Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Покупка за фероза за части - искате ли нещо?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Покупка за фероза за части - искате ли нещо?

    Седнах тези дни и посмятах на каква сума възлизат нещата, които искам да купя за да си понапудря Ферозата:
    - твърд таван със задно стъкло;
    - комплект джанти;
    - заден диф с LSD;
    - кутия за въздушен филтър;
    - защитата под мотора;
    - гредата под раздатката;
    - брони, габарити;
    - стабилизираща щанга;
    - разни дребни неща;

    Заложих цените, които ми дадоха колеги от форума и автоморги. Сумата се доближава до цената на цяла Фероза.

    Въпросът е - на някой трбява ли му нещо?
    Аз не вярвам в чудеса!
    Разчитам на тях!

  • #2
    До: Покупка за фероза за части - искате ли нещо?

    ЧНГ Ванка,
    аз ако се спретнеш да тъсиш и ако акима булбар-оригинален, мога да се включа, даже и с едни алуминиеви джанти мога да се отъркалям
    Honda HR-V/CRV кАтър връз кАтър - YAMAHA BOOSTER 50CC; ВСИЧКО ДЕСЕН ВОЛАН

    Коментар


    • #3
      До: Покупка за фероза за части - искате ли нещо?

      Защитата под моста е проста ламарина. Бях сложил някъде чертежи в раздела. Мисля че "Щитове за фероза" се казваше темата. Можеш да дадеш да ти ги изрежат на лазер и да ти ги огънат.
      Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

      Коментар


      • #4
        До: Покупка за фероза за части - искате ли нещо?

        Първоначално публикуван от sparkybg Преглед на мнение
        Защитата под моста е проста ламарина. Бях сложил някъде чертежи в раздела. Мисля че "Щитове за фероза" се казваше темата. Можеш да дадеш да ти ги изрежат на лазер и да ти ги огънат.
        След вчерашните издевателства на които бе подложена ходовата част и ударите (многократни) от камънаците в реката, мисля че в скоро време и аз ще се възползвам от гореспоменатите чертежи.
        Не , че съм решил да ставам заклет "хардаджия" , но...

        ПП: Ферозата е ЖЕЛЕЗНА МАШИНА!!!
        Your conscience is all you can take to your grave.

        Коментар


        • #5
          До: Покупка за фероза за части - искате ли нещо?

          [QUOTE=
          ПП: Ферозата е ЖЕЛЕЗНА МАШИНА!!![/QUOTE]

          Саше разкажи повече от приключението за Ферозата? Как се е държала в сравнение с другите джипки и т.н. Ако не те затруднявам разбира се.

          П.П. Ванка извинявай за спама.
          Георги Танев (0+)
          Land Rover Discovery 1 300 TDi
          Land Rover Club Bulgaria
          0887 930 238, 0878 797 768

          Коментар


          • #6
            До: Покупка за фероза за части - искате ли нещо?

            Първоначално публикуван от lz1gvt Преглед на мнение
            Саше разкажи повече от приключението за Ферозата? Как се е държала в сравнение с другите джипки и т.н. Ако не те затруднявам разбира се.

            П.П. Ванка извинявай за спама.
            Е как. Фероза с добри гуми би трябвало да няма проблеми там. Единствения проблем е дълбоката вода, ако няма шнорхел, или запалването, ако не са направени някои хитринки по делкото и кабелите.
            Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

            Коментар


            • #7
              До: Покупка за фероза за части - искате ли нещо?

              Евентуално има интерес към задни фарове. Моите са долу на бронята, а има идея да се качат горе както направи iiiopo, но при мен капаците са потъмнени, та се оглеждам за прозрачни капаци.
              Оператор на италиански реактивен жребец

              Коментар


              • #8
                До: Покупка за фероза за части - искате ли нещо?

