Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Стари автомобили на служба

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Стари автомобили на служба

    Cadillac 62 Convertible 1956 г. Качвал съм снимки преди години от един конкурс за елегантност пред хотел Хилтън . Какво печеля? Цветна фотография с Тато ли?
    С "Фармахим" - непобедим
    Дизел - само дънки!

    Коментар


    • От: Стари автомобили на служба

      Първоначално публикуван от м20_маниак Преглед на мнение
      Cadillac 62 Convertible 1956 г. Качвал съм снимки преди години от един конкурс за елегантност пред хотел Хилтън . Какво печеля? Цветна фотография с Тато ли?
      Уви, не съм обещавал награда... Ама сигурен ли си? Че Тато такъв скромен човек е бил. К'ви "Кадилаци"? "Човек от народа"!
      (Водили са ме под строй от училище да гледаме този филм. Две-три училища + пет взвода войници, та да напълним киносалона, че срамота - доброволно никой не искаше да отиде да го гледа )
      "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

      Коментар


      • От: Стари автомобили на служба

        По неофициална (но от първа ръка) информация, тюркоазеният Кадилак е купен по конкретен повод - посещение на Гагарин. Що с такава кола е сметнато за уместно, за мен лично е загадка...
        Първоначално публикуван от м20_маниак Преглед на мнение
        Cadillac 62 Convertible 1956 г. Качвал съм снимки преди години от един конкурс за елегантност пред хотел Хилтън . Какво печеля? Цветна фотография с Тато ли?
        Не ти трее снимка с тато. Целият живот е пред теб.
        Прави каквото трябва, пък да става каквото ще!

        Коментар


        • От: Стари автомобили на служба

          Първоначално публикуван от Bogoljub Gagic Преглед на мнение
          Уви, не съм обещавал награда... Ама сигурен ли си? Че Тато такъв скромен човек е бил. К'ви "Кадилаци"? "Човек от народа"!
          (Водили са ме под строй от училище да гледаме този филм. Две-три училища + пет взвода войници, та да напълним киносалона, че срамота - доброволно никой не искаше да отиде да го гледа )

          Eeee, разочаровЪх сА!
          Между другото (не знам дали знаеш) Кадилаците са били два - еднакви! Обаче вуйчовците от УБО забучват (катастрофират) някъде единия, който в момента се пази или в гаража на Политехническия музей, или някъде в НСО.

          Ето снимка на този Кадилак (Нейчо Наков) от Втори Конкурс за елегантност за класически автомобили - 2009 год.


          Първоначално публикуван от Bogoljub Gagic Преглед на мнение
          Лимузина на Тодор Живков на търг в Монако. Забележете, не лимузинаТА:

          [ATTACH=CONFIG]919528[/ATTACH]
          A като стана дума колко "народен" човек е - качвАл съм се и в Мерцедесът Му - Mercedes-Benz 600 Pullman Landaulet, дето са 59 бройки в света... Този Мерцедес:





          Журналюгите нещо са се объркАли... Моделът е 600 и си беше тук поне до преди няколко години. Т.е. или търсят еФтини сензациЙ или някой го е пренесъл в чанта на дипломатически куриер

          Първоначално публикуван от davc Преглед на мнение
          ...

          Не ти трее снимка с тато. Целият живот е пред теб.
          Ти май не разбра "тънката" ирония, която вложих... Изобщо не искам снимки с кравари. Или може би твърдиш, че понеже съм млад, ще доживея втори Тато?!
          Последно редактирано от м20_маниак; 24-06-17, 22:03.
          С "Фармахим" - непобедим
          Дизел - само дънки!

          Коментар


          • От: Стари автомобили на служба

            Първоначално публикуван от davc Преглед на мнение
            Ми не е Волгата в центъра на кандрото, нито смисълът му.
            Точно така - важна е повалената мецана, мечка, демек надхитрил е големата мечка... Боголюб веднага ще схване ай
            Всеки трети е шести

            Коментар


            • От: Стари автомобили на служба

              Той и кравар не е, защото това е една почтена професия, изискваща съответен професионализъм.
              Това, за целия живот е в контекста на обстоятелството, че той е на онзи свят.
              Прави каквото трябва, пък да става каквото ще!

              Коментар


              • От: Стари автомобили на служба

                Първоначално публикуван от м20_маниак Преглед на мнение
                Или може би твърдиш, че понеже съм млад, ще доживея втори Тато?!
                E, ние си имаме вече. Ама наскоро му се яви конкуренция. Но това "не е по темата на темата".
                "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

                Коментар


                • От: Стари автомобили на служба

                  Първоначално публикуван от Bogoljub Gagic Преглед на мнение
                  E, ние си имаме вече. Ама наскоро му се яви конкуренция. Но това "не е по темата на темата".
                  Хахаха Този поне не казва "СоциализЪмът" и не се целува уста-в-уста с Меркел (дали?!) и с Путин
                  С "Фармахим" - непобедим
                  Дизел - само дънки!

                  Коментар


                  • От: Стари автомобили на служба

                    Мерцедесите са супер, а точно тези кадилаци никога не съм ги харесвал. На едната сника до мерцедеса като че ли виждам зил. Зилове ималили сме в убо?

                    Всъщност се сетих, че един зил от убо видях на едно изложение.
                    Всеки трети е шести

                    Коментар


                    • От: Стари автомобили на служба

                      Първоначално публикуван от м20_маниак Преглед на мнение
                      Или може би твърдиш, че понеже съм млад, ще доживея втори Тато?!
                      Може и да си го доживял - на изборите и той се яви с любимия си мерцедес.
                      Всеки трети е шести

                      Коментар


                      • От: Стари автомобили на служба

                        Първоначално публикуван от Самодържец Преглед на мнение
                        Зилове ималили сме в убо?
                        Бол!
                        Прави каквото трябва, пък да става каквото ще!

                        Коментар


                        • От: Стари автомобили на служба

                          Първоначално публикуван от Самодържец Преглед на мнение
                          Може и да си го доживял - на изборите и той се яви с любимия си мерцедес.
                          Всъщност за тази кола се знае твърде малко. Дали пък няма някаква "афектационна стойност" за Бойко? Скъп дар от...? Или спомен мил от... ? Обитавана от духа на...?
                          "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

                          Коментар


                          • От: Стари автомобили на служба

                            Първоначално публикуван от Самодържец Преглед на мнение
                            Мерцедесите са супер, а точно тези кадилаци никога не съм ги харесвал. На едната сника до мерцедеса като че ли виждам зил. Зилове ималили сме в убо?
                            Имали сме, как иначе...






                            Готин компресор има климатичната инсталация

                            С "Фармахим" - непобедим
                            Дизел - само дънки!

                            Коментар


                            • От: Стари автомобили на служба

                              Виж това вече искам да го покарам...
                              Всеки трети е шести

                              Коментар


                              • От: Стари автомобили на служба

                                Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMGP2604.JPG
Прегледи:1
Размер:197.8 КБ
ID:5757333

                                Те тава да не е за клапата за газовата
                                Всеки трети е шести

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X