Като достойнства волана му беше по-лек от основната конкуренция за времето и беше значително по маневрен.Двигателя по никакъв начин не харесваше наклоните,това най-много ме тормозеше,даваш газ стреклата на километража тръгва надолу от тогава ми остана навик преди баир да набирам скорост.Проблема е че са руски,а това не се харесва на колегите.На мен въобще не ми пука руски ли са,френски ли са или немски,спомените на много хора са свързани с тях,защото такива имаше,ако беше пълно с поршета по улиците,щеше да има снимки на поршета.

                              Коментар


                              • От: Стари автомобили на служба

                                Първоначално публикуван от Чичо Преглед на мнение
                                Я качи сега две кози в бавареца или мерджана
                                Откраднаха кози с Мерцедес
                                И тия се опитват с друго чифтокопитно (ма викат, че имали лапи, не копита):

                                Натиснете снимката за да я уголемите

Име:225bea7a3d8dc5d80d82acb9e548f5ff.jpg
Прегледи:1
Размер:20.7 КБ
ID:5798005

                                Пък като не ги качват, се качват сами:

                                Натиснете снимката за да я уголемите

Име:dsc08936.jpg
Прегледи:1
Размер:408.3 КБ
ID:5798006
                                "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X