Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Авариен режим при ГранД Чероки 2.7CRD

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    До: Авариен режим при ГранД Чероки 2.7CRD

    BENZBOOS , аз също си мисля че проблема ми е от електронното управление на скоростите , на снимката " САМО ДА НЕ ГРЕША"
    Питах в БС , колко ще ми струва и ми дадоха цена 1382 лв
    Незнам , откъде мога да намеря по добра цена.
    Прикачени файлове
    Последно редактирано от val1; 04-02-10, 20:07.

    Коментар


    • #17
      До: Авариен режим при ГранД Чероки 2.7CRD

      Тук тая гад е около 1000$ та шанса ти за по-малка цифра и много мальк.Не го знам дали е идентичен с Мерцедеския,но тук щом е хилядарка в Европа е сьщата хилядарка в евро обаче.

      Моргите или някой катастрофирал или............една студена вода и смяна с нов за тия лудите пари.Тресни и още малко диагностика за да си сигурен,че е това.Да трият и пробвай да я караш,после паркинг,гасиш,пушиш цигарка,палиш и ако пак клекне си е шифтьра според мен.По интернет обаче гаранция няма,ония дето това им е работата да вземат да си я свьршат,един да седи и да гледа какво става и да умуват и те,а не само да сменят здрави части.
      TOYOTA SEQUOIA ‘11
      W140 S420 '99

      Коментар


      • #18
        До: Авариен режим при ГранД Чероки 2.7CRD

        Много ти благодаря BENZBOSS. Разчитах че ще ми помогнеш с инфо за проблема. Надявам се времето което отдели да си струва и да помогне и на други

        Не ми остава друго , ще я поръчам от БС , разбира се след като се уверя след още няколко теста при тях .

        Коментар


        • #19
          До: Авариен режим при ГранД Чероки 2.7CRD

          А междудо другото , се оказва доста трудно намирането на тази част.
          Да си кажа , честно В БС Варна, започва да ми харесва отношението към клиентите, а и в самото начало откриха проблема и го констатираха. Е , ... за цената ще си замълча. Според мене могат и да по ниски .
          Разбира се искам да благодаря на BENZBOSS. Много ми помогна-ГОЛЕМИ БЛАГОДАРНОСТИ. Единствено само той отлкликна за моя проблем
          Форумите са хубаво нещо , а особено OFFROAD-BULGARIA е супер форум.
          Друго е да знаеш , че не си сам в "големия оазис от некадърници"
          Сега ми остава да чакам.

          Коментар


          • #20
            До: Авариен режим при ГранД Чероки 2.7CRD

            Аз ще се радвам да не сьм прав защото платката е около 3 пьти по-евтина от шифтьра,но нито логиката,нито диагностиката го показва това.

            КЬСМЕТ ти пожелавам и пише какво и е било
            TOYOTA SEQUOIA ‘11
            W140 S420 '99

            Коментар


            • #21
              До: Авариен режим при ГранД Чероки 2.7CRD

              Колега,описвай,снимай и документирай,че тепърва за напред ще се сблъсваме с проблеми.А в тази криза, в някой сервиз като те хванат че не си в час, плащаш и за 10г напред.
              JEEP GRAND CHEROKEE 2.7crd 088-570-53-52

              Коментар


              • #22
                До: Авариен режим при ГранД Чероки 2.7CRD

                И така , след като порових из Черокито , намерих къде се намира един електронен модул който управлява автоматичната скоростна кутия. Като се разкачи подлакътника , излиза целия детайл , тоест освождава се цялото място между двете предни седялки . Електрониката се намира горе вляво до кляното на предния пасажер.
                Откачих го от двете му букси , почистех клемите с спрей за тоци . След това намерих да ми изчистят грешката на компютър и ...........
                След , като запалих джипа до сега нямам никакви проблеми . Вече цяла седмица все едно , че не съм имал никакви грижи.
                Все пак поръчах въпросния електронен модул и сега го чакам.
                Прикачени файлове

                Коментар


                • #23
                  До: Авариен режим при ГранД Чероки 2.7CRD

                  Първоначално публикуван от val1 Преглед на мнение
                  И така , след като порових из Черокито , намерих къде се намира един електронен модул който управлява автоматичната скоростна кутия. Като се разкачи подлакътника , излиза целия детайл , тоест освождава се цялото място между двете предни седялки . Електрониката се намира горе вляво до кляното на предния пасажер.
                  Откачих го от двете му букси , почистех клемите с спрей за тоци . След това намерих да ми изчистят грешката на компютър и ...........
                  След , като запалих джипа до сега нямам никакви проблеми . Вече цяла седмица все едно , че не съм имал никакви грижи.
                  Все пак поръчах въпросния електронен модул и сега го чакам.
                  Аа,това можеха да ти го направят и в бс. срещу 1500-1800лв.
                  JEEP GRAND CHEROKEE 2.7crd 088-570-53-52

                  Коментар


                  • #24
                    От: Авариен режим при ГранД Чероки 2.7CRD

                    Здравейте,
                    При мен е същото положение , кутията забива в аварийния режим ...
                    Търкаме грешката и за около ден-два се оправя , но после пак се появява ...
                    Грешката ,която открихме е P 0700 ( Solenoid Supply voltage DTC ID 10 )

                    Коментар


                    • #25
                      От: Авариен режим при ГранД Чероки 2.7CRD

                      Първоначално публикуван от azure7o Преглед на мнение
                      ...Грешката ,която открихме е P 0700 ( Solenoid Supply voltage DTC ID 10 )
                      По моите кодове Transmission Control System (MIL Request) управление на кутията
                      0877 17 07 27 Понеделник - ден за почивка

                      Коментар


                      • #26
                        От: До: Авариен режим при ГранД Чероки 2.7CRD

                        При мен проблемите със скоростната кутия протекоха по идентичен начин (Grand Cherokee 2,7CRD) и още нямам решение ..... просто стана много изненадващо и от "симптоми на грип" джипката си заби трайно на 2-ра предавка . Та някои ако може да сподели тоя шифтър от къде, как и цена ще съм благодарен
                        Безгрижен , галантен и делови -Grand Cherokee 2,7crd / L.R. Discovery Td5

                        Коментар


                        • #27
                          От: Авариен режим при ГранД Чероки 2.7CRD

                          А на диагностиката какво показва?

                          Коментар


                          • #28
                            От: Авариен режим при ГранД Чероки 2.7CRD

                            Механичен проблем ще покаже щом е трайно на втора,не мьрда от втората,дьржи последната най-добра скорост на която да я закараш в сервиза.Не рестартира щото проблема е механичен или поне така си мисля аз.

                            Диагностика и трябва,причини колкото искаш,кодовете са десетки,вариантите една кофа.
                            TOYOTA SEQUOIA ‘11
                            W140 S420 '99

                            Коментар


                            • #29
                              От: Авариен режим при ГранД Чероки 2.7CRD

                              Е нали затова питам какво показва диагностиката? А в авариен режим може да я вкара и един датчик със записана грешка N-пъти!

                              Коментар


                              • #30
                                От: Авариен режим при ГранД Чероки 2.7CRD

                                Първоначално публикуван от bocho64 Преглед на мнение
                                Е нали затова питам какво показва диагностиката? А в авариен режим може да я вкара и един датчик със записана грешка N-пъти!
                                А не споря,ще видим какви са гаданията,че с тая информация остава да гадаем само.

                                Сомптоми на грип какво е,да няма сополи тая джипка
                                TOYOTA SEQUOIA ‘11
                                W140 S420 '99

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X