Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Ръчни хъбове - Опел фронтера КБ

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Ръчни хъбове - Опел фронтера КБ

    Първоначално публикуван от VasilSakalov Преглед на мнение
    Колеги моята фронтера е 2.4 i мотора някои знае ли шлица е 17 или 26 благодаря предварително
    17
    ОФА КБ X20SE + метан

    Коментар


    • Здравейте колеги закупих един авто хъб, но май и той е сдал багажа та искам да минавам на ръчни само да ме ориентирате от къде мога да ги купя от този човек Лозан ли, ако е така може ли някой да даде телефон негов.

      След като прочетох всички коментари разбрах 4е търся AISIN хъбове втора ръка от къде могат да се намерят
      Последно редактирано от CarTest™; 18-02-16, 06:41.

      Коментар


      • От: Ръчни хъбове - Опел фронтера КБ

        Зависи как караш, ако няма да е непрестанен тежък офроуд може да си купиш и китайски хъбове чисто нови на половин цена. Има ги при Явор Вромос-а виж в гугъл.
        no signature no problems

        Коментар


        • От: Ръчни хъбове - Опел фронтера КБ

          Офроуд не практикувам карам го по калищака и тегла една платформа, занимавам се с пчеларство и като съм в сезон и вада мед карам по 1 тон товар така че 100 % ми трябва да издържат хъбовете.

          Коментар


          • От: Ръчни хъбове - Опел фронтера КБ

            Първоначално публикуван от rivanol4o Преглед на мнение
            Офроуд не практикувам карам го по калищака и тегла една платформа, занимавам се с пчеларство и като съм в сезон и вада мед карам по 1 тон товар така че 100 % ми трябва да издържат хъбовете.
            За целта която сочиш , китайските вършат работа .
            Топлата вода е открита случайно само първия път . Всички последващи опити за нейното преоткриване са умишлени , упорити и целенасочени.

            Коментар


            • От: Ръчни хъбове - Опел фронтера КБ

              Първоначално публикуван от Vlado_Ts Преглед на мнение
              За целта която сочиш , китайските вършат работа .
              И аз така мисля, 1 тон е смешно за която и да е джипка. Вземи си китайкси и не набутвай излишни пари.
              no signature no problems

              Коментар


              • От: Ръчни хъбове - Опел фронтера КБ

                Грешиш колегата е прав нищо не изключваш и за това и лампата мига .Гаранция пробвах го няколко пъти.

                Коментар

                Активност за темата

                Свий

                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                Зареждам...
                X