Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Имената на колите ни?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    До: Имената на колите ни?

    Имах един форд Сиера- бял. Виках му Белчо- от "На браздата". Корава машина- и много работа вършеше.
    А сега гледам "Боговете сигурно са полудели" - бях го позабравил и падам от смях. Лендроувъра на учения му викат "Антихриста".Ако се питате защо, гледайте пак филма. Няма да съжалявате
    Руският шофьор нарича "път", мястото през което възнамерява да мине.
    ...Българския коледен дух е духът на заклано прасе...[COLOR="#008000"][/COLOR]

    Коментар


    • #17
      До: Имената на колите ни?

      Дасе вкюча и аз:
      Лада Нива 1.6,червена,година незнайна-Шперо,така я кръсти баща ми,защото чакам самоблокираща касета от Русия

      Лада Нива 1.7,бяла,2005година-Марчето,за кръщаването няма смисъл да казвам

      Урал 375Д-V6 Маз,година 1989-Дедо Коце,купихме маза от един възрастен човек от София,той се казваше така,да е жив и здрав човека,по спомен беше 32набор

      Трактор Болгар(ТК-82)година 1993-Гошовецо(това на наш диалект) името произлиза от бившия собственик на трактора

      Газ 53-година незнайна,перкинс мотор-име Грача,защо грача ли,човек като я чуе как работи само-хи хи хи

      Коментар


      • #18
        До: Имената на колите ни?

        Ние имаме сивик кръстен мома англичанка.
        виш к'фо нешто е.......

        Коментар


        • #19
          До: Имената на колите ни?

          На Опела му викахме белия лебед, ама го продадохме .. сега на Реното дане казвам как му викаме
          [LEFT][URL="http://ftp.domainbg.com/FreestyleR/"][COLOR=#0000ff]http://ftp.domainbg.com/FreestyleR/[/COLOR][/URL] :arrow:[/LEFT]
          [LEFT][URL]http://forum.mobile.bg/member/FreestyleR/[/URL] :arrow:[/LEFT]

          Коментар


          • #20
            До: Имената на колите ни?

            Комшията ми си има Митсубиши-Панчерево.

            Коментар


            • #21
              До: Имената на колите ни?

              Мойта "жипка" съм я кръстил - Бай Колюо.
              Тъй като човекът с това име така нерчения: Бай Колюо направи страхотни преживявание с жипката !

              П.П Дано да не прочете, темата!

              Коментар


              • #22
                До: Имената на колите ни?

                Когато бях малък имахме Трабант, който бе кръстен от баща ми - Дойчо.
                "Когато Господ раздавал земя на народите, българите закъсняли и земята вече била свършила. Затова Бог им дал къстче от своята земя."

                Коментар


                • #23
                  До: Имената на колите ни?

                  Първоначално публикуван от FreestyleR Преглед на мнение
                  На Опела му викахме белия лебед, ама го продадохме .. сега на Реното дане казвам как му викаме
                  Сигурно Амджик Араба
                  Най-добре е да имаш богати приятели!!!
                  Ако не ти дадат, барем няма да ти искат!!!

                  Коментар


                  • #24
                    До: Имената на колите ни?

                    Аз пък на моя Опел Вектра му казвах ''Опел вежда''заради здравите ламарини най веяе на веждите
                    Аз съм българче.Обичам наще планини зелени.

                    Коментар


                    • #25
                      До: Имената на колите ни?

                      Първоначално публикуван от krik4e Преглед на мнение
                      Аз пък на моя Опел Вектра му казвах ''Опел вежда''заради здравите ламарини най веяе на веждите
                      Ха и аз имах Вектра и познай как и виках веждата поради същите причини,после Фиат Пунто името му беше фиатката.Сега карам РР Р-38,и смего кръсти ли къщата,след фиатката всичко друго изглежда голямо като къща.

                      Коментар


                      • #26
                        До: Имената на колите ни?

                        Дядо ми имаше един син москвич преди около 2-3 години и му викахме синия лебед

                        Коментар


                        • #27
                          До: Имената на колите ни?

                          пасат б5 -- жабока
                          поло 6N -- куршума

                          Коментар


                          • #28
                            До: Имената на колите ни?

                            На един мой приятел колата му Subaru Impreza, прякорът и беше Коршума, защото се стрелкаше като луда, но за съжаление в бокса!

                            Коментар


                            • #29
                              До: Имената на колите ни?

                              Моята е Сузуки Сайдкик и си му викам "Тарлю". Бавно си бега, но на вред!!!
                              Mitsubishi Pajero III 3.2 DID: Subaru impreza 4x4

                              Коментар


                              • #30
                                От: Имената на колите ни?

                                Я, каква тема. Да споделя и аз -
                                при мен децата кръщаваха колите:
                                1. ВАЗ 21013 (Лада 1200 S) = "Таратайчо"
                                2. Ланчия Тема 3,0 литра = открадната преди да й се измисли прякор
                                3. Фиат Крома = "Найденчо", защото след кражба беше намерен, представете си, от полицията
                                4. Това е "Паско" :

                                Натиснете снимката за да я уголемите

Име:R001-025.jpg
Прегледи:1
Размер:112.0 КБ
ID:5523328

                                и понастоящем в движение и пълна изправност, в момента го кара същият младеж, на снимката легнал на капака
                                5. Вектра 1997 г. = "Шмекерлетка", понеже един шмекер ми я пробута на бартер;
                                6. Jeep Liberty 3,7 литра - "Монстро", щото синът ми не беше чувал за "такава чудовищна кубатура"

                                Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Avatar1.JPG
Прегледи:2
Размер:85.6 КБ
ID:5523330

                                7. Това си остана ... "Хеми" (със следи от управлението на същия младеж):

                                Натиснете снимката за да я уголемите

Име:WP_001613.JPG
Прегледи:1
Размер:85.5 КБ
ID:5523331
                                Последно редактирано от Bogoljub Gagic; 03-10-13, 19:08. Причина: номерацията
                                "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X