Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Стари автомобили на служба

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Стари автомобили на служба

    Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
    То изобщо космич и спирачки в едно изречение е безумие
    Както поетично се изразява колегата Винд Вориър ( срещал съм го и във вариант Винд Лориър , иначе имам предвид Вятърния Воин ) : "Не вливай ми в сърце отрова!"

    Тъкмо бях заповядал на мозъка си да дава "Delete" на всичко , свързано със съвецките таралясници .Не за друго ами защото не подлежат на логика . За конструктивни недомислия , комфорт и трошенепригодност да не говорим .
    ...та по този повод : възможно ли е например съединител на УАз-ка да се самонатяга ?! Щото и такова чудо ми дойде на главата .
    Топлата вода е открита случайно само първия път . Всички последващи опити за нейното преоткриване са умишлени , упорити и целенасочени.

    Коментар


    • От: Стари автомобили на служба

      Първоначално публикуван от Vlado_Ts Преглед на мнение
      ...
      Тъкмо бях заповядал на мозъка си да дава "Delete" на всичко , свързано със съвецките таралясници .
      Сега Гагич ще ти каже, че си избързал. Защото ако не утре, то след година, две, най-много пет, ЕвразС и ТС и Матушка, ... а Мерцедесите на буржуите - в Кремиковци (специално ще го възстановят за целта).

      За КрАЗ вица за конструктора дето хванал жена си да кръшка с някакъв шофьор всички го знаят.

      А за УАЗ всичко е възможно. Моят не го прави ама той моят е малко десъветизиран.

      Коментар


      • От: Стари автомобили на служба

        Алвко, та Алеко - мяй сте забравили, че Алекото беше сделан в СССР и то с ладов двигател и тук се внесоха малко бройки, ловешкото чудо беше 21412 /6 години го търпях, но пък ми е първата и единствена кола, която купих с найлоните, на 204км./ На онези години и първа кола, такова щастие беше............. даже двойно, първо като го купиш и до първия път, когато се прибереш на въже и второ, като го продадох.
        ________________________________________________
        Subaru OUTBACK 2,5
        Hyundai TUCSON 2.0

        Коментар


        • От: Стари автомобили на служба

          Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
          То изобщо космич и спирачки в едно изречение е безумие
          Което е вярно, вярно е. Е, имаше екземпляри с прилични спирачки, но бяха малцинство. По-горе коментирах по-скоро идеята, а не изпълнението.
          Също, не беше лоша идеята за бутало на всяка половинка на спирачния апарат, а не като на съвременните ширпотреби - с плаващи апарати. Не че идеята е на АЗЛК де, ама поне са я внедрили...
          Та, Космича е забележително за времето си творение...
          Не чета коментари и не отговарям на такива.

          И коментаторите...

          Коментар


          • От: Стари автомобили на служба

            Колеги, хайде да се върнем към старите автомобили на служба.
            Вчера натоварих Нисата с чували с пясък и цимент и ги закарах на моя шурей, който прави ремонт в "Дружба"...
            Свършихме чудна работа, утре има да возя мебели.

            Коментар


            • От: Стари автомобили на служба

              Колега, свършиха ли се нормалните бусове, че тормозиш Нисата? Ако така ще я трошиш направи ми цена за нея!
              Garage 31 Ltd - Classic Land Cruisers restoration

              Коментар


              • От: Стари автомобили на служба

                Да, бре, то грехота е! Няма вече много като нея...

                Коментар


                • От: Стари автомобили на служба

                  Вие не сте го виждали как товари Варшавата.

                  Коментар


                  • От: Стари автомобили на служба

                    Какво и е на на нисата ? Тя за това си е направена да се товари .
                    Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

                    Коментар


                    • От: Стари автомобили на служба

                      Първоначално публикуван от sek.1 Преглед на мнение
                      Какво и е на на нисата ? Тя за това си е направена да се товари .
                      тази е пътническа, пише го отстрани )))
                      ________________________________________________
                      Subaru OUTBACK 2,5
                      Hyundai TUCSON 2.0

                      Коментар


                      • От: Стари автомобили на служба

                        Първоначално публикуван от ivo-police Преглед на мнение
                        Е .няма по глупаво изказване.
                        Карал съм Москвич от 403 до Алеко.
                        Искаш ли подробен отговор или ще приемеш този.
                        ПП Моя 2140 минаваше 200-те не по неговия километраж а по радара.
                        Не лошо да обясниш кое е глупаво в поста.Па и други подробности.Москвич с 200 ,през крив макарон.Със 140 -150 за по дълго в еме и бутало през блок ,та такива работи .Вдига скорост до 150-160 ,но не за дълго.
                        Трябваше да почивам вчера! // Мразя сапунени сериали и фейсбук ,не слушам чалга!NO FEAR!

                        Коментар


                        • От: Стари автомобили на служба

                          Първоначално публикуван от faster Преглед на мнение
                          Не лошо да обясниш кое е глупаво в поста.Па и други подробности.Москвич с 200 ,през крив макарон.Със 140 -150 за по дълго в еме и бутало през блок ,та такива работи .Вдига скорост до 150-160 ,но не за дълго.
                          Е ,нали сложих цитата бре.Гумена предница , скъпи пластмасови чашки , трудно намиране....всичко съм пробвал и накрая бай стругар от тефлон .А за скороста -отчетена по радар.Какво съм му баял си е моя работа и докато не изправиш макарона не признавам.

                          Коментар


                          • От: Стари автомобили на служба

                            Га на ориг. 412 прее@еш мотор .... .Бъркате го с 408 или дефорс.
                            А тези простотии се правят от името на всички ни.
                            Даника
                            Ми не гълтайте бре, и не лапайте. )) Дистанцирайте се демек ... ))deyan"h

                            Коментар


                            • От: Стари автомобили на служба

                              Първоначално публикуван от ivo-police Преглед на мнение
                              Е ,нали сложих цитата бре.Гумена предница , скъпи пластмасови чашки , трудно намиране....всичко съм пробвал и накрая бай стругар от тефлон .А за скороста -отчетена по радар.Какво съм му баял си е моя работа и докато не изправиш макарона не признавам.
                              Е, па радарът е бил нечитав или манипулиран, ясно е.
                              "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

                              Коментар


                              • От: Стари автомобили на служба

                                Първоначално публикуван от Bogoljub Gagic Преглед на мнение
                                Е, па радарът е бил нечитав или манипулиран, ясно е.
                                Търтея изчисли, че при свободно падане вдига и 500... Така че по наклон, че и бутан от мотора...все до 200 може и да докара, колкото да го хване радара. Това ако "адреналина" не потече из крачола преди това.
                                Ясен: "Правилата просто не могат да обхванат живота, затова компромиси има навсякъде. Само различно дълбоки. И според местните и личните разбирания кое е по-важно."

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 5 потребители онлайн. 0 потребители и 5 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X