Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Лазарово 2010

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    До: Лазарово 2010

    Първоначално публикуван от alexmotors Преглед на мнение
    ... А сега да видим учасниците
    Аз, както всяка година... с този звяр.
    Прикачени файлове
    Mit einer positiven Einstellung faellt jede Aufgabe im Leben leichter.

    Коментар


    • #17
      До: Лазарово 2010

      Първоначално публикуван от alexmotors Преглед на мнение
      +1
      Достойна позиция на Кмета. А сега да видим учасниците
      Ще ни видите а ти няма ли да участваш

      Коментар


      • #18
        До: Лазарово 2010

        Айде, да улесня Жоро и Кмета.
        Списък на участниците:
        1. Ди Джей Давел - Самурай
        2. Георги Бозаджиев - Самурай
        3. Явор Атанасов - .......
        LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
        www.ADV-Bulgaria.com

        Коментар


        • #19
          До: Лазарово 2010

          Първоначално публикуван от zzlatev Преглед на мнение
          Айде, да улесня Жоро и Кмета.
          Списък на участниците:
          1. Ди Джей Давел - Самурай
          2. Георги Бозаджиев - Самурай
          3. Явор Атанасов - VROMOS Prototipe
          Да те коригирам малко

          Коментар


          • #20
            До: Лазарово 2010

            Списък на участниците:
            1. Ди Джей Давел - Самурай
            2. Георги Бозаджиев - Самурай
            3. Явор Атанасов - Vromos прототип
            4. .......
            Айде останалите да не се срамуват
            LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
            www.ADV-Bulgaria.com

            Коментар


            • #21
              До: Лазарово 2010

              Първоначално публикуван от zzlatev Преглед на мнение
              Списък на участниците:
              1. Ди Джей Давел - Самурай
              2. Георги Бозаджиев - Самурай
              3. Явор Атанасов - Vromos прототип
              4. .......
              Айде останалите да не се срамуват
              Самурай.Пуканка. Ако стане на пружини. Vromos.com...... или ...ИВ ТРЕЙД ООД.

              Коментар


              • #22
                До: Лазарово 2010

                Почти не съм писал в тази тема, само я чета с интерес. Приятно е да срещнеш хора, на които не им дреме за хвърлените усилия. Важното е да има офроуд, силна доза.

                Първоначално публикуван от zzlatev Преглед на мнение
                Жоро Василев каза преди, че винаги ще е тогава, за празника на селото. И аз със нетърпение чакам да разбера кога ще е деня, че да го сложа в Календара, всички да го виждат.
                Злати, поста е от 2010. В предните теми за състезанията, датата на Лазарово е 10.05. А във Варна за СЕДМА година ще е ТРАДИЦИОННО по Гергьовските почивни дни.

                Първоначално публикуван от zzlatev Преглед на мнение
                Ами Яворе, я погледни и от камбанарията на кмета на Лазарово, който е главния организатор. Две години подред се трепе да направи състезание за празника на селото, има мерак тая година да го направи пак. Що Пламен не е погледнал, че на тия дати е традиционно Лазарово? Въпроса може да бъде зададен и така, нали. Това е само възможна друга гледна точка, нека някой изпрати ЛС на Жоро Василев, ако може, със сигурност ще се направи компромис.
                Това ни е проблема, всеки си гледа от някаква камбанария, а не от поне някаква, макар и изходна позиция. Ти от коя позиция гледаш?
                Пламен е гледал, но ти защо не си!
                Заявените дати за "шампионата" за 2010 са от ноември 2009.
                Темата за Лазарово2010 е от...
                Браво на човека дето се трепи от 2 год.
                Някой се трепят от СЕДЕМ.


                Първоначално публикуван от kmetstvoto1965 Преглед на мнение
                Честита Нова Година на всички състезатели и почитатели на Лазарово 4х4 Екстрийм ! Много се радваме ,че още в първите дни на 2010г проявявате интерес за новото състезание месец Май , а то ще се проведе на 15 и 16 май 2010г. Надяваме се да се видим отново тогава в с.Лазарово!
                Ха за много години!
                Благодаря за Вашето решение и коректно определените дати за състезанието в Лазарово.
                Пожелавам Ви успех и сили за организиране на едно престижно мероприятие.
                Кмета е цар!
                ...TO THE LAST BREATH...ОФРОУД РАЛИ ''ЧЕРНО МОРЕ 2018''- 15 ГОДИНИ ЗАЕДНО

                Коментар


                • #23
                  До: Лазарово 2010

                  Пламене, не виждам смисъл да раздухваме нещо, дето не го е имало. Обяснил съм и по горе, въпроса беше да се намери компромис, а не да се поставят изисквания. Компромиса се намери, така че случая е приключен. Проблем в промяна на датите няма, както е и видно, въпроса е това да става чрез равнопоставен диалог.
                  И едно важно уточнение, заявените дати за Шампионат може да са от ноември 2009, но тук, в този Форум, официално ги научихме в края на декември, та тогава съм и сложил всичко в Календара. Аз поне ги научих от човек, който няма нищо общо с Шампионата, просто на добра воля сложи сканирани тук книжките за 2010. Ако нещо е дискутирано в закрития форум Състезатели или някой от БФАС е правил там съобщение за Шампионата, то аз, пък и целия останал Форум няма как да разберем.
                  Последно редактирано от zzlatev; 08-01-10, 10:06.
                  LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
                  www.ADV-Bulgaria.com

                  Коментар


                  • #24
                    До: Лазарово 2010

                    Браво за ентусиазма, но не бързайте да правите списъци, защото обмисляме въвеждането на два класа със съответните изисквания

                    Не искам да отчайвам лицензираните състезатели, но може и да не получим разрешение да участват лицензирани състезатели от БФАС, понеже отказахме засега да се включим в новосъздадения Траял шампионат, с новосъздадените си сложни правила, изисквания и с новоизлюпените си 5(пет) класа. Тъй че може да се опитат да ни извиват ръцете чрез разрешението.... Ще видим.
                    Газ69- създаден във времена, в които мъжете не са си бръснели краката.