                Първоначално публикуван от sparkybg Преглед на мнение
                Е как. Фероза с добри гуми би трябвало да няма проблеми там. Единствения проблем е дълбоката вода, ако няма шнорхел, или запалването, ако не са направени някои хитринки по делкото и кабелите.
                Ами , мисля че не съм посрамил ферозаджиите. Теглиха ме само на едно стръмно изкачване (точно преди силния страничен наклон). Спрях на около 3/4-ти от края. Мисля ,че би го качила със засилка , но не посмях защото реката беше изяла много от брега и щях да я забия с бронята.
                На това изкачване се качиха Петьо и Огито и ни изтегляха отгоре мен , Черока и другия Нисан. Последен се качи Мишо (Карамела) без помощ.
                Втория път Огито ме изтегли от вира.
                Не са ме теглили на друго място. Аз теглих веднъж Нисана на Мишо (Тихия Плъх) в реката , щото изгасна.
                Според мен Ферозата се справи много добре. Помня , че Огито ме попита по едно време дали не е Бертоне.

                ПП: И аз се извинявам на Ванката за спама!
                Аз бих имал интерес към стоповете , ако са от модела с мигачите горе.
                Your conscience is all you can take to your grave.

                Коментар


                • #9
                  До: Покупка за фероза за части - искате ли нещо?

                  Аз съм мераклия за ръчни хъбове и полуоска, дясна.

                  Коментар


                  • #10
                    До: Покупка за фероза за части - искате ли нещо?

                    На мен ми трябва странично огледало дясно ,с механично управление!

                    Коментар


                    • #11
                      До: Покупка за фероза за части - искате ли нещо?

                      До края на седмицата ще имам отговор за една Фероза за части. Цяла е, в движение, но шасито е изгнило обилно. Ако се договорим с продавача за смислена цена ще я взема. Все още нямам инфо за комплектацията - булбар, стъпенки, гуми, лети дажни.

                      Цените на частите смятам да ги определяме на 4 очи, ЛС или в темата. Живот и здраве целта ще е да се разпродаде максимално бързо, гаражното пространство си е ценно Нямам възможнос да я складирам за дълко време.

                      Дайде някакви ориентировъчни цени кой колко дава за нещата, които искате.
                      Аз не вярвам в чудеса!
                      Разчитам на тях!

                      Коментар


                      • #12
                        До: Покупка за фероза за части - искате ли нещо?

                        Аз бих взел заключалката на тавана, ако е от тия, дето иматъ заключване и в отворено положение. Мойта е просто врътка, и не ме кефи. А може и пантите на тавана отпред. Клаясали са, тяхната кожа.
                        Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                        Коментар


                        • #13
                          До: Покупка за фероза за части - искате ли нещо?

                          На мен може да ми потрябват освен това и кората и уплътнението на задната врата и ръчката за отваряне на предна дясна врата отвътре комплект с капачето.
                          Навярно има и други нещица , за които ще се присетя...
                          Предните мигачи/габарити...
                          Your conscience is all you can take to your grave.

                          Коментар


                          • #14
                            До: Покупка за фероза за части - искате ли нещо?

                            Първоначално публикуван от Иван Горчев Преглед на мнение
                            . Живот и здраве целта ще е да се разпродаде максимално бързо, гаражното пространство си е ценно Нямам възможнос да я складирам за дълко време..
                            Ванкаа, ако е за място при мен има бол... така , че помисли по въпроса-живот и здраве ако стане далаверата
                            Honda HR-V/CRV кАтър връз кАтър - YAMAHA BOOSTER 50CC; ВСИЧКО ДЕСЕН ВОЛАН

                            Коментар


                            • #15
                              До: Покупка за фероза за части - искате ли нещо?

                              Първоначално публикуван от zmiata29 Преглед на мнение
                              Ванкаа, ако е за място при мен има бол... така , че помисли по въпроса-живот и здраве ако стане далаверата
                              Добре, благодаря. Ще го имам предвид. Закрито ли е? Първото което мисля да сваля е твърдия таван
                              Аз не вярвам в чудеса!
                              Разчитам на тях!

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X