Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Световен шампионат по Indoor Trial - 2010

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    До: Световен шампионат по Indoor Trial - 2010

    Зала с размери за 15 000 души и ще ми кажеш, че всички са видели какво става долу с мотора, на кой ръб е закантил, защо му е подхлъзнало, как е излязал от ситуация и каква техника е приложил за еди си кой елемент???! Стига глупости!

    Не отричам атмосферата, обстановката и тръпката, не случайно се пълни залата, но че виждаш всичко и то добре... е меко казано несериозно мнение.

    Както и да е. Това е лично мнение.
    Нито искам да убеждавам когото и да било, но не искам и вие да ме убеждавате в противното

    Пепи, нищо лично, просто коментираме и всеки си казва мнението, мисля няма лошо?!

    Давайте снимки

    Коментар


    • #32
      До: Световен шампионат по Indoor Trial - 2010

      Прав си лично мнение,поистрий малко темата ,че я оакахме ,пък аз ще ти пратя снимки от 13 да видим кое как се вижда,погледни и темата с триала там се вижда по добре всичко и е по истинско.Да ти кажа само че колкото и да ги гледаш само с това не става и кучето гледа месаря цял живот ,ама месар не става.

      Поздрави.
      Живейте и вярвайте в това в което не вярвате. Обичам природата и нейните красоти.
      0887 543 312 ,Land Rover Discovery 300 Tdi, КЛИМАУТО АВТО КЛИМАТИЦИ И ДИАГНОСТИКА.

      Коментар

      Активност за темата

      Свий

      В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

      Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

      Зареждам...
      X