Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Счупен Flexx

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Счупен Flexx

    И нямало чупене
    Прикачени файлове
    [SIGPIC][/SIGPIC]

  • #2
    До: Счупен Flexx

    Я, ма ти верно си го скършил! Май АНТИМ ще излезе прав с неговия лаф : "Няма идиото устойчиви неща, просто идиотите са твърде изобретателни" Еи това в пълна сила важи за нас (теб)

    Коментар


    • #3
      До: Счупен Flexx

      О да да. А можехме да покараме в събота. Ама кво да се прави техника, чупи се.
      [SIGPIC][/SIGPIC]

      Коментар


      • #4
        До: Счупен Flexx

        браво бе майстор си пиши им един мейл може да ти го сменят

        Коментар


        • #5
          До: Счупен Flexx

          Флекса нищо му няма това не се брои за скършено режеш една тръба със същия диаметър и дължина и си в джаза. Гоше бива ли така, умно, добро и възпитано момче си защо се мъчиш да умориш душманската машинката.

          Първоначално публикуван от kvv Преглед на мнение
          браво бе майстор си пиши им един мейл може да ти го сменят
          Това да не е Цептер със доживотна гаранция.
          Съвеста ми е чиста, просто защото не я използвам.

          Коментар


          • #6
            До: Счупен Flexx

            Първоначално публикуван от Tpunep Преглед на мнение
            Флекса нищо му няма това не се брои за скършено режеш една тръба със същия диаметър и дължина и си в джаза. Гоше бива ли така, умно, добро и възпитано момче си защо се мъчиш да умориш душманската машинката.
            Абе ще видим дали ще стане защото се е отчупило малко от черната част, на която се държи тръбата. А отностно до падането атвто се претърколи един път и нищо му няма и като го обърнах неможах да повярвам че кормилото се е счупило какви по тежки падания съм имал пък нищо му не е имало. Сигорно цялата тежест е паднала в/у него.
            [SIGPIC][/SIGPIC]

            Коментар


            • #7
              До: Счупен Flexx

              Първоначално публикуван от Tpunep Преглед на мнение
              Флекса нищо му няма това не се брои за скършено режеш една тръба със същия диаметър и дължина и си в джаза. Гоше бива ли така, умно, добро и възпитано момче си защо се мъчиш да умориш душманската машинката.


              Това да не е Цептер със доживотна гаранция.
              Нали го водят нечупливо, някаква гаранция по- сериозна няма ли? а иначе ако му разгледат снимките на Гошко от други разходки със сигурност няма да я признаят

              Коментар


              • #8
                До: Счупен Flexx

                Кой го води нечупливо ?!?
                Издъних се на Тюринг теста

                Коментар


                • #9
                  До: Счупен Flexx

                  Леле, това още не го бях виждал. Огънато да, ама чак счупено!

                  Колкото и нечупливо да го водят (а тази информация не съм я чувал досега), най-вероятно никой няма да прати ново или да плати някаква компенсация.

                  Коментар


                  • #10
                    До: Счупен Flexx

                    За ново просто няма как да ми го сменят, защото това кормило ми беше на атвто като си го купих. А искам да ви попитам какво ще кажете за това, мисля че е някакъв нов модел и дали ще стане на кфха
                    Прикачени файлове
                    [SIGPIC][/SIGPIC]

                    Коментар


                    • #11
                      До: Счупен Flexx

                      Първоначално публикуван от Goblin Преглед на мнение
                      Кой го води нечупливо ?!?
                      Така съм чувал, не съм навлизал в подробности, просто мислех че има някаква по сериозна гаранция, има части с доживотна гаранция, предположих че и с това кормилое така /особено при тази цена/. Goblin, сигурен съм че знаеш каква му е гаранцията, направо сподели.

                      Коментар


                      • #12
                        До: Счупен Flexx

                        Кире кои са тея части с доживотна гаранция такъв филм нема, просто екстремното каране иска есктремна подръжка и части. Обикновенно на всичко прекалено хубаво, времетраенето е кратко, ако го ползваш по предназначение, ако ли не може и доживот.
                        Съвеста ми е чиста, просто защото не я използвам.

                        Коментар


                        • #13
                          До: Счупен Flexx

                          просто екстремното каране иска есктремна подръжка
                          Това пак е мой лаф
                          Николай Гогов 0898676912

                          НЯМА ИДИОТО - УСТОЙЧИВИ НЕЩА. ПРОСТО ИДИОТИТЕ СА ТВЪРДЕ ИЗОБРЕТАТЕЛНИ!

                          Коментар


                          • #14
                            До: Счупен Flexx

                            Първоначално публикуван от АНТИМ Преглед на мнение
                            Това пак е мой лаф
                            Тъй Вярно.
                            Съвеста ми е чиста, просто защото не я използвам.

                            Коментар


                            • #15
                              До: Счупен Flexx

                              Първоначално публикуван от Tpunep Преглед на мнение
                              Кире кои са тея части с доживотна гаранция такъв филм нема, просто екстремното каране иска есктремна подръжка и части. Обикновенно на всичко прекалено хубаво, времетраенето е кратко, ако го ползваш по предназначение, ако ли не може и доживот.
                              Поне при колелата за спускане има такива, курбели,лапи и затова предположих, ама все тая и без тва аз съм в грешка то е ясно това за идиотите и тяхната изобретателност, които не кара той не чупи. Само ги вижте пичовете на дакар коли и технологии за милиони и всяка вечер в бокса смяна на една камара части.

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X