Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Въпрос за каска ...

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Въпрос за каска ...

    И във Варна има налични съвсем отскоро. Съвсем пресни..В София ти казаха.

    Коментар


    • От: Въпрос за каска ...

      В сайта на Зед Мото пише, че всички са с поръчка. Ще трябва май да прозвъня магазините след празниците.

      mutragen, за проба ще да е, хич и не искам да я тествам по начина, по който визираш
      Audi A6 Avant - 2.7TDI (4F)
      Kawasaki Vulcan S ABS SE '17

      LZ1FLY

      Коментар


      • От: Въпрос за каска ...

        От друга страна в нагъзина на зед мото съм намирал неща от които няма и помен в електрическият им сайт.
        Накратко: желанието да "пипнеш" нещо няма нищо общо с "прожекциите" по интернет.

        Враг усраине

        Коментар


        • От: Въпрос за каска ...

          В крайна сметка Зед Мото свършиха работа и днес я повозих малко по улиците.
          Audi A6 Avant - 2.7TDI (4F)
          Kawasaki Vulcan S ABS SE '17

          LZ1FLY

          Коментар


          • От: Въпрос за каска ...

            Първоначално публикуван от peerless Преглед на мнение
            В крайна сметка Зед Мото свършиха работа и днес я повозих малко по улиците.
            а как изглежда?

            Коментар


            • От: Въпрос за каска ...

              Искаш да кажеш, че пробва каската на пътя ли?
              Аз нямах очи да искам това.
              Вярно, че стоях доста време с нея, в крайна сметка я и купих но не намирам за нормално да искам от търговец чак толкова.
              Следващото какво е, да я взема за уикенда за да видя дали ми е удобна?

              В крайна сметка това е една тъпа пластмаса, не си избираме невеста или имот в Симеоново...
              Но все пак респект.
              Все пак е търговец, който има наличности.
              Че Интернет е пълен с такива, които на сайта имат всичко а в склада - нищо.

              Враг усраине

              Коментар


              • От: Въпрос за каска ...

                Никаква наличност няма. След като я поръчаш може да си я платиш и да си я тестваш където намериш за добре. Тъкмо миналата седмица ги питах за каски. Шой не предлагат, а Шуберт може да пипнеш с пръст след поръчка.
                Животът е това, което се случва, докато ние кроим планове....

                тел. имаше преди, ама сега е в профила щото ...

                Коментар


                • От: Въпрос за каска ...

                  Възможността да се пробва каската в реални условия е възможно най-добрия тест. Едно е да я сложиш в магазина, друго е да покараш с различни скорости. Ще усетиш шум, вибрации, евентуално неудобство при по-дълго носене и т.н. Радващо е, че има магазини, които рарзрешават такъв тест. Всеки магазин с възможности би трябвало да го прави, ако в него работят хора, които си разбират от работата. А купувача не трябва да се притеснява да иска да пробва каквото му дойде на ум. В крайна сметка продавача ще каже дали може или не. Ако "не" този до него може и да се съгласи...
                  Поздрави

                  Коментар


                  • От: Въпрос за каска ...

                    Аз ли нещо не разбрах!? Кой е този магазин дето ти дава каската да си я тестваш на улицата? Зедмото не е!
                    Животът е това, което се случва, докато ние кроим планове....

                    тел. имаше преди, ама сега е в профила щото ...

                    Коментар


                    • От: Въпрос за каска ...

                      Явно зависи от момента но тогава Шой имаха няколко модела е Шуберт сега, като връщам лентата назад се сещам, че ги помолих по телефона да доставят няколко модела за да си намеря размера.
                      Но не ми е минавало през ума да ги моля за тест на пътя.
                      Като знам как това моторжийската гилдия гледа на каската, кой точно ще даде 1000лв за шлем видял се очи в очи със UV лъчи?
                      Ами че той вече се е похабил!
                      Или не дай Боже с отлепено фолио от слюдата заради тест.
                      Хич да няма следи кой гарантира, че по времена тест-а не е изпусната?
                      Че то пари трябва да ми дават че да карам с нея!

                      Да не стане обурвване - горното е ирония.
                      Нема търговец, който да държи скъпи каски за да се "тестват" от тякакви болни мозъци.
                      Които понеже са такива накрая в общият случай си я поръчват от онлайн сергия щото е с 10% примерно по-евтина!

                      Враг усраине

                      Коментар


                      • От: Въпрос за каска ...

                        не бе хора! /запалих огън без да искам!/ идеята ми беше да пусне една снимка и да каже как я усеща-все пак е нова! честито новата шапка! колкото до тестването-да знам че няма такъв търговец у нас. но не това имах като идея, сори.

                        Коментар


                        • От: Въпрос за каска ...

                          хайде малко за разтуха- един тест -тук колегите се постарали да напишат нещо:
                          http://www.motorcycle.com/products/h...le.com20170424

                          Коментар


                          • От: Въпрос за каска ...

                            По напред в темата съм показал моята тенджера - C 3 pro . Около две години на служба , оборудвана е с комуникационна система . Повече от добре бих казал , има лек дискомфорт в зоната на ушите при пробег около 1000 км за ден . До 7 - 800 никакви ядове . Но имам по големи уши , да слушам повече , може и там да е проблема . Батерията държи около 12 часа , при режим нон стоп музика, радио , нави , телефон . Като цяло съм доволен , като дойде ред за нова може би ще пробвам новия им за сега модел на Шуберт Е1 . Уж подобрена версия на Ц 3 про , като са обновени материалите , подобрена е вентилацията , и е добавена козирка . То и при коментираната каска вентилацията е на ниво , а пин лока работи безупречно . При последното ми прибиране карах 1000 км , взех ги за 9 часа . Температура 1 градус като валеше през цялото време , редуваше ги сняг и дъжд . Прибрах се без голяма умора , изцяло сух та и с екипа съм случил .

                            Коментар


                            • От: Въпрос за каска ...

                              Явно не сте ме разбрали, ходих, видях я в магазина, пробвах я В МАГАЗИНА, платих я и чак тогава я повозих
                              Каската е жестока!
                              Последно редактирано от peerless; 28-04-17, 11:09.
                              Audi A6 Avant - 2.7TDI (4F)
                              Kawasaki Vulcan S ABS SE '17

                              LZ1FLY

                              Коментар


                              • От: Въпрос за каска ...

                                Сподели кой модел придоби, де
                                Освен това... По-обективни впечатления след време.
                                Първоначалната еуфория понякога заблуждава.
                                Аз например продължавам да си харесвам моята обаче като купувам нова със сигурност ще взема с 1 номер по-голяма.
                                Пикая на всички норми за сигурност и "канони": Една каска предимно трабва да е удобна.
                                Което означава ДА НЕ ТЕ СТИСКА!!!
                                В момента с този размер Шуберт не мога да ползвам по-дебел чорап.
                                Иначе 4-5 часа започва да ме боли главата.
                                С тънък чорап нама проблем. И не се е "разтегнала" и "формирала" до сега.
                                Едва ли ще го направи занапред!

                                И ако говорим за Шуберт и то модулна - определено е най-тихата каска.
                                В тази насока няма конкуренция. Или аз поне не съм намерил такава.
                                И както съм писал по-горе - разкошна вентилация но на мотор без огромна слюда.
                                Като я ползвам на чопЕра при студено време понякога е проблем.
                                Ако има нормално течение с клапаните на каската всичко се регулира перфектно според нужите.
                                Враг усраине

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X