Обява

Свий
Няма добавени обяви.

ВЪПРОСИ И МНЕНИЯ ЗА "X CROSS CHALLENGE"

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #46
    До: ВЪПРОСИ И МНЕНИЯ ЗА "X CROSS CHALLENGE"

    Браво на Тодор Христов за поредния му медал .
    Вече имаме парво инфо за следващия Х-крос, от тук на татък чакаме подробности.
    ЕМО КОМАРОВСКИ 353 YAMAHA RAPTOR 700 SE
    [SIGPIC][/SIGPIC]

    Коментар


    • #47
      До: ВЪПРОСИ И МНЕНИЯ ЗА "X CROSS CHALLENGE"

      Някой има ли информация къде точно ще е състезанието в София и по-точно затвореното трасе в неделята?

      П.П. Повече информация ще получим най-вероятно след Баха Саксония,тъй като Тодор Христов е един от участниците.
      [SIZE=5][I][FONT=Palatino Linotype][B]Botevgrad Racing Team-[SIZE=1]some call it a hobby... we call it a way of life....[/SIZE][/B][/FONT][/I][/SIZE]

      Коментар


      • #48
        От: ВЪПРОСИ И МНЕНИЯ ЗА "X CROSS CHALLENGE"

        Кога ще има повече информация за втори кръг?
        [SIZE=5][I][FONT=Palatino Linotype][B]Botevgrad Racing Team-[SIZE=1]some call it a hobby... we call it a way of life....[/SIZE][/B][/FONT][/I][/SIZE]

        Коментар


        • #49
          От: ВЪПРОСИ И МНЕНИЯ ЗА "X CROSS CHALLENGE"

          Първоначално публикуван от Николай Нинов Преглед на мнение
          Кога ще има повече информация за втори кръг?
          В сряда сутрин, утре се уточняват разрешенията за полигона, който съм избрал !
          Още малко търпение...

          Коментар


          • #50
            От: ВЪПРОСИ И МНЕНИЯ ЗА "X CROSS CHALLENGE"

            Малиииииии, аиде бе Тошееееееееееее, кога беше Сряда?
            Преди 10-тина години и жената така ми каза : ИМАЙ ТЪРПЕНИЕ........
            Сега обаче съм със две момчета и тя ми е като камък на врата във средата на морето .
            Хи хи хи хи , и тука в спорта отиват на там нещата . Давай че не остана време .
            ЕМО КОМАРОВСКИ 353 YAMAHA RAPTOR 700 SE
            [SIGPIC][/SIGPIC]

            Коментар


            • #51
              От: ВЪПРОСИ И МНЕНИЯ ЗА "X CROSS CHALLENGE"

              Изобщо ще има ли втори кръг?

              Коментар


              • #52
                От: ВЪПРОСИ И МНЕНИЯ ЗА "X CROSS CHALLENGE"

                Затъмнението е пълно Утре ще се опитам да се свържа с г-н Христов да разпитам дали ще има или не...

                Коментар


                • #53
                  От: ВЪПРОСИ И МНЕНИЯ ЗА "X CROSS CHALLENGE"

                  Първоначално публикуван от Емил Трайков Преглед на мнение
                  Затъмнението е пълно Утре ще се опитам да се свържа с г-н Христов да разпитам дали ще има или не...
                  Засега се отлага, не мога да взема всички разрешения за преминаване...все пак София и Перник не е Троян...
                  Повече инфо за следващата дата ще има в края на седмицата.
                  Извинявам се на всички за закъснението, но до последно се опитвах и надявах да се получат нещата...

                  Коментар


                  • #54
                    От: ВЪПРОСИ И МНЕНИЯ ЗА "X CROSS CHALLENGE"

                    Датата на ATV Challenge Cup в София на 19-20 юни ли си остава?
                    Kawasaki KX250F

                    Коментар


                    • #55
                      От: ВЪПРОСИ И МНЕНИЯ ЗА "X CROSS CHALLENGE"

                      Първоначално публикуван от nvkolev Преглед на мнение
                      Датата на ATV Challenge Cup в София на 19-20 юни ли си остава?
                      Да, за нея няма промяна ! В края на седмицата ще има инфо !

