Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Световен шампионат по Indoor Trial - 2010

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    До: Световен шампионат по Indoor Trial - 2010

    Първоначално публикуван от Жоро Донечки Преглед на мнение
    Ей!
    Стига с тия сравнения м/у стиловете, че ше ви... незнам к`во ше ви направя
    Не омаловажавайте различните стилове и труда на хората от спорта
    Вие не знам к`ви мотористи сте, че не ви харесват някои от стиловете.
    Аз си се кефя на всички и това съвсем сериозно!
    Като е траял си гледам траял и си се кефя(харесвам повече траяла на открито, на естествен терен и препятствия, изкуствените препятствия са ми малко скучни).
    Като е мотокрос си е мотокрос.
    Като е ендуро си е ендуро(ама не нашето българското дето е ориентиране, а не ендуро ).
    Суперермото си е супермото.
    Пистата си е писта(иде реч за сгурията).
    Шосейките са си шосейки.

    Всичко ме кефи, а вие се препирате за щуротии
    А така!!!!
    До сега не ги разбирах тия точки и щуротии, но тия дни се ограмотих (една седмица разпитвах Цвети та да не съм невежа вече) и сега получаваш зелени точки за тоя ти пост от мен
    За харесване... не е длъжен всеки да харесва всички дисциплини. Но сравненията между тях са много детински и глупави. А за подценяването си много, много прав!
    Всяка си има достойнства, никоя не е лесна и ако не ги харесваш, то поне трябва да ги уважаваш, ако имаш претенции да си човек с отношение към мотоспорта.
    К. Кулев

    Коментар


    • #17
      Траял в залата в Марсилия

      В успорвана надпревара и точност в залата за траял в Марсилия трима испанци се бориха за първите три места.Първо място взе Алберт Кабестани,второ Тони Боу и трето място за Рага.
      [SIGPIC][/SIGPIC]

      Коментар


      • #18
        До: Траял в залата в Марсилия

        http://www.fim-live.com/en/sport/ind...ship-france-1/
        [SIGPIC][/SIGPIC]

        Коментар


        • #19
          До: Траял в залата в Марсилия

          То е така от години колега.Като идеш да гледаш Испанския шампионат,все едно че си гледал световно.Има даже и нови надежди които след 2, 3 години ще са голяма конкуренция на горепосочените.
          Живейте и вярвайте в това в което не вярвате. Обичам природата и нейните красоти.
          0887 543 312 ,Land Rover Discovery 300 Tdi, КЛИМАУТО АВТО КЛИМАТИЦИ И ДИАГНОСТИКА.

          Коментар


          • #20
            До: Траял в залата в Марсилия

            Дай боже да имам възможност да ги гледам на живо.Представям си колко по-атрактивни са.
            [SIGPIC][/SIGPIC]

            Коментар


            • #21
              До: Световен шампионат по Indoor Trial - 2010

              Тоя спорт при нас май няма да се развие скоро,то такива мотори почти няма пък да не говорим за състезания.Ние нали по принцип сме си няколко години назад.
              [SIGPIC][/SIGPIC] Yamaha WR 426
              ВСЯКО ПАДАНЕ Е ПРЕДПОСЛЕДНО

              Коментар


              • #22
                До: Световен шампионат по Indoor Trial - 2010

                Първоначално публикуван от Jori Преглед на мнение
                Тоя спорт при нас май няма да се развие скоро,то такива мотори почти няма пък да не говорим за състезания.Ние нали по принцип сме си няколко години назад.
                Дали са няколко?
                KTM sx-f 350 2011
                Honda Montesa Cota 250
                KTM exc 450 Supermoto

                Коментар


                • #23
                  До: Световен шампионат по Indoor Trial - 2010

                  Първоначално публикуван от Ади Преглед на мнение
                  Дали са няколко?
                  Колегата вероятно е искал да каже няколко десетки години назад за съжаление ...
                  Hristo Draganov
                  http://htftp.domainbg.com/HD/

                  И аз искам България чиста ! ! !

