Обява

Свий
Няма добавени обяви.

ВЪПРОСИ И МНЕНИЯ ЗА "X CROSS CHALLENGE"

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #61
    От: ВЪПРОСИ И МНЕНИЯ ЗА "X CROSS CHALLENGE"

    Първоначално публикуван от Desislav Преглед на мнение
    Много жалко че този кръг няма да се проведе, но и определено разбирам проблемите. Вярвам а и съм сигурен че Т. Христов е направил всичко по силите си да осъществи това състезание, но важни фактори са го накарали да вземе това решение. Сигурен съм, че ще има реванш в последствие от най-добрия организатор в България.

    Христов, успех и в подготовката Ви за Дакар 2011. Сигурен съм че ще се справите достойно.
    Е Десо, скъса се от четки. И аз не се съмнявам в доброт представяне на наш'те, 'щото те където и да се появят все си печелят.
    Но ние къде ще се събираме да се поизпотим, поопрашим и оплакнем гърлата с по няколко 'ладни бири.
    Така здраво се бях наредил да ходя на гости на Пацо Вожда, 'щото той ми каза, че това му е домашното трасе и че нЕЕмаме ник'ъв шанс.
    И понеже не пиша по темата моля четящите да не ми се сърдят щото такъв Дзвер кат' "X CROSS CHALLENGE" нЕЕма, или поне е отложен за неопределено време.
    Ха НАЗДРАВЕ!
    Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

    "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

    Коментар


    • #62
      От: ВЪПРОСИ И МНЕНИЯ ЗА "X CROSS CHALLENGE"

      кога ще се проведе следващото състезание в троян,има ли потвърдена дата?Благодаря!

      Коментар


      • #63
        От: ВЪПРОСИ И МНЕНИЯ ЗА "X CROSS CHALLENGE"

        Първоначално публикуван от ninja&samurai Преглед на мнение
        кога ще се проведе следващото състезание в троян,има ли потвърдена дата?Благодаря!
        Следващото издание ще бъде за закриване на сезона и понеже се очаква сняг и кал, ще оставим само АТВ-та да се калят

        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:11113661.jpg
Прегледи:2
Размер:116.1 КБ
ID:5221595

        Коментар

        Активност за темата

        Свий

        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

        Зареждам...
        X