Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Световен шампионат по Indoor Trial - 2010

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Световен шампионат по Indoor Trial - 2010

    Някой следи ли тазгодишния световен шампионат по триал на закрито?

    Снощи случайно засякох по Евроспорт2 първия кръг ...
    Аз не съм толкова в час, и да си призная триала не ми е най-любимия спорт (може би на 3-то място, след мотокроса и ендурото ), но шоуто беше невероятно ..., имаше доста изненади също така, къде приятни, къде не чак толкова
    Например отпадането (по-точно изпадането му назад в класацията) на Дъг Лампкин от този кръг, пък баща му е редил препятствията Късмет, какво да правиш ...
    Пък тоя Тони Боу е извънземен ..., единствено той се качи на последния елемент (скалите с водопадите) и заслужено победи (имаше и той наказателни точки, но най-малко от всички). Макар, че победата му беше сигурна още преди това последно препятствие ...
    Не мога да го намеря някъде по торентите, заслужава си да се гледа.

    По Евроспорт2 казаха, че тази година те ще излъчват (не знам дали само те) всички кръгове от Световния шампионат (7 на брой).
    Лошото е, че ги дават много късно, все към полунощ, че и след това ...
    Hristo Draganov
    http://htftp.domainbg.com/HD/

    И аз искам България чиста ! ! !

  • #2
    До: Световен шампионат по Indoor Trial - 2010

    Не ги следя, понякога като ги засека ги гледам.
    Това, което ми е направило впечатление в световния шампинат през последните години е, че винаги е имало смазващо превъзходство не един състезател над другите. Навремето това беше Дъги Лампкин, след това го измести Адам Рага. Може би сега е времето на Тони Боу...
    К. Кулев

    Коментар


    • #3
      До: Световен шампионат по Indoor Trial - 2010

      Не съм го гледал, но на евроспорт 2 това ми харесва, че мога да гледам едно и също нещо по 10 пъти през през ден.Често повтарят разни такива траял или ФМХ прояви, но наистина обикновенно е след 2200 часа.Аз съм се регистрирал в сайта им и получавам програмата за всяка седмица за избрани от мен спортове (не че като я получа, гледам нещо де).

      Сега видях че пак съм получил меил от Евроспорт.Повторенията са пак по Евроспорт 2 в понеделник (11.01 днес) от 1800, в сряда (13.01) от 2230, в четвъртък (14.01) от 1415 и в петък (15.01) от 0400 часа сутринта.
      Последно редактирано от VaHk0_; 11-01-10, 12:13.
      Иван Маринов
      Suzuki RMX 250 '92 - sold / Yamaha XTZ 750 Super Tenere '91 - sold / KTM EXC 250 2t '06 - sold
      ЕНДУРО ВАРНА

      Коментар


      • #4
        До: Световен шампионат по Indoor Trial - 2010

        Първоначално публикуван от Калин Кулев Преглед на мнение
        Не ги следя, понякога като ги засека ги гледам.
        Това, което ми е направило впечатление в световния шампинат през последните години е, че винаги е имало смазващо превъзходство не един състезател над другите. Навремето това беше Дъги Лампкин, след това го измести Адам Рага. Може би сега е времето на Тони Боу...
        И аз не ги следя, просто случайно го засякох
        Той и Рага поизостана назад в класирането снощи ...
        Фуджинами също отпадна рано рано в борбата за добро класиране ...
        А пък Лампкин на едно от първите препятствия (трябваше да се минават едни "варелчета" паралелно от двама състезатели) дори победи с малко мисля Тони Боу ... (не съм сигурен дали с него беше в серия).
        Втори снощи се нареди Кабестани с 2-тактовото Шерко

        http://www.fim-live.com/en/sport/indoor-trial/events/

        Всъщност сега виждам, че самото състезание е било на 09.01.
        Също така се сещам, че казаха снощи, че едно от състезанията (забравих кое, дали не беше Мадрид ...) щели да го предават на живо
        Hristo Draganov
        http://htftp.domainbg.com/HD/

        И аз искам България чиста ! ! !

        Коментар


        • #5
          До: Световен шампионат по Indoor Trial - 2010

          Гледах го цялото, не можах да мигна от вълнение.
          Няма такова нещо като гравитация или физични закони за тия хора.
          И да искам не мога с думи да го опиша, невероятно шоу.
          Който не го е гледал нека хване повторенията, за първи път се
          провеждаше на секции а не на обиколки...

          Коментар


          • #6
            До: Световен шампионат по Indoor Trial - 2010

            Изгледах го пак, нямам думи...мога да го гледам още поне 10 пъти.
            Искам да кажа на моите приятели които в момента гледат записа на суперкроса много поздрави от мен.
            Няма такова майсторство както в траяла и ендурото, няма..., без да засягам никой ще кажа само едно.
            Мога да премина през всяка една мотокрос писта без проблем, НО без да скачам, но не мога и да си помисля,
            че мога да премина такива препятствия като в траяла или да кача дадени терени в ендурото...
            С това не искам да разпалвам война между стиловете, за мен щом ги караме с еднакви мотори, значи сме от един отбор.

            Коментар


            • #7
              До: Световен шампионат по Indoor Trial - 2010

              Що се плашиш бе Бат Ваньо,аз като ви гледам ,Будин къде къде по по-сложни трасета ви промушва само че с тая разлика че вие сте в друга дисциплина-носене, ама и това в маисторлъкДааа к'о ша каиш
              Най-добре е да имаш богати приятели!!!
              Ако не ти дадат, барем няма да ти искат!!!