                  Коментар


                  • #24
                    До: Световен шампионат по Indoor Trial - 2010

                    Първоначално публикуван от HD Преглед на мнение
                    Колегата вероятно е искал да каже няколко десетки години назад за съжаление ...
                    Да така по става !
                    KTM sx-f 350 2011
                    Honda Montesa Cota 250
                    KTM exc 450 Supermoto

                    Коментар


                    • #25
                      До: Световен шампионат по Indoor Trial - 2010

                      много интересен бе испанския кръг..е гати вдигат летвата всяка година..имаше препятствия на които шампионите от преди дори 5-6 години..май нямаше и да помислят да минат

                      то и сега има секции които само боу преодоля

                      ..бях слушал веднъж коментар че е ужасно трудно да се направи трасе за тези индори..тъй че хем да е атрактивно хем някои поне да го мине хем други да не успеят а във същото време да не е и такова че всички да минат като на парад ..много тънка граница

                      Коментар


                      • #26
                        До: Световен шампионат по Indoor Trial - 2010

                        Днес разглеждах рекламите за триал на 13 март в зала за да си купя билети и какво открих,в долния ляв ъгъл са ни снимали мен и женами когато ходих миналата година,е на това му викам аз случайност.Да уточня само че билети има по 35 евро двойни и не мисля че е скъпо, аз за сега ще ходя ,само да няма някое разминаване с билетите ,че за ендурото в зала се прецаках преди.
                        Живейте и вярвайте в това в което не вярвате. Обичам природата и нейните красоти.
                        0887 543 312 ,Land Rover Discovery 300 Tdi, КЛИМАУТО АВТО КЛИМАТИЦИ И ДИАГНОСТИКА.

                        Коментар


                        • #27
                          До: Световен шампионат по Indoor Trial - 2010

                          А така както си бил седнал миналата година виждаше ли се добре трасето?Колко време продължава цялото състезание?

                          По outdoor траялите има ли вход или просто отиваш и се "качваш" на някое дърво и се местиш със състезателите по зоните?
                          Иван Маринов
                          Suzuki RMX 250 '92 - sold / Yamaha XTZ 750 Super Tenere '91 - sold / KTM EXC 250 2t '06 - sold
                          ЕНДУРО ВАРНА

                          Коментар


                          • #28
                            До: Световен шампионат по Indoor Trial - 2010

                            За триала който не е в зала не плащаш нищо,но за този в зала се плаща.Там където съм седнал над мен имаше отще 4 етажа и от всички страни се вижда добре,даже ако си на партера няма да видиш всичко,верное е че което го видиш от там ще е много близко на около 4 ,5 метра но не е най добрия вариант.Атмосферата е неописуема и правят голямо шоу.Цялото състезание продължава някъде около 3 часа,но много важно е да си преди състезанието поне 2 зада влезнеш и седнеш на хубъво място.Етого и самия дворец на спорта както го наричат т

                            ук
                            Живейте и вярвайте в това в което не вярвате. Обичам природата и нейните красоти.
                            0887 543 312 ,Land Rover Discovery 300 Tdi, КЛИМАУТО АВТО КЛИМАТИЦИ И ДИАГНОСТИКА.

                            Коментар


                            • #29
                              До: Световен шампионат по Indoor Trial - 2010

                              Да бе. Виждаш дръжки
                              Ще видиш в твоя ъгъл, но центъра и другите 3 ъгли нищо не можеш да видиш в детайли.
                              А траяла се гледа от близо и в детайли, иначе е просто едно подскачащо моторче.
                              Нито можеш да видиш детайлно елемента, нито подхода, нито майсторството, а за грешките да не говорим.
                              Трасета и писти може да се гледат от далече, но траял забравете.

                              В залата просто атмосферата е единственото положително нещо, което хич не е малко де, то затова се и пълни.
                              За траял най-доброто е да си на макс. 10 метра от мотора или по телевизията иначе е губене на време и правене на мексикански вълни

                              Коментар


                              • #30
                                До: Световен шампионат по Indoor Trial - 2010

                                Жоро прав си откъде да е така като казвам аз ,ти по добре знаеш.Понякога ви се чуда на писаниата и коментарите ,но както и да е.По твойта логика 15000 души са прекарани с другите места и те нищо не са видели.
                                Живейте и вярвайте в това в което не вярвате. Обичам природата и нейните красоти.
                                0887 543 312 ,Land Rover Discovery 300 Tdi, КЛИМАУТО АВТО КЛИМАТИЦИ И ДИАГНОСТИКА.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X