Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Коя е тази кола?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    До: Коя е тази кола?

    Верижен трайлер.

    Коментар


    • #32
      До: Коя е тази кола?

      Първоначално публикуван от Бат-Здравко Преглед на мнение
      А това някой знае ли какво е?



      П.С. Снимката е качена и в "Ретро машини - снимки".


      Може и да е Щаер?



      П.П. Моя грешка, не е Щаер!

      Коментар


      • #33
        До: Коя е тази кола?

        Първоначално публикуван от xpu100 Преглед на мнение
        Това май е Додж
        Додж "три четвърти"

        Коментар


        • #34
          До: Коя е тази кола?

          Този триос е ЩАЕР , мисля че двигатила му е ОМ или нещо такова .
          По добре късно от колкото никога .
          Нула89781нула019

          Коментар


          • #35
            От: Коя е тази кола?

            Това какво е ? И тия колела в средата резервни ли са или са против окантарване ?

            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Car.jpg
Прегледи:1
Размер:142.2 КБ
ID:5613747

            Има го в разни руски сайтове, но никъде не пише марката. На самата кола пише нещо като "Vidal" ? Гледам в уикито "по дизайн" имат някакво сходство... впрочем има картинка и в уикито, ама за средния ред колела ми е интересно.
            "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

            Коментар


            • #36
              От: Коя е тази кола?

              Два двутактови двигателя (по един на мост), четири завиващи. Средните са резервни но като гледам как симетрично са закачени и каква тръба ги свързва на схемата като нищо може да са свободно въртящи като опрат.

              http://tempohanseat.blogspot.com/2014/03/1941-tempo-g1200-user-manual.html

              <a href="http://tempohanseat.blogspot.com/2014/03/1941-tempo-g1200-user-manual.html" target="_blank">

              Последно редактирано от Goblin; 02-10-14, 18:18.
              Издъних се на Тюринг теста

              Коментар


              • #37
                От: Коя е тази кола?

                Самият "Мануал" обаче е на финландски Средните колела май са си на ос, според една от картинките ?
                "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

                Коментар


                • #38
                  От: Коя е тази кола?

                  И мен ме заблуди но като гледам филмчето май оста на схемата е просто оребряване.

                  Аз апропо по тази марка съм ревал ей тук
                  Издъних се на Тюринг теста

                  Коментар


                  • #39
                    От: Коя е тази кола?

                    Тук след първата минута нататък има много симпатични возила:

                    "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

                    Коментар


                    • #40
                      От: Коя е тази кола?

                      Малко известен факт е, че няколко такива "Темпо" са доставени и на България, били са дадени на Полицията. За съжаление, както и всичко останало, още преди десетилетия тези интересни возила са станали на пирони и арматурно желязо.
                      Някои казват, че съм ужасен човек. Но това не е така - аз имам сърце на мил, чувствителен юноша. Пазя го в буркан със спирт на бюрото си...

                      Коментар


                      • #41
                        От: Коя е тази кола?

                        На 0:25-0:27 от клипчето в поста гоблин ясно се вижда свободно въртене на средното колело.

                        Коментар


                        • #42
                          От: Коя е тази кола?

                          Свободновъртящи се колела против окоремяване . По същия начин са подхождали и руснаците при своите оръдейни бронеавтомобили създадени между двете войни.

                          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:ba-10.6.jpg
Прегледи:1
Размер:26.2 КБ
ID:5617449
                          Чужбина - това е митът за задгробния живот. Който попадне там, не се връща.
                          Из "Златния телец"

                          Коментар


                          • #43
                            От: Коя е тази кола?

                            Това западняшка буханка ли е?
                            [Натиснете снимката за да я уголемите

Име:uploadfromtaptalk1437840723295.jpg
Прегледи:1
Размер:111.6 КБ
ID:5673087Натиснете снимката за да я уголемите

Име:uploadfromtaptalk1437840751058.jpg
Прегледи:1
Размер:106.6 КБ
ID:5673088Натиснете снимката за да я уголемите

Име:uploadfromtaptalk1437840723295.jpg
Прегледи:1
Размер:111.6 КБ
ID:5673087

                            ПП : Обърнал съм снимките. Още не съм му хванал цаката на телефона.
                            Последно редактирано от cecoa1; 25-07-15, 18:27. Причина: Обърнати снимки.
                            Ясен: "Правилата просто не могат да обхванат живота, затова компромиси има навсякъде. Само различно дълбоки. И според местните и личните разбирания кое е по-важно."

                            Коментар


                            • #44
                              От: Коя е тази кола?

                              Дублиран пост -за триене.
                              Последно редактирано от cecoa1; 25-07-15, 18:21. Причина: Дублиран пост.
                              Ясен: "Правилата просто не могат да обхванат живота, затова компромиси има навсякъде. Само различно дълбоки. И според местните и личните разбирания кое е по-важно."

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X