                      Коментар


                      • #56
                        От: ВЪПРОСИ И МНЕНИЯ ЗА "X CROSS CHALLENGE"

                        В края на коя седмица каза

                        Коментар


                        • #57
                          От: ВЪПРОСИ И МНЕНИЯ ЗА "X CROSS CHALLENGE"

                          За съжаление ще се отложи и този кръг от "ATV Challenge Cup"...
                          Финансовите ангажименти, които ми бяха поели не се изпълниха, а за пистата в Бучино ще е необходимо доста, за да отговори на стандартите ни...
                          Засега оставаме в изчакване и за Варна, но със сигурност кръговете в Троян ще се случат, там поне базата е налична и не са необходими допълнителни средства !
                          Извинявам се още веднъж на фенове и състезатели, но е над моите възможности в този момент да се справя !

                          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:buchino.jpg
Прегледи:1
Размер:129.8 КБ
ID:5184411
                          Последно редактирано от ТОДОР ХРИСТОВ; 09-06-10, 13:48.

                          Коментар


                          • #58
                            От: ВЪПРОСИ И МНЕНИЯ ЗА "X CROSS CHALLENGE"

                            Първоначално публикуван от ТОДОР ХРИСТОВ Преглед на мнение
                            За съжаление ще се отложи и този кръг от "ATV Challenge Cup"...
                            Финансовите ангажименти, които ми бяха поели не се изпълниха, а за пистата в Бучино ще е необходимо доста, за да отговори на стандартите ни...
                            Засега оставаме в изчакване и за Варна, но със сигурност кръговете в Троян ще се случат, там поне базата е налична и не са необходими допълнителни средства !
                            Извинявам се още веднъж на фенове и състезатели, но е над моите възможности в този момент да се справя...
                            Ако може малко пояснения, че пишеш за "ATV Challenge Cup" в темата за "X CROSS CHALLENGE", нали втория кръг се поотложи и с нетърпение очакваме за коя дата да се готвим и инфото трябва да дойде тук в тази тема иии.... сега се появява инфо, че и втория кръг на "ATV Challenge Cup" за 19-20 юни се отлага.

                            Правилно ли съм разбрал?

                            П.П. Да разбрах от пощата си: "ATV Challenge Cup" за 19-20 юни няма да се състои. Мястото не е тука, но новината не ми е приятна.
                            Последно редактирано от s_s1; 09-06-10, 16:54. Причина: П. П.
                            Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

                            "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

                            Коментар


                            • #59
                              От: ВЪПРОСИ И МНЕНИЯ ЗА "X CROSS CHALLENGE"

                              Жалко, но какво да се прави има го и тоя момент когато има много мерак а поради една или друга причина няма възможност да се осъществи. А и тука щеше да ми е под носа, а и пистата в състоянието в което е в момента е доста опасна за АТВ-та тъй като е една постоянна крива ролетка ли, розетка ли или както там му викаха в МХ-а, коя от коя по крива бабуна и си иска цялостно да се престърже с булдозер и валира за да се оправи, тъй като тези ридове са насипни а оттам и бая средства. Тошко съсредочете се с Пепи върху Дакара и не се разсейвай със тея Чалънджи, никой нема да Ви се разсърди ако се постараете да го завършите тоя Дакар, пък ти ще обещаеш да има други Чалънджи след това.
                              Съвеста ми е чиста, просто защото не я използвам.

                              Коментар


                              • #60
                                От: ВЪПРОСИ И МНЕНИЯ ЗА "X CROSS CHALLENGE"

                                Много жалко че този кръг няма да се проведе, но и определено разбирам проблемите. Вярвам а и съм сигурен че Т. Христов е направил всичко по силите си да осъществи това състезание, но важни фактори са го накарали да вземе това решение. Сигурен съм, че ще има реванш в последствие от най-добрия организатор в България.

                                Христов, успех и в подготовката Ви за Дакар 2011. Сигурен съм че ще се справите достойно.
                                Последно редактирано от ТОДОР ХРИСТОВ; 09-06-10, 21:53.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X