              Коментар


              • #8
                До: Световен шампионат по Indoor Trial - 2010

                Първоначално публикуван от Chinela Преглед на мнение
                Няма такова нещо като гравитация или физични закони за тия хора.
                Спомних си по Енимал Планет като дават за дивите кози, и тея момчета така подскачат по скалите
                Hristo Draganov
                http://htftp.domainbg.com/HD/

                И аз искам България чиста ! ! !

                Коментар


                • #9
                  До: Световен шампионат по Indoor Trial - 2010

                  Първоначално публикуван от Chinela Преглед на мнение
                  Искам да кажа на моите приятели които в момента гледат записа на суперкроса много поздрави от мен.
                  Няма такова майсторство както в траяла и ендурото, няма..., без да засягам никой ще кажа само едно.
                  Мога да премина през всяка една мотокрос писта без проблем, НО без да скачам, но не мога и да си помисля,
                  че мога да премина такива препятствия като в траяла или да кача дадени терени в ендурото...
                  Хах. По твоята логика пистовите пилоти най-големите балъци. От там всички и с всичко могат да минат бре.
                  Война няма да разпалиш (надявам се) няма кой да ти се върже, ама пък аз мога да ти отговоря в тоя стил. Има едни момци... Ямакаши ли как им викат стила (едни такива пеша подскачат, сещаш ли се), ми тия пеш могат да минат по тия всичките секции и то няколко пъти по-бързо от Тони Боу
                  Ха сега де.
                  Много поздрави... от тях.
                  Всеки си харесва различна дисциплина. Аз ги уважавам всичките! Личните ми предпочитания като участник и като зрител не съвпадат. За гледане триала ми е най-малко интересен. За каране не знам. Като пробвам ще кажа.
                  К. Кулев

                  Коментар


                  • #10
                    До: Световен шампионат по Indoor Trial - 2010

                    Първоначално публикуван от Калин Кулев Преглед на мнение
                    Хах. По твоята логика пистовите пилоти най-големите балъци. От там всички и с всичко могат да минат бре.
                    ....
                    Абсолютно си прав тук, аз там където тия карат, ходя с климатик и пепелник..

                    Коментар


                    • #11
                      До: Световен шампионат по Indoor Trial - 2010

                      Траяла си е спорт на който лично аз се възхищавам,не следя предавания и състезания,но когато ми е попадало гледам,и наистина се възхищавам на тази координация на тяло с мотор до какво може,човешкото тяло е способно на изключителни неща,Паркура който е споменал Калин е също нещо изключително Фреестайла със мотори,шейни, колела и много други също,и много други ест.на черното бяло не можем да кажем и наистина респект към можещите и правещи всичко това.....

                      Коментар


                      • #12
                        До: Световен шампионат по Indoor Trial - 2010

                        Какъв ... съм споменал?
                        Опс.
                        Последно редактирано от Станислав_; 12-01-10, 09:49.
                        К. Кулев

                        Коментар


                        • #13
                          До: Световен шампионат по Indoor Trial - 2010

                          Ванка ако искаш да ти взема един билет да ги гледаш на живо ,да видиш за какво става въпрос,обещавам ти че ще ти хареса.
                          Живейте и вярвайте в това в което не вярвате. Обичам природата и нейните красоти.
                          0887 543 312 ,Land Rover Discovery 300 Tdi, КЛИМАУТО АВТО КЛИМАТИЦИ И ДИАГНОСТИКА.

                          Коментар


                          • #14
                            До: Световен шампионат по Indoor Trial - 2010

                            Първоначално публикуван от Калин Кулев Преглед на мнение
                            Какъв ... съм споменал?
                            Опс.
                            Никакав Паркур се казва тва дет ти му викаш Йамакаши,и си е спорт а другото филм.....
                            Последно редактирано от Станислав_; 12-01-10, 09:49.

                            Коментар


                            • #15
                              До: Световен шампионат по Indoor Trial - 2010

                              Ей!
                              Стига с тия сравнения м/у стиловете, че ше ви... незнам к`во ше ви направя
                              Не омаловажавайте различните стилове и труда на хората от спорта
                              Вие не знам к`ви мотористи сте, че не ви харесват някои от стиловете.
                              Аз си се кефя на всички и това съвсем сериозно!
                              Като е траял си гледам траял и си се кефя(харесвам повече траяла на открито, на естествен терен и препятствия, изкуствените препятствия са ми малко скучни).
                              Като е мотокрос си е мотокрос.
                              Като е ендуро си е ендуро(ама не нашето българското дето е ориентиране, а не ендуро ).
                              Суперермото си е супермото.
                              Пистата си е писта(иде реч за сгурията).
                              Шосейките са си шосейки.

                              Всичко ме кефи, а вие се препирате за щуротии
                              Повече от 20 години следя мотоспорта въобще...
                              Ако имам възможност бих практикувал поне 3-4 вида от него, освен хобито като пътуване на по-дълги дестинации.


                              Та какво стана с траяла?!

                              Ице, ако пускаш по някой клип от шампионата по траял на открито ще съм ти много задължен!!!

                              П.П. Чинелка, тая година с нас на Горна росица... Будин ще ти е пътеводител 2 дена
                              При това, котка път да ни не мине, ще си имаме и наше момче в малкия клас.

                              Ей... Ще ти намерим хубаво хотелче, с хубава баня, а вътре във ваната една... Адреналинка
                              Да видиш ти що е то мотокрос и днеска и нощеска

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X