                    Коментар


                    • #25
                      До: Лазарово 2010

                      Първоначално публикуван от Георги Василев Преглед на мнение
                      Браво за ентусиазма, но не бързайте да правите списъци, защото обмисляме въвеждането на два класа със съответните изисквания

                      Не искам да отчайвам лицензираните състезатели, но може и да не получим разрешение да участват лицензирани състезатели от БФАС, понеже отказахме засега да се включим в новосъздадения Траял шампионат, с новосъздадените си сложни правила, изисквания и с новоизлюпените си 5(пет) класа. Тъй че може да се опитат да ни извиват ръцете чрез разрешението.... Ще видим.
                      Винаги можете да направите състезание извън траял шампионата и пак да вземете разрешение за състезанието. Такова беше закриването в Шумен 500. Свържете се с Алекс или Роската те ще ви обяснят как става

                      Коментар


                      • #26
                        До: Лазарово 2010

                        Първоначално публикуван от Явор-Vromos.com Преглед на мнение
                        Ще ни видите а ти няма ли да участваш
                        Ако няма много щети от предходното състезание съм на траяла.
                        --------------------------------------------------------------
                        Ал. Иванов
                        +359888561561

                        Коментар


                        • #27
                          До: Лазарово 2010

                          Първоначално публикуван от alexmotors Преглед на мнение
                          Ако няма много щети от предходното състезание съм на траяла.
                          Е то това е ясно и ние сме така. Дано да успеем да направим това което сме замислили: Ралиджийка и Траялка да си знаят местата, пък и семкаджиите да не се чудят много

                          Коментар


                          • #28
                            До: Лазарово 2010

                            Първоначално публикуван от Георги Василев Преглед на мнение
                            ... отказахме засега да се включим в новосъздадения Траял шампионат, с новосъздадените си сложни правила, изисквания и с новоизлюпените си 5(пет) класа. ...
                            Че то с този правилник, който са измъдрили, е много вероятно да не можете да съберете достатъчен брой участници ...
                            Ние не сме неутрални!

                            Коментар


                            • #29
                              До: Лазарово 2010

                              Първоначално публикуван от Георги Василев Преглед на мнение
                              Браво за ентусиазма, но не бързайте да правите списъци, защото обмисляме въвеждането на два класа със съответните изисквания

                              Не искам да отчайвам лицензираните състезатели, но може и да не получим разрешение да участват лицензирани състезатели от БФАС, понеже отказахме засега да се включим в новосъздадения Траял шампионат, с новосъздадените си сложни правила, изисквания и с новоизлюпените си 5(пет) класа. Тъй че може да се опитат да ни извиват ръцете чрез разрешението.... Ще видим.

                              Добре де два класа две трасета две състезания така виждам аз провеждането на цялата проява?В два дни?
                              Като ще има изисквания поне обявете за примерно хоби са тези за експерт тези.А не накрая безразборно уценяване.Ако има клас търкал се кандидатирам.Решил съм в трасе да пробвам на слави клетката ако не стане това още на трявна.!Но найстина кажете как стоят нещата за да знаем какво трябва да се прави.
                              Без много да го мисля знам че в ума на Жоро се върти примерно клас експерт с гуми от 32" нагоре блокажи и всички други далаверки който някой може да си позволи.
                              Всичко друго хоби.Ако е така екстра аз съм за и винаги ще бъда.Трасето ако го направи по трудно от миналата година пак съм за.Трябва да има за какво да чупим.Много хора знаят че на привидно лесно трасе стават голями бели.
                              Та каквото решите само казвайте в какво да се гмуркаме!
                              https://www.youtube.com/watch?v=xvZ7xkufXn4 HEAVY BONE RACING TEAM

                              Коментар


                              • #30
                                До: Лазарово 2010

                                [QUOTE=ДиДжейДавел;98905
                                Като ще има изисквания поне обявете за примерно хоби са тези за експерт тези.А не накрая безразборно уценяване !Но найстина кажете как стоят нещата за да знаем какво трябва да се прави.
                                Без много да го мисля знам че в ума на Жоро се върти примерно клас експерт с гуми от 32" нагоре блокажи и всички други далаверки който някой може да си позволи.
                                Всичко друго хоби.Ако е така екстра аз съм за и винаги ще бъда.
                                Та каквото решите само казвайте в какво да се гмуркаме![/QUOTE]

                                Напълно подкрепям Асенчо, трябва да се знае какви ще са критерийте за 2 класа.
                                Не се и съмнявам, че и тази година ще стане чудесно състезание !!!!!!